star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Pożyczka wynajmowana – nowy produkt w ofercie Providenta

promocyjna oferta pożyczki od Providenta

Dosłownie kilka dni temu w ofercie Providenta pojawiła się nowa oferta pożyczki. Tym razem reguły gry są nieco inne niż w znanych nam już pożyczkach ratalnych. Firma pozwala bowiem wypożyczyć pieniądze na 5 miesięcy, bez konieczności opłacania co miesiąc wysokich rat. O co zatem chodzi w tej ofercie? Spieszymy ze szczegółami!

Pożyczka wynajmowana, czyli płacisz tylko czynsz

Wybierając Pożyczkę wynajmowaną klienci praktycznie od ręki otrzymują potrzebną gotówkę (pożyczyć można nie więcej niż 4 000 zł), a jej spłatę firma rozkłada na pięć rat.. W przypadku Pożyczki wynajmowanej pierwsze cztery raty to jedynie koszty związane z tzw. “wynajęciem” pieniędzy. Jeżeli więc przykładowo pożyczymy 1000 zł, co miesiąc będziemy musieli uiścić opłatę związaną z wypożyczeniem pieniędzy odpowiednią dla pożyczonej sumy –  przypadku pożyczki 1 000 zł będzie to 50 zł. Pożyczony kapitał oddaje się natomiast dopiero łącznie z piątą ratą.

Załóżmy więc, że wspomnianą pożyczkę bierzemy 30 października. W okresie od listopada do lutego oddajemy pożyczkodawcy wyłącznie koszty związane z wypożyczeniem pieniędzy, a więc 50 zł w każdym miesiącu. W marcu – piątym miesiącu korzystania z pożyczki wynajmowanej – musimy natomiast zwrócić Providentowi nie tylko 50 zł wynikające z opłat, ale  cały pożyczony kapitał (czyli 1 000 zł). Ostatni rata będzie więc opiewała na kwotę 1 050 zł.

Jak wziąć pożyczkę wynajmowaną?

Z pożyczki wynajmowanej możemy skorzystać na dwa sposoby. Najprościej zawnioskować o nią przez internet. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link i uzupełnicie wymagane przez Providenta dane.

Provident słynie jednak z tego, że pieniądze często pożycza w asyście doradcy. Nie inaczej jest i tym razem. Jeżeli potrzebujecie doradcy klienta, po prostu skontaktujcie się z firmą telefonicznie.

Więcej o Provident

Podsumowując

Zasady pożyczki wynajmowanej nie są skomplikowane. Po prostu zamiast oddawać pożyczony kapitał wraz z opłatami w równych częściach przez pięć miesięcy, rozkładamy sobie spłatę nieco inaczej. Przez cztery miesiące płacimy mniej, ale za to ostatnia rata mocno uderzy nas po kieszeni. Naszym zdaniem pożyczka wynajmowana to dobre wyjście dla tych, którzy w ciągu nadchodzących miesięcy spodziewają się solidnego zastrzyku gotówki, a do tego czasu nie chcą zbytnio obciążać domowego budżetu. Jeśli jednak nie mamy perspektyw na duży dopływ gotówki, być może lepiej sięgnąć po inne produkty Providenta pozwalające na równomierne rozłożenie spłaty zaciągniętej pożyczki.

Na skorzystanie z oferty mamy czas do 26 grudnia 2017 włącznie.

Weź pożyczkę samoobsługową w Provident

Weź pożyczkę dopasowaną w Provident

Ocena: 4.09 (43 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments