star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Ranking chwilówek od drugiej pożyczki

wykrzyknik Jak wynika z naszej porównywarki, ceny identycznych pożyczek w różnych firmach potrafią znacząco od siebie odbiegać. Dlatego też stworzyliśmy ranking drugich pożyczek, aby pokazać w jakiej firmie pożyczymy najtaniej. Sam proces wnioskowania o drugą pożyczkę zazwyczaj jest jeszcze łatwiejszy niż za pierwszym razem.

Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 115
RRSO: 1 141%
Pożyczasz 500
od 1600 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 125
RRSO: 1 410%

Wiele firm pozabankowych oferuje nowym klientom pożyczki za 0 zł. Za każdą kolejną chwilówkę, pożyczkodawca nalicza sobie jednak odpowiednią opłatę. Firma posiada już nasze dane, sprawdziła naszą historię kredytową i z pewnością wystawiła nam już odpowiednią ocenę. Jeśli zaprezentowaliśmy się jako wzorowi klienci, z otrzymaniem drugiej pożyczki nie powinno być żadnych problemów. Często też kwoty drugich pożyczek są nieco wyższe niż te oferowane nowym klientom. Do wyboru jest dwanaście ofert o zróżnicowanych kwotach maksymalnej pożyczki. Dzięki temu z pewnością każdy znajdzie idealną pożyczkę dla siebie!

Ocena: 4.29 (7 głosów)