star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Weź pożyczkę i wygraj świąteczne prezenty. Zimowy konkurs Ferratum

Weź pożyczkę i wygraj świąteczne prezenty. Zimowy konkurs Ferratum

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to dla wielu pożyczkodawców okazja, by zdobyć nowych i zachęcić stałych klientów do skorzystania z oferty. W tym celu organizowane są różne promocje i konkursy. Ferratum także wpisuje się w tą świecką tradycję i zaprasza nas do udziału w zimowym konkursie z atrakcyjnymi nagrodami, który potrwa aż do końca grudnia.

Weź pożyczkę w Ferratum

Zasady udziału w Zimowym Konkursie Ferratum

Aby wziąć udział w konkursie Ferratum trzeba wykonać 3 proste kroki:

  1. złożyć wniosek i otrzymać pożyczkę ratalną w tej firmie,
  2. przesłać na adres marketing@ferratum.pl odpowiedź na pytanie: „Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy?”, w tytule maila umieszczając: Zgłoszenie do Zimowego Konkursu Ferratum, a w treści wiadomości swoje dane (imię, nazwisko, PESEL lub numer pożyczki oraz odpowiedź na pytanie konkursowe),
  3.  wykonać te dwie czynności do 31 grudnia 2017 roku.

W zabawie mogą brać udział osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych, które mieszkają na terenie Polski. Warunkiem skorzystania z promocji jest pozytywna decyzja o przyznaniu pożyczki ratalnej oraz potwierdzenie wymaganych zgód oraz znajomości regulaminu konkursu. Co ważne – w Zimowym Konkursie mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i stali klienci Ferratum.

Zadanie konkursowe – jak jej poprawnie wykonać?

Ferratum liczy przede wszystkim na naszą kreatywność. Odpowiedź na pytanie „Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy?” może zostać wykonana w formie pisemnej oraz w formie graficznej. Może to być zatem krótkie opowiadanie, wiersz, zdjęcie czy rysunek. Organizatorzy konkursu, przyznając nagrody będą brali pod uwagę oryginalność i atrakcyjność nadesłanych prac.

Nagrody w Zimowym Konkursie Ferratum

Laureatów Zimowego Konkursu poznamy w terminie 14 dni od daty zakończenia zabawy, czyli nie później niż do 15 stycznia 2018r. Nagrodzonych zostanie 10 osób. Najciekawsze prace mogą liczyć na następujące prezenty:

  •        telewizory Manta LED3204
  •        aparaty cyfrowe Kodak PixPro AZ365
  •        ekspresy ciśnieniowe Delonghi ECO V311BK
  •        tablety Samsung Galaxy Tab E 9.6
  •        smartfony Sony Xperia L1 DualSim.

Laureaci o nagrodzie zostaną poinformowani mailowo oraz telefonicznie.

Jak wziąć pożyczkę ratalną w Ferratum?

Aby móc powalczyć o zimowo-świąteczne nagrody w Ferratum, najpierw trzeba złożyć wniosek o pożyczkę ratalną. Firma oferuje od 1 000 zł do 10 000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy. Wystarczy za pomocą suwaka określić parametry swojej pożyczki (od razu można też zapoznać się z kosztami pożyczki, harmonogramem rat i dokładnym wyliczeniem wszystkich opłat) i wypełnić wniosek. Konieczna będzie także weryfikacja tożsamości.

Ferratum na podstawie naszej historii kredytowej oraz zdolności i danych podanych we wniosku podejmie decyzję o przyznaniu pożyczki. Pozytywna decyzja będzie wiązała się z natychmiastowym przelewem gotówki na nasze konto.

Weź pożyczkę w Ferratum Banku

Pożyczka na święta z szansą na prezent

 Wiadomo, że czas świąt to też czas wydatków. Przygotowanie Wigilii, prezenty, potem Sylwester – wszystko to kosztuje i to niemało. Nic dziwnego, że właśnie tą zimową porą szukamy pomocy w kredytach, pożyczkach ratalnych i chwilówkach. Jeśli potrzebujesz gotówki na święta, możesz wziąć pożyczkę na raty w Ferratum i przy okazji wygrać atrakcyjną nagrodę rzeczową. To naprawdę się opłaca!

Ocena: 4.25 (4 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments