star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Weź pożyczkę, wygraj tablet – promocja w Ratka.pl

Weź pożyczkę, wygraj tablet – promocja w Ratka.pl

Chcesz żeby pożyczka przyniosła ci dodatkowe profity? Wykorzystaj promocję jaką właśnie wypuściła na rynek marka Ratka.pl! Co tydzień jedna osoba biorąca pożyczkę w tej firmie ma szansę na zgarnięcie tableta Samsung Galaxy Tab 3 8GB.

Zasady promocji

Ratka podzieliła konkurs na cztery tygodnie: (13 – 18.10, 19 – 25.10, 26.10 –  01.11 i 2 – 8.11) W każdym tygodniu do wygrania jest jeden tablet Samsung Galaxy Tab 3 8GB. Pożyczkobiorca może wziąć udział w walce o główną nagrodę wyłącznie jeden raz. Oznacza to, że szansę na wygranie tableta pożyczający ma wyłącznie w tym tygodniu, w którym otrzymał pożyczkę. W tym czasie musi także spełnić pozostałe warunki promocji:

   • odebrać od organizatora maila z informacją o konkursie
   • odpowiedzieć na pytanie konkursowe przesłane we wspomnianym wyżej mailu
   • odpowiedź wraz ze swoim numerem PESEL przesłać na adres mailowy, z którego otrzymał pierwszą wiadomość
   • udostępnić profil Ratka.pl na Facebooku

reklama firmy ratka.pl

Losowanie nagród

Trzyosobowe jury oceni nadesłane odpowiedzi konkursowe, w każdym tygodniu wybierze najlepszą, a jej autora nagrodzi wspomnianym wcześniej tabletem. Na wzięcie udziału w konkursie pożyczkobiorcy mają czas odpowiednio do 18.10, 25.10, 01.11 i 8.11.

Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pomocą maila. Będzie on także poproszony o przesłanie na adres mailowy pożyczkodawcy swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru konta bankowego. Oprócz tableta pożyczkodawca wręczy bowiem zwycięzcy dodatkową nagrodę pieniężną odpowiadającą podatkowi dochodowemu od osób fizycznych z tytułu wygranej w konkursie.

Jak widać, jest więc o co walczyć. Warunki konkursu również nie są zbyt wymagające. Spróbuj swojego szczęścia! Może to właśnie ty, biorąc pożyczkę w Ratka.pl, staniesz się posiadaczem nowego tableta zupełnie za darmo.

Weź pożyczkę w Ratka.pl

Ocena: 5.00 (51 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments