star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Weź pożyczkę i wygraj kartę upominkową do OBI. Wiosenny konkurs w Wandoo

Weź pożyczkę i wygraj kartę upominkową do OBI. Wiosenny konkurs w Wandoo

Mimo, że święta już za nami, to pożyczkodawcy wcale nie zamierzają kończyć z wiosennymi promocjami. Wandoo przygotowało kolejny, atrakcyjny konkurs dla swoich klientów. Trzeba tylko wziąć pożyczkę i wykonać fotografie swojego ogrodu, tarasu lub balkonu – to wystarczy, by brać udział w losowaniu kart upominkowych do marketów sieci OBI.

Zasady konkursu “Wandoo i mój piękny, zielony zakątek”

Pierwszym, nieodzownym warunkiem, by móc brać udział w konkursie jest zawnioskowanie o pożyczkę w Wandoo oraz otrzymanie jej na podstawie pozytywnej decyzji pożyczkodawcy. Drugim krokiem jest przesłanie odpowiedzi na zadanie konkursowe w terminie od 18 kwietnia do 18 maja 2017 r. na adres email: konkurs@wandoo.pl. Zadaniem konkursowym jest wykonanie fotografii ukwieconego miejsca – ogrodu, balkonu, tarasu lub okna, w tle której zostanie umieszczona kartka z napisem „Wandoo.pl”. Zdjęcie to musi być osobiście wykonane przez użytkownika, a ponadto nie może zawierać treści obraźliwych lub sprzecznych z prawem oraz nie może naruszać praw osób trzecich, w tym w szczególności dóbr osobistych, praw autorskich lub praw własności przemysłowej.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Uczestnikiem konkursu może być osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadająca numer PESEL, zamieszkująca na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej, będąca klientem korzystającym z usług Wandoo (czyli innymi słowy jest aktywnym pożyczkobiorcą), która wypełniła zadanie konkursowe oraz w czasie trwania promocji spełniła wszystkie zasady wymienione w regulaminie (udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją postanowień regulaminu). Każdy uczestnik może wysyłać tylko jedną fotografię konkursową.

Co można wygrać? Nagrody konkursowe

Najciekawsze zdjęcia wybrane przez komisję konkursową zostaną wyłonione do dnia 24 maja 2017 roku. Komisja oceniać fotografie będzie przede wszystkim za pomysłowość, oryginalność i wartość artystyczną. Nagrodą główną będzie karta upominkowa o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepach sieci OBI. Ponadto, zostaną wręczone dwie nagrody dodatkowe:  karty upominkowe o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie sieci OBI oraz 10 nagród pocieszenia w postaci kart upominkowych o wartości 100 zł również do wykorzystania w sklepie sieci OBI. Laureaci zostaną powiadomieni drogą mailową, zostaną także poproszeni o przesłanie w wiadomości zwrotnej danych koniecznych do wysyłki nagrody – imienia i nazwiska oraz adresu. Warto pamiętać, że uczestnik, który zgłasza swoją kandydaturę do konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie swojego imienia i nazwiska do konkursowych, promocyjnych oraz ogłoszenia zwycięzców.

Jak wziąć pożyczkę w Wandoo?

Chwilówkę w Wandoo można otrzymać bardzo prosto. Wystarczy za pomocą kalkulatora określić interesującą nas kwotę (można wnioskować od kwotę od 300 do 5000 zł) oraz okres kredytowania (od 10 do 30 dni). Pierwsza pożyczka jest darmowa, o ile zostanie spłacona w terminie. Następnie należy wypełnić formularz będący jednocześnie wnioskiem pożyczkowym oraz dokonać przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 grosza (w ten sposób potwierdzamy autentyczność danych podanych we wniosku).

Po dokonaniu wpłaty Wandoo podejmuje decyzję o przyznaniu gotówki na podstawie zdolności oraz historii kredytowej. Jeśli ta będzie pozytywna, pieniądze zostaną przelane na nasze konto maksymalnie do jednego dnia roboczego. Pożyczkę można refinansować, przesuwając termin spłaty na 14 lub 30 dni, oczywiście za odpowiednią opłatą.

Weź pożyczkę w Wandoo

Pożyczaj za darmo i wygrywaj nagrody

Pożyczka w Wandoo – zwłaszcza ta pierwsza, darmowa – jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli potrzebujemy niewielkiej kwoty gotówki na krótki okres. Przy okazji możemy wziąć udział w konkursie oraz wygrać atrakcyjne nagrody, praktycznie bez wysiłku. Zwłaszcza, gdy jesteśmy ogrodnikami na mniejszą lub większą skalę. Fotografia ogrodu, balkonu lub tarasu przystrojonego w bujną roślinność może nam przynieść karty upominkowe na zakupy w sklepach OBI, co każdemu miłośnikowi prac w ogrodzie i nie tylko z pewnością przypadnie do gustu!

Regulamin konkursu „Wandoo i mój piękny, zielony zakątek”

Ocena: 4.23 (22 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments