star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Weź pożyczkę i wygraj tableta, czyli Świąteczny Konkurs ViaSMS

Weź pożyczkę i wygraj tableta, czyli Świąteczny Konkurs ViaSMS

Potrzebujesz szybkiej gotówki na święta? Biorąc chwilówkę w ViaSMS, możesz nie tylko szybko i za darmo pożyczyć, ale jeszcze dodatkowo wygrać nagrody. Wystarczy odpowiedzieć na pytania konkursowe i zgarnąć tableta, smartwacha lub słuchawki.

Jak zdobyć nagrody, czyli zasady konkursu ViaSMS

Przede wszystkim musisz wziąć pożyczkę, ale – uwaga – wniosek o nią musisz złożyć nie na głównej stronie ViaSMS, ale na podstronie www.viasms.pl/choinka. Promocja kierowana jest zarówno do nowych, jak i dotychczasowych klientów firmy. Udział w konkursie biorą tylko pozytywnie zaakceptowane przez ViaSMS wnioski złożone od 14 do 30 grudnia. Podczas wypełniania wniosku należy wypełnić wszystkie pola i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby organizacji i przebiegu konkursu.

Weź pożyczkę w ViaSMS

Odpowiedz na pytanie, zgarnij tableta

To jednak nie wszystko! By wziąć udział w bitwie o nagrody, należy odpowiedzieć na dwa pytania konkursowe:

1. Podaj slogan reklamowy dla Viasms.pl.

2. Podaj imię dla Superbohatera Viasms.pl.

Spośród nadesłanych odpowiedzi komisja konkursowa wybierz te najciekawsze i najbardziej oryginalne. Warto jednak zauważyć, że w regulaminie ViaSMS zastrzega sobie przejęcie praw autorskich do nagrodzonych sloganów oraz praw do ich wykorzystywania. Przewidziano trzy nagrody główne w postaci tableta Manta mid1010). Dodatkowo komisja wyróżni 30 najlepszych odpowiedzi – przygotowano 10 nagród drugiego stopnia (Smartwatch MANTA MA427) oraz 20 nagród trzeciego stopnia (słuchawki Manta HDP701). Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie ViaSMS 20 stycznia 2016 i będą tam widoczne przez kolejne dwa tygodnie.

Pożyczaj i wygrywaj

ViaSMS nie wyróżnia się na tle innych firm pożyczkowych, które w gorącym okresie świątecznym oferują różnorakie konkursy, by przyciągnąć klientów. Jeśli więc i tak planujesz wziąć pożyczkę, to warto skorzystać z tych chwilówek, dzięki którym można zgarnąć dodatkową gotówkę lub nagrody rzeczowe. Tablet, smartwach i słuchawki będą fajnym poświątecznym prezentem.

Regulamin konkursu

Nie ma jeszcze głosów
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 14 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments