star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Tablet gratis do pożyczki samoobsługowej w Providencie – pożycz minimum 2000 zł i skorzystaj z promocji

Tablet gratis do pożyczki samoobsługowej w Providencie – pożycz minimum 2000 zł i skorzystaj z promocji

Jeśli pilnie potrzebujesz gotówki, koniecznie zapoznaj się z ofertą Providenta. Od kilku dni do pożyczki samoobsługowej firma dorzuca tableta Lenovo. Szansę na zdobycie gadżetu mają wszyscy, którzy spełnią warunki promocji. Co zatem trzeba zrobić, by liczyć na tableta?

Kto może wziąć udział w promocji?

Na gratisowy tablet mogą liczyć wyłącznie ci klienci, którzy wezmą pożyczkę przez internet i będą ją spłacać przelewem na konto – wymogiem jest również terminowo spłacenie pierwszej raty. Minimalna kwota pożyczki musi wynieść 2000 zł, a okres spłacania od 6 do 24 miesięcy (w liczbie rat 6, 12, 18 lub 24). Tablet nie zostanie przyznany, jeśli cała pożyczka zostanie spłacona w okresie jednego miesiąca po zawarciu umowy. Promocją nie są objęte również pożyczki udzielane przez pośredników, na bonus nie mogą liczyć także osoby, które znajdują się w Centrum Windykacji Providenta z uwagi na niespłacane należności.

Jak wziąć pożyczkę w Providencie?

Aby otrzymać tablet, należy pożyczyć od 2000 zł do maksymalnie 7500 zł na okres od pół roku do dwóch lat. Wniosek składasz online, czekasz na weryfikację, a po pozytywnej decyzji Providenta do kilkunastu minut otrzymasz gotówkę przelewem na konto. Kto może dostać pożyczkę? Osoba pełnoletnia, posiadające polskie obywatelstwo oraz ważny dowód osobisty. Do złożenia wniosku będzie potrzebny adres e-mail, aktualny numer telefonu komórkowego, rachunek bankowy oraz stały dochód

Weź pożyczkę w Providencie

Jak długo trwa promocja?

Konkurs organizowany przez Providenta trwa od 02 marca do 29 marca 2016 roku. Osoby, które w tym okresie wezmą pożyczkę samoobsługową zgodnie z wytycznymi promocji od 21 do maksymalnie 60 dni kalendarzowych od dnia spłaty pierwszej raty otrzymają tablet przesyłką kurierską na podany we wniosku adres.

Co jest nagrodą w konkursie?

Dodawany do pożyczki „w gratisie” gadżet to tablet marki Lenovo, którego cena rynkowa wynosi około 320 zł brutto. Dodatkowo, nagroda będzie zwiększona o równowartość podatku dochodowego od osób fizycznych.

Pożycz w Providencie i zgarnij tableta

Warto skorzystać z promocji Providenta. Pożyczasz gotówkę, spłacasz pierwszą ratę terminowo, a przy okazji otrzymujesz tableta wartego 320 zł. Łatwo, szybko, bez żadnych zadań konkursowych i formalności.

Ocena: 4.72 (61 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 61,70
RRSO: 311,94%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments