star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Święto Niepodległości razem z Szybką Gotówką – pożycz do 1800 zł za darmo!

Święto Niepodległości razem z Szybką Gotówką – pożycz do 1800 zł za darmo!

Szybka Gotówka postanowiła uczcić zbliżające się Święto Niepodległości i oferuje atrakcyjną promocję. Od 11 do 18 listopada każda pierwsza pożyczka do 1800 zł udzielona przez pożyczkodawcę będzie darmowa. Wystarczy złożenie wniosku i pozytywna decyzja kredytowa!

Co i jak – zasady promocji w Szybkiej Gotówce

Wiele do wyjaśnienia nie ma. Wystarczy być nowym klientem firmy i po raz pierwszy korzystać z jej oferty. Wnioskować można o kwotę od 100 zł do 1800 zł na okres maksymalnie 30 dni. Warunkiem otrzymania chwilówki bez żadnych kosztów jest jej terminowe spłacenie, bez ani jednego dnia zwłoki. Przypomnijmy: promocja skierowana jest tylko i wyłącznie do nowych klientów Szybkiej Gotówki – jeśli już wcześniej korzystałeś z jej usług, pożyczka będzie płatna. Oferta trwa równy tydzień – od Święta Niepodległości do piątku 18 listopada.

Jak wziąć pożyczkę w Szybkiej Gotówce?

To bardzo proste. Wystarczy przejść na stronę pożyczkodawcy, wybrać parametry pożyczki (zakres gotówki oraz okres kredytowania) oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Następnie należy zweryfikować swoją tożsamość, kolejnym krokiem będzie podjęcie decyzji przez firmę Szybka Gotówka (która w tym czasie ocenia zdolność kredytową klienta oraz sprawdza jego historię w bazach kredytowych oraz w rejestrach dłużników. Jeśli decyzja pożyczkodawcy będzie pozytywna, pieniądze pojawią się na koncie klienta nawet w ciagu 15 minut!

Weź pożyczkę w Szybkiej Gotówce

Brać czy nie brać? Czy promocja Szybkiej Gotówki się opłaca?

Wszystko zależy od Twoich możliwości finansowych i bieżących potrzeb. Jeśli potrzebujesz większej gotówki na czas 30 dni, to oferta Szybkiej Pożyclogo-szybkagotowkazki jest dla Ciebie idealna. Pożyczasz do 1800 zł bez żadnych kosztów, wystarczy że spełniasz dwa podstawowe warunki – jesteś nowym klientem i oddasz zobowiązanie terminowo po 30 dniach. W innym przypadku lepiej zdecydować się na korzystniejszą ofertę, np. na pozabankową pożyczkę ratalną. Szczegóły możesz sprawdzić w naszym rankingu szybkich pożyczek i rankingu pożyczek ratalnych. Oceń, wybierz najlepszą opcję i pożycz rozsądnie!

Nie ma jeszcze głosów
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 61,70
RRSO: 311,94%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments