star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Powrót do szkoły z HapiPożyczki – pożycz i zgarnij dodatkowe 200 zł

Powrót do szkoły z HapiPożyczki – pożycz i zgarnij dodatkowe 200 zł

Koniec sierpnia i początek września to czas wzmożonych wydatków. Ci, którzy mają pociechy w wieku szkolnym głowią się, skąd wziąć pieniądze na coroczną wyprawkę. Inni o tej porze roku dopiero wyjeżdżają na wakacje albo robią remonty. A wszystko to kosztuje. Brakuje Ci gotówki na sierpniowo-wrześniowe wydatki? Weź pożyczkę, podreperuj domowy budżet, a przy okazji zgarnij 200 zł w nowej promocji HapiPożyczki „Powrót do szkoły”

Oferta ta jest dedykowana rodzicom, których czekają w najbliższym czasie ogromne wydatki, ale nie tylko. Szansę na dodatkowe 200 zł ma każdy – oczywiście każdy, kto złoży wniosek o pożyczkę ratalną w HapiPożyczki i otrzyma pozytywną decyzję kredytową. Firma wypłaca na konto klienta wnioskowaną kwotę plus dodatkowe 200 zł, które można przeznaczyć, na co się tylko chce.

Zasady udziału w promocji

Tak jak każdy inny konkurs czy specjalna oferta, również i promocja „Powrót do szkoły” organizowana przez HapiPożyczki ma swoje zasady. Warunkiem skorzystania z promocji jest:

  • pozytywna weryfikacja zdolności kredytowej pożyczkobiorcy,
  • spełnienie wymaganych kryteriów określonych dla pożyczkobiorcy w HapiPożyczki (skończone 18 lat, stałe/regularne źródło dochodu, polskie obywatelstwo, ważny dowód osobisty oraz numer PESEL, własny numer telefonu, adres e-mail oraz rachunek osobisty)
  • zawarcie umowy pożyczki,
  • wypłata kwoty pożyczki.

Promocja ta nie łączy się z innymi, a prawo do skorzystania z niej nie przysługuje w przypadku odstąpienia od umowy pożyczki. W ofercie można wziąć udział tylko raz. Promocja trwa od dnia 16.08.2017 r. do dnia 07.09.2017 r i dotyczy pożyczek udzielanych na okres od 3 do 36 miesięcy, gdzie kwota do wypłaty na podstawie umowy wynosi minimum 8 000 złotych i nie przekracza 15 000 złotych.

Weź pożyczkę w HapiPożyczki i zgarnij 200 zł

Jak wziąć pożyczkę w HapiPożyczki?

Wnioskowanie o gotówkę w HapiPożyczki nie jest niczym trudnym. Wystarczy za pomocą suwaka określić, jaka kwota nas interesuje (mamy do wyboru od 800 zł do 15 000 zł, ale pamiętajmy, że promocja pożyczki dotyczy kwot powyżej 8000 zł) i na który okres kredytowy się decydujemy (możemy wziąć pożyczkę na czas od 3 do 36 miesięcy). Od razu też zapoznamy się z szacowanymi kosztami pożyczki oraz z wysokością miesięcznej raty.

Następnie musimy wypełnić wniosek, podając nasze dane osobowe, adresowe oraz te dotyczące zatrudnienia i sytuacji finansowej. Pozostaje jeszcze zweryfikować swoją tożsamość, wykonując przelew weryfikacyjny z naszego osobistego konta bankowego. Jeśli wszystko będzie się zgadzało, HapiPożyczki podejmie decyzję. Jeśli ta będzie pozytywna, wnioskowana kwota zostanie bezzwłoczne wypłacona na nasze konto.

Promocja w HapiPożyczki – czy to się opłaca?

Dodatkowe 200 zł zawsze się przyda – zwłaszcza pod koniec lata, gdy wydatków nie brakuje. Za te pieniądze można uzupełnić wyprawkę szkolną dla dziecka, zaplanować weekendowy wyjazd czy kupić jakiś drobiazg do mieszkania albo przeznaczyć tą nadwyżkę na spłatę kolejnej raty. Jeśli więc potrzebujemy gotówki i decydujemy się na ratalną pożyczkę w HapiPożyczki, to udział w promocji jest świetnym rozwiązaniem. Warto jednak pamiętać, by pożyczyć tyle, na ile nas stać. Gotówka się rozejdzie, a raty trzeba spłacać – systematycznie i terminowo, tak żeby nie narazić się na karne opłaty, odsetki, czy nawet na windykację i komornika. Pamiętajmy o tym, że 200 zł nie jest warte zadłużania się ponad miarę!

Weź pożyczkę w HapiPożyczki i zgarnij 200 zł

Nie ma jeszcze głosów
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments