star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Konkurs w Hapi – odpowiedz na pytanie i wygraj spłatę pożyczki!

Konkurs w Hapi – odpowiedz na pytanie i wygraj spłatę pożyczki!

Do 21 czerwca trwa konkurs w Hapi Pożyczki, w którym można wygrać całkowitą spłatę zaciągniętej pożyczki. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe. Dowiedz się więcej o tej najnowszej promocji.

Jak wygrać spłatę pożyczki?

Zasady są bardzo proste. Pierwszym krokiem jest oczywiście złożenie wniosku i wzięcie pożyczki na dowolny cel. Następnie na adres mailowy otrzymasz numer umowy. Teraz już tylko wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe (które brzmi „Dlaczego moja pożyczka powinna zostać zrefundowana w całości?”) oraz wypełnić formularz uczestnictwa, w którym, należy podać numer umowy.

Weź pożyczkę w Hapi Pożyczki

Kto może wziąć udział w konkursie?

Uczestnikiem konkursu może zostać każdy dorosły obywatel Polski, który spełni wymagania określone w regulaminie. Wśród tych warunków wymieniane są następujące zobowiązania:

  • poprawne wypełnienie wniosku o pożyczkę w Hapi Pożyczki na kwotę od 1500 do 7500 zł – online lub za pośrednictwem konsultanta na infolinii,
  • uzyskanie pozytywnej decyzji odnośnie przyznania wnioskowanej kwoty i otrzymanie przelewu gotówki na podane we wniosku konto bankowe,
  • poprawne wypełnienie formularza konkursowego w terminie do trzech dni od otrzymania pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki,
  • nieodstąpienie od umowy pożyczki w przewidzianym prawnie terminie.

Czas trwania promocji

Konkurs trwa od dnia 16 maja 2016 r. do dnia 21 czerwca 2016 roku. W sumie edycja będzie trwała 35 dni – każdego dnia przewidziane jest losowanie wyłaniające zwycięzcę. Uczestnik, biorąc udział w konkursie, zostaje przypisany do edycji, która przypada dwa dni po dniu wpłynięcia takiego zgłoszenia do organizatora.

Refundacja pożyczki dla każdego, czyli co można wygrać?

Konkurs organizowany przez Hapi Pożyczki wiąże się z promocją. Każdy, kto weźmie udział w konkursie może liczyć na gwarantowaną nagrodę. Jest nią 100 zł refundacji pożyczki – przykładowo pożyczasz 1500 zł, to pierwsza rata zostanie pomniejsza o 100 zł. Codziennie autor najciekawszej z nadesłanych odpowiedzi otrzyma nagrodę główną, czyli całkowitą spłatę zaciągniętej pożyczki. Zwycięzców wyłania powołane przez organizatora jury. O nagrodzie zostaną oni poinformowani mailowo, ponadto zwycięskie odpowiedzi na pytanie konkursowe będą publikowane na stronie internetowej Hapi Pożyczki.

Weź pożyczkę, która spłaci się sama

Jeśli poszukujesz pozabankowej pożyczki na raty, to koniecznie skorzystaj z promocji, jaką oferuje Hapi Pożyczki. Nie tylko zdobędziesz potrzebną gotówkę, ale i zagwarantujesz sobie o 100 zł mniejszą sumę do spłaty. W dodatku może Ci się poszczęści i wygrasz spłatę całego kredytu. Wystarczy tylko odpowiedź na proste pytanie. Pożyczka, która spłaca się sama? To marzenie, które teraz może się spełnić!

Regulamin konkursu „Pożyczka samospłacalna”

Regulamin promocji „Pożyczka samospłacalna”

Ocena: 4.89 (55 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments