star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Weź pożyczkę w Ratkomacie i odbierz kupony z rabatami do 80% na zakupy

Weź pożyczkę w Ratkomacie i odbierz kupony z rabatami do 80% na zakupy

Ratkomat kusi swoich klientów nową promocją. Wystarczy wziąć pożyczkę, by odebrać kupony rabatowe do znanych sieci sklepów. Można liczyć nawet do 80% upustu na zakupy spożywcze, odzieżowe, kosmetyczne i wiele innych. Promocja obejmuje nawet klientów, którzy otrzymają negatywną decyzję o przyznaniu pożyczki!

Zasady są bardzo proste. Wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę w Ratkomacie, a na ostatniej stronie będącej podsumowaniem (na tzw. thankyou page) każdy będzie miał możliwość pobrania gazetki kuponowej w formacie PDF. W gazetce znajdują się szczegółowe informacje, gdzie i w jakim terminie można skorzystać z rabatów. Kupony można zrealizować między innymi w takich sieciach jak Auchan, Media Markt, KFC, Aliexpress Diverse czy Sephora. Gazetka jest dostępna dla każdego, kto złoży wniosek – niezależnie od ostatecznej decyzji o przyznaniu pożyczki przez Ratkomat.

Czas trwania promocji

Promocja Ratkomatu dotycząca kuponów rabatowych nie jest ograniczona żadnymi sztywnymi terminami. Można przyjąć, że rabaty za złożenie wniosku będą dostępne aż do odwołania. Niemniej jednak nie ma co zwlekać – lepiej skorzystać, póki jeszcze promocja jest dostępna!

Jak wziąć pożyczkę w Ratkomacie?

Cała procedura składania wniosku jest bardzo prosta. Wystarczy określić interesujące Cię parametry – wnioskować można o gotówkę w wysokości od 1000 zł do maksymalnie 10 000 zł. Okres kredytowania waha się od 10 do 18 miesięcy. Od razu można też zapoznać się z szacowanymi kosztami, wysokością raty, terminem spłaty oraz pozostałymi opłatami.

Kolejnym krokiem będzie wypełnienie wniosku (konieczne jest podanie danych osobowych adresowych, informacji o zatrudnieniu, wszystkich dochodach, wydatkach i zobowiązaniach). Wystarczy tylko zaakceptować wymagane zgody i wniosek zostanie przesłany do analizy. Pożyczkodawca oceni Twoją zdolność kredytową oraz sprawdzi Twoją historię w bazach kredytowych oraz w rejestracjach dłużników. Dokumenty pożyczki do podpisu zostaną przesłane kurierem, gotówka pojawi się na koncie do jednego dnia roboczego po podpisaniu umowy.

Weź pożyczkę w Ratkomacie

Czy promocja Ratkomatu się opłaca? Słowem podsumowania

Kupony rabatowe do sklepów, w których robimy nasze codzienne zakupy zawsze się przydadzą. Można sporo zaoszczędzić albo kupić sobie coś dla własnej przyjemności o wiele taniej niż wynosi regularna cena. Jeśli więc potrzebujesz pożyczki, to oferta Ratkomatu jest naprawdę korzystna. Otrzymasz gotówkę, rozłożoną na wygodne i łatwe do spłaty raty, oraz będziesz mógł skorzystać z wielu okazyjnych kuponów rabatów.

Pamiętaj jednak, by zobowiązanie oddawać regularnie i w terminie. W taki sposób unikniesz wysokich odsetek, dodatkowych kosztów czy nawet komornika. Korzystaj z promocji, pożyczaj gotówkę i oddawaj należności terminowo!

Ocena: 4.50 (4 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments