star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Wakacje z LoanMe, czyli weź pożyczkę i wygraj tablet

wakacje z LoanMe

Lato to nie tylko czas gorących temperatur, ale także gorących promocji w firma pożyczkowych. Liderem w zasypywaniu klientów podarunkami jest firma LoanMe. Po czerwcowym konkursie przyszedł czas na wakacje z LoanMe. Sprawdzamy, na co tym razem mogą liczyć klienci tej firmy.

Najnowsza letnia promocja skierowana jest do nowych klientów LoanMe, czyli do osób, które po raz pierwszy wnioskują o pożyczkę w tej firmie. Korzystając z oferty, spełniając wymagane warunki, mogą oni nie tylko otrzymać gotówkę, ale i wygrać tablet. O jakie warunki więc chodzi?

Weź pożyczkę w LoanMe

Zasady promocji „Wakacje z LoanMe”

Najpierw trzeba poprzez stronę internetową zamówić kontakt z doradcą firmy lub samodzielnie zadzwonić na infolinię LoanMe. Podczas telefonicznego składania wniosku i dopełniania formalności należy podać hasło promocyjne, które brzmi „wakacje z LoanMe”. Drugim warunkiem, który trzeba spełnić jest terminowe spłacenie czterech pierwszych rat, zgodnie z harmonogramem. Po dopełnieniu tych  formalności można otrzymać tablet. Konkurs trwa od 25 czerwca do wyczerpania zapasów.

Co można wygrać?

Pożyczkodawca weryfikuje osoby, które zgłosiły się do udziału w promocji poprzez podanie hasła po wpłaceniu czterech rat. Jeśli wszystkie warunki zostały spełnione w ciągu 5 dni roboczych do pożyczkodawcy zostanie wysłany tablet OVERMAX Livecore 7032, 8 GB. Z oferty można skorzystać tylko raz. Promocja ta nie łączy się z pozostałymi konkursami przygotowanymi przez LoanMe.

Jak wziąć pożyczkę w LoanMe?

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy – wystarczy zamówić kontakt z doradcą poprzez stronę internetową firmy lub samodzielnie skontaktować się z infolinią. Należy przygotować dowód osobisty i wraz z konsultantem przejść wszystkie formalności. Po wypełnieniu wniosku otrzyma się – w ciągu 15 minut – informację o decyzji kredytowej. W przypadku przyznania pożyczki, pieniądze zostaną wysłane na konto jeszcze tego samego dnia.

O gotówkę w LoanMe mogą wnioskować osoby pełnoletnie, posiadające polskie obywatelstwo. Wymagana jest także pozytywna historia w bazach kredytowych oraz posiadanie zdolności do spłacania rat. W LoanMe można pożyczyć od 500 zł do 11 500 zł na okres od 5, 7 lub 130 tygodni. Pożyczka spłacona w ciągu 30 dni jest darmowa dla nowych klientów.

Weź pożyczkę w LoanMe

Czy warto wziąć udział w wakacjach z LoanMe?

Promocja kierowana jest do nowych klientów – jeśli więc porównujesz różne oferty i szukasz firmy, w której pożyczysz na raty, to LoanMe jest dobrą opcją. Można więc pożyczyć dość wysoką kwotę na okres nawet kilku lat i dodatkowo otrzymać tablet. To bardzo korzystne rozwiązanie. Nie można zapomnieć jednak o terminowej spłacie rat – nie tylko tych pierwszych czterech, ale i wszystkich kolejnych. Dzięki temu uniknie się karnych odsetek i opłat za opóźnienie w spłacie. 

 

Ocena: 4.20 (5 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 61,70
RRSO: 311,94%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments