star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Program korzyści – tańsza pożyczka dla klientów Wonga

Program korzyści – tańsza pożyczka dla klientów Wonga

Wonga to kolejna firma pożyczkowa, która docenia lojalność swoich klientów. Każda osoba wracająca do tego pożyczkodawcy po następną chwilówkę, może przystąpić do specjalnego Programu Korzyści i tym samym płacić za pożyczkę jeszcze mniej niż dotychczas!

Jak działa program korzyści?

Przystąpienie do programu korzyści jest bardzo proste. Wystarczy, że terminowo spłacisz pierwszą pożyczkę, a potem w terminie będziesz spłacał kolejne poszerzając przy okazji swoją wiedzę finansową przy pomocy platformy Kapitalni.org. Wonga chce bowiem nie tylko nagradzać rzetelnych klientów, ale także dbać o ich rozwój w zakresie oszczędzania i pożyczania pieniędzy oraz bezpieczeństwa w internecie.

W Programie Korzyści znajdziesz cztery segmenty. Z każdym z nich wiąże się natomiast określony rabat. O tym do którego segmentu trafisz zadecyduje wynik testów na Kapitalni.org oraz twoja aktualna ocena w BIK.

Sprawdź swoją wiedzę o finanansach
Segment Start – w tym segmencie klienci otrzymują pożyczki oprocentowane następująco :

segment Start w Wonga
źródło: Wonga.com

Segment Plus – awansując na ten poziom możesz liczyć na pożyczkę o niższym oprocentowaniu, którego wysokość prezentuje poniższa tabela:

segment plus w Wonga
źródło: Wonga.com

Segment Premium – na tym etapie zostanie twoja pożyczka będzie mieć następujące oprocentowanie:

segment premium w Wonga
źródło: Wonga.com

Segment Max – ostatni z możliwych do osiągnięcia poziomów. W tym segmencie klient może liczyć na najniższe oferowane przez Wonga oprocentowanie.

segment max w Wonga
źródło: Wonga.com

Jak przejść z jednego segmentu na kolejny?

Wraz z kolejnymi pożyczkami w Wonga masz szansę awansu do wyższego segmentu. Aby przejście to było możliwe musisz rozwiązać testy na wspomnianym wcześniej serwisie Kapitalni.org – warunkiem przejścia dalej jest ukończenie z pozytywnym wynikiem przynajmniej jednego kursu. Im lepsze rezultaty jednak osiągniesz, tym przychylniej będzie na Ciebie patrzył pożyczkodawca. Co więcej, jeśli wszystkie dostępne na platformie testy rozwiążesz na 100% firma nagrodzi cię specjalnymi bonusami.

Wonga będzie mieć także na oku twoją aktualną sytuację w BIK. Jeśli znajdujące się tam wpisy pokażą, że twoja ocena punktowa w tym rejestrze nagle się obniżyła lub częściej sięgałeś po pożyczki krótkoterminowe (do 60 dni) bądź też je przedłużałeś, firma może cofnąć ci awans do wyższego segmentu.

Aby nie stracić zniżek w Wonga musisz zatem pilnować nie tylko terminowości w spłacie pożyczki, ale także swojej historii w BIK.

Każdy klient Wonga posiada specjalne konto u tego pożyczkodawcy. Logując się na nie sprawdzisz nie tylko szczegóły swojej pożyczki ale uzyskasz dokładne informacje o tym, co zrobić aby awansować na wyższy poziom.

Weź pożyczkę w Wonga

Podsumowując

Upolowanie tańszej pożyczki w Wonga nie jest więc wcale takie trudne. W zasadzie musisz tylko pokazać się jako “wzorowy klient” – pilnować terminowości spłat pożyczki i nie robić sobie niepotrzebnych długów w żadnych innych instytucjach. A w kursach warto wziąć udział nie tylko dlatego, by zapewnić sobie możliwość tańszego pożyczania pieniędzy. Być może dzięki nim dowiesz się też czegoś nowego, co pozwoli ci jeszcze efektywniej zarządzać swoimi finansami. Taki kurs nic nie kosztuje, a zyskać można podwójnie: zarówno materialnie, jak i edukacyjnie.

Ocena: 4.00 (4 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments