star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Zdobądź samochód od Net Credit!

nagroda w konkursie Net Credit

Właśnie ruszył kolejny konkurs w Net Credit. Tym razem nagrodą główną jest samochód Ford KA. Firma pożyczkowa przewidziała również nagrody dodatkowe w postaci dwóch telewizorów LG 32LB561B!

Zasady konkursu

Jak zwykle podstawą wzięcia udziału w konkursie jest zaciągnięcie pożyczki w firmie Net Credit. Pod uwagę będą brane wszystkie chwilówki udzielone w terminie od 2 listopada do 31 grudnia.

To jednak nie wszystko! Każdy uczestnik konkursu musi dodatkowo spełnić jeszcze jeden warunek – przedstawić stworzoną przez siebie dowolną twórczość artystyczną związaną z produktem bądź logo marki Net Credit.

Prace można przesyłać drogą elektroniczną na adres konkurs@netcredit.pl lub pocztą na adres: Netcredit, ul. Żytnia 15, lok. 21B, 01-014 Warszawa, z dopiskiem „konkurs”.

Firma nie narzuca ograniczeń co do ilości zgłoszeń. Aby zwiększyć swoje szanse w konkursie można więc przesłać dowolną ilość prac.

reklama konkursu w Net CreditLosowanie nagród

Spośród otrzymanych zgłoszeń komisja wybierze zwycięzcę nagrody głównej – samochodu osobowego. Rozlosuje również dwie nagrody pocieszenia. O wygranej pożyczkobiorca zostanie poinformowany telefonicznie.

Net Credit zobowiązuje się także przekazać zwycięzcy gotówkę w wysokości 11,11% nagrody rzeczowej, która zostanie przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego.

Jak widać, aby stać się szczęśliwym posiadaczem nowego samochodu naprawdę nie trzeba wiele. Jeśli bierzesz pożyczkę po raz pierwszy w tej firmie, dostaniesz ją całkowicie za darmo. Co więcej, w przypadku wygranej nie będziesz musiał martwić się z czego zapłacisz podatek od nagrody – Net Credit zrobi to za ciebie!

Nie zwlekaj więc i już dziś daj sobie szansę na wygraną!

Weź pożyczkę w Netcredit

 

Nie ma jeszcze głosów
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments