star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

SuperGrosz wprowadza nowe ułatwienia dla klientów – możesz pożyczyć więcej i wygodniej

SuperGrosz wprowadza nowe ułatwienia dla klientów – możesz pożyczyć więcej i wygodniej

Nowy rok to najlepszy czas na zmiany – widać to po firmach pożyczkowych, które co rusz w styczniu oferują promocje, zmieniają koszty chwilówek albo wprowadzają ułatwienia dla klientów. SuperGrosz także postanowił coś zmienić – pożyczkodawca zwiększył zakres gotówki, o którą można wnioskować, wprowadził nowe metody weryfikacji tożsamości oraz zwiększył liczbę kanałów obsługi klienta.

Pożyczaj do 10 000 zł na dłużej

Nowi klienci w SuperGrosz mogą od teraz pożyczyć nawet do 7 000 zł, a stali nawet do 10 000 zł – oczywiście w przypadku pożyczek ratalnych. Wraz z maksymalną kwotą pożyczki rośnie też okres kredytowania – wydłuża się nawet do 48 miesięcy. Dzięki temu łatwiej spłacić pożyczkę, a i tym samym wzrasta zdolność kredytowa.

Weryfikuj się na trzy sposoby

Na chwilę obecną w SuperGrosz można potwierdzić swoją tożsamość za pomocą specjalnej aplikacji, która pozwala na podanie danych udostępnianych podczas logowania się online do swojego konta bankowego. Można też zweryfikować się poprzez wykonanie przelewu na kwotę 1 zł z własnego rachunku. Wkrótce firma wprowadzi supergrosz - weryfikacjado użytku trzecią metodę, “offline”, przygotowaną z myślą o osobach, które nie posiadają swojego konta bankowego. To wypłata GIRO w urzędzie pocztowym, która polega na tym że klient w dowolnej placówce pocztowej w momencie odbioru gotówki okazuje dowód osobisty oraz SMSa z kodem otrzymanym od pożyczkodawcy.

Więcej kanałów komunikacji z pożyczkodawcą

Każdy klient wnioskujący o pożyczkę w SuperGrosz może wszystkich formalności dopełnić samodzielnie, online, za pośrednictwem strony internetowej, ale może też skorzystać z pomocy konsultantów telefonicznych i złożyć wniosek właśnie tą drogę. Firma uruchomiła także obsługę na czacie – do dyspozycji klientów oprócz doradców na call center są także konsultanci online.

Weź pożyczkę w SuperGrosz

Pożyczaj, porównuj i oszczędzaj

Oferta Super Grosz jest bardzo korzystna i dogodna, zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Jednakże zanim podejmiesz ostateczną decyzję, sprawdź i oceń innych pożyczkodawców. Możesz to zrobić w naszej porównywarce szybkich pożyczek. Dopasuj ofertę do swoich potrzeb i możliwości, wnioskuj online, spłać w terminie i ciesz się pozytywną historią kredytową.

Ocena: 5.00 (2 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments