star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Ranking chwilówek od drugiej pożyczki

wykrzyknik Jak wynika z naszej porównywarki, ceny identycznych pożyczek w różnych firmach potrafią znacząco od siebie odbiegać. Dlatego też stworzyliśmy ranking drugich pożyczek, aby pokazać w jakiej firmie pożyczymy najtaniej. Sam proces wnioskowania o drugą pożyczkę zazwyczaj jest jeszcze łatwiejszy niż za pierwszym razem.

KARTA PŁATNICZA
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 125
RRSO: 1 410%

Wiele firm pozabankowych oferuje nowym klientom pożyczki za 0 zł. Za każdą kolejną chwilówkę, pożyczkodawca nalicza sobie jednak odpowiednią opłatę. Firma posiada już nasze dane, sprawdziła naszą historię kredytową i z pewnością wystawiła nam już odpowiednią ocenę. Jeśli zaprezentowaliśmy się jako wzorowi klienci, z otrzymaniem drugiej pożyczki nie powinno być żadnych problemów. Często też kwoty drugich pożyczek są nieco wyższe niż te oferowane nowym klientom. Do wyboru jest dwanaście ofert o zróżnicowanych kwotach maksymalnej pożyczki. Dzięki temu z pewnością każdy znajdzie idealną pożyczkę dla siebie!

Ocena: 4.29 (7 głosów)