star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Promocja na Majówkę w Ferratum: terminowa spłata umorzy ostatnią ratę

Promocja na Majówkę w Feratum

Długi weekend majowy, to podobnie jak święta, czas licznych promocji.  Ferratum z tej okazji nagradza terminowych klientów. Spłacanie co miesiąc zobowiązania o czasie spowoduje umorzenie ostatniej raty zaciągniętej pożyczki – ostateczna kwota do spłaty nieco więc spadnie.

Weź pożyczkę w Ferratum

Udział w promocji nie jest obwarowany wieloma zasadami. Wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę ratalną rozłożoną przynajmniej na 15 miesięcy, a następnie przejść weryfikację tożsamości i otrzymać pozytywną decyzję o przyznaniu gotówki. Następnie należy regularnie oddawać swoje zobowiązanie w terminie, miesiąc po miesiącu aż do przedostatniej raty. Wówczas Ferratum anuluje nam ostatnią ratę za udział w promocji.

Zasady udziału w Promocji na Majówkę

 W promocji mogą wziąć udział zarówno stali, jak i nowi klienci Ferratum. Aby zgłosić chęć partycypacji, wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę – jeśli decyzja będzie pozytywna, automatycznie zostaniemy przypisani  do udziału w akcji. Promocja trwa od 16 kwietnia do 30 kwietnia 2018 roku. Jednym warunkiem udziału jest terminowe spłacanie rat. Terminowość dla Ferratum oznacza spłatęraty w dniu określonym w umowie jako dzień spłaty lub maksymalnie do 7 dni po nim.

Jeśli ten warunek choć raz nie zostanie dotrzymany, udział w promocji zostanie anulowany.

 Jak wziąć pożyczkę w Ferratum?

Ferratum udziela pożyczek ratalnych oraz chwilówek. Warto jednak pamiętać, że promocja majówkowa dotyczy tylko pożyczek ratalnych zaciągniętych na przynajmniej 15 miesięcy. Pożyczkobiorcą w tej firmie może być osoba o pełnej zdolności do pełnienia czynności prawnych w wieku od 21 do 78 lat. Wnioskując o pożyczkę ratalną, można pożyczyć od 1 000 zł do 5000 zł.

Maksymalny okres kredytowy wynosi 24 miesiące. W celu złożenia wniosku w Ferratum, wystarczy przejść na stronę firmy, wypełnić formularz oraz zweryfikować swoją tożsamość za pomocą przelewu z własnego konta na rachunek pożyczkodawcy lub za pomocą aplikacji Instantor. W przypadku pozytywnej decyzji gotówka zostanie wypłacona od 15 minut do 1 dnia roboczego.

Weź pożyczkę w Ferratum

Jak wziąć pożyczkę w Ferratum?

Promocja na Majówkę w Ferratum – czy to się opłaca?

To bardzo atrakcyjna promocja. Nie trzeba nic robić, wystarczy tylko wziąć pożyczkę na raty i terminowo ją spłacać, a nagroda za punktualność sama do nas przyjdzie. Jeśli więc potrzebujesz gotówki, pożyczka w Ferratum będzie atrakcyjnym rozwiązaniem. Umorzenie ostatniej raty obniży ostateczny koszt pożyczki i będzie dla nas dodatkową oszczędnością.  

Opinie o Ferratum

Więcej o Ferratum

Ocena: 4.22 (9 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 14 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments