star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Wakacyjny konkurs Ferratum Bank. Wygraj karty podarunkowe do Decathlonu

Wakacyjny konkurs Ferratum Bank. Wygraj karty podarunkowe do Decathlonu

Okres wakacyjny to nie tylko czas wypoczynku, ale i zwiększonych wydatków. Wymarzony urlop „trochę” kosztuje. Ferratum Bank ma rozwiązanie – można wakacyjne wojaże opłacić pożyczką na raty i przy okazji wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Do wygrania jest 150 kart podarunkowych do sklepów sieci Decathlon. Wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę, otrzymać gotówkę i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Promocja Ferratum Bank potrwa aż do końca wakacji. Przyjrzeliśmy się bliżej warunkom, jakie trzeba spełnić, by wziąć w niej udział.

 

 

Zasady Wakacyjnego Konkursu Ferratum Bank

W promocji mogą brać udział osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych i zamieszkałe na terenie Polski. Podstawowym warunkiem udziału w konkursie jest złożenie wniosku o pożyczkę w Ferratum Bank w czasie trwania promocji oraz pozytywna decyzja pożyczkodawcy. W konkursie nie mogą uczestniczyć osoby, których pożyczka z racji braku spłaty została przekazana do windykacji oraz klienci prowadzący działalność gospodarczą, którzy wzięli pożyczkę w Ferratum Bank na cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Zadanie konkursowe polega na wymyśleniu i przesłaniu do pożyczkodawcy najbardziej kreatywnego hasła zawierającego zdanie „Wakacje z Ferratum Bank”. Hasło konkursowe powinno nawiązywać do wymarzonego urlopu, wyjazdu zagranicznego lub formy spędzania wolnego czasu w okresie wakacyjnym. Dla zwiększenia atrakcyjności odpowiedzi można załączyć ciekawe zdjęcie lub prezentację multimedialną.

Odpowiedź na pytanie może zostać wysłana mailowo, drogą telefoniczną lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Wiadomość powinna składać się z następujących elementów:

  • tytuł maila: Zgłoszenie do konkursu,
  • dane przystępującego do konkursu: imię, nazwisko, pesel, numer pożyczki,
  • treść maila: hasło konkursowe.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe są rejestrowane w trzech etapach:

  • od 01.06.2017 do 30.06.2017
  • od 01.07.2017 do 31.07.2017
  • 01.08.2017 do 31.08.2017

Ogółem konkurs trwa od 01 czerwca 2017 roku do 31 sierpnia 2017 roku. Udział w promocji jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu oraz wyrażeniem zgód administracyjnych i marketingowych.

Weź pożyczkę w Ferratum Bank

150 kart podarunkowych do Decathlonu – nagrody w Wakacyjnym Konkursie Ferratum Bank

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy nagrodami w konkursie są karty podarunkowe firmy Decathlon. Do wygrania jest 150 sztuk, każda o wartości 100 zł. Można je przeznaczyć na zakup dowolnych produktów w sklepach sieci Decathlon. Dodatkowo, Ferratum Bank zapewnia, że najciekawsze spośród zgłoszonych haseł opublikuje na stronie konkursowej oraz na pozostałych stronach serwisu.

Jak wziąć pożyczkę w Ferratum Bank?

W Ferratum Bank można wnioskować o gotówkę w wysokości od 1000 zł do 5000 zł na okres kredytowy od 6 do 24 miesięcy. Wystarczy określić interesujące Cię parametry i przejść do złożenia wniosku. Następnie konieczne będzie potwierdzenie swojej tożsamości za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Na podstawie danych podanych we wniosku pożyczkodawca przeanalizuje Twoją zdolność kredytową oraz sprawdzi Twoją historię w bazach kredytowych. Jeśli wszystko będzie zgodne z wymogami Ferratum Bank, otrzymasz decyzję o przyznaniu pożyczki i gotówkę przelaną na podane we wniosku konto bankowe.

 

Pożycz na raty, zgarnij kartę podarunkową do Decathlonu

Zasady pożyczania w Ferratum Bank są proste i rzetelne. Jeśli potrzebujesz gotówki i jesteś w stanie terminowo spłacać raty, to ta oferta będzie świetną alternatywą dla trudniej dostępnych kredytów bankowych czy mniej wygodnych w spłacie chwilówek. A przy okazji możesz wykazać się kreatywnością i wygrać kartę podarunkową do Decathlonu. Otrzymasz gotówkę na pokrycie wakacyjnych wydatków, a w dodatku za darmo zrobisz zakupy na taki urlopowy wyjazd. To się opłaca! Oczywiście, pod warunkiem, że będziesz punktualnie spłacał swoje zobowiązanie, tak by uniknąć dodatkowych kosztów, windykacji czy spotkania z komornikiem.  

Porównaj oferty szybkich pożyczek

Ocena: 4.25 (12 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments