star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Wygraj spłatę pożyczki. Weź udział w konkursie Providenta

Wygraj spłatę pożyczki. Weź udział w konkursie Providenta

Provident po raz kolejny oferuje atrakcyjną promocję dla swoich byłych i obecnych klientów. Wystarczy wziąć pożyczkę, wysłać jednego SMS-a z odpowiedzią na pytanie konkursowe by wygrać całkowitą spłatę pożyczki. Oferta dotyczy pożyczki samoobsługowej, dopasowanej oraz przeznaczonej dla firm. Konkurs trwa od 09.11.2016 do 28.12. 2016 r.

Jak grać, żeby wygrać – zasady promocji Providenta

Pożyczkę można wziąć na dwa sposoby: albo online, poprzez wypełnienie formularza albo telefonicznie, dzwoniąc na numer 600 200 200. Można wybrać jedną z trzech opcji: Pożyczkę Dopasowaną, Pożyczkę Samoobsługową lub Pożyczkę dla Firm. Po zawarciu umowy, pozytywnej decyzji firmy oraz przelewie gotówki na konto, należy wysłać SMS pod numer 600 400 354. W wiadomości należy podać numer umowy oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi “Co w święta liczy się dla Ciebie najbardziej?”. Na odpowiedź ma się 14 dni od otrzymania pożyczki. Provident codziennie wybiera jednego zwycięzcę, którego pożyczka zostanie całkowicie spłacona. Jury bierze pod uwagę oryginalność wypowiedzi oraz kreatywność, ocenie nie będą podlegały wypowiedzi uznane za wulgarne i obraźliwe. Szczęśliwy pożyczkobiorca o wygranej zostanie poinformowany SMS-em na dzień po wybraniu najlepszej odpowiedzi.

Kto może wziąć udział w konkursie?

300x600Musi być to osoba, która spełni wszystkie wyżej wymienione warunki, a także w ciągu 14 dni nie odstąpi od umowy lub nie zwróci w tym czasie całości kwoty pożyczki. Pożyczkobiorca ma prawo do wysłania tylko jednego SMS-a z odpowiedzią konkursową bez względu na to, ile umów pożyczkowych zawarł.  W konkursie nie mogą brać udziału klienci, którzy korzystają z innych promocji Providenta oraz są objęci windykacją z tytułu niespłacania wcześniejszych zobowiązań wobec pożyczkodawcy.

Jak wziąć pożyczkę w Providencie?

To bardzo proste. Wystarczy przejść na stronę pożyczkodawcy i złożyć wniosek o jedną z trzech pożyczek: dopasowaną, samoobsługową lub dla firm. Ta pierwsza oferta pozwala na samodzielne ustalenie systemu spłacania rat: co miesiąc albo co tydzień. W ramach pożyczki dopasowanej można pożyczyć na 30 dni bez żadnych dodatkowych kosztów. Provident oferuje od 300 zł do 4000 zł rozłożonych na trzy, sześć, dwanaście lub osiemnaście rat.

Weź pożyczkę w Providencie

Pożyczka Samoobsługowa w Providencie to szansa na pożyczenie od 300 zł do 15 000 zł na od 3 do 24 rat, które można dowolnie rozłożyć w czasie i samodzielnie ustalić termin ich spłacania z możliwością przesunięcia tej daty. W przypadku spłaty w miesiąc pożyczka jest bezpłatna.

[Baner Weź Pożyczkę Samoobsługową]

Obie pożyczki można wziąć w taki sam sposób. Po przejściu na stronę pożyczkodawcy, wypełnieniu formularza z wnioskiem, następuje weryfikacja tożsamości klienta oraz ocena jego zdolności i historii kredytowej. Pozytywna decyzja Providenta wiąże się z przelewem środków na konto pożyczkobiorców nawet w ciągu 15 minut.

Warto czy nie warto? Czy udział w konkursie Providenta się opłaca?

Trzeba przyznać, że promocja Providenta jest niezwykle korzysta. Biorąc pożyczkę i odpowiadając na pytanie konkursowe, ma się ogromną szansę na wygranie calogo-providentłkowitej spłaty pożyczki, niezależnie od sumy, o jaką się wnioskuje. W okresie świątecznym, gdy często pożyczamy więcej to naprawdę atrakcyjne. W dodatku do wyboru mamy aż trzy rodzaje pożyczek oferowanych przez Providenta – każdy zatem może znaleźć coś dla siebie. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję, sprawdź nasz ranking szybkich pożyczek oraz ranking pożyczek ratalnych – oceń, czy inne oferty nie będą dla Ciebie korzystniejsze. Jeśli nie, pożycz w Providencie, odpowiedź na pytanie konkursowe i ciesz się dodatkową gotówką bez konieczności jej spłacania!

Ocena: 4.25 (12 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments