star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Mistrzowska promocja w Creditstar – weź pożyczkę i wygraj piłkę

Mistrzowska promocja w Creditstar – weź pożyczkę i wygraj piłkę

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej ciągle wzbudzają mnóstwo emocji nie tylko wśród kibiców. Promocje związane z tym wydarzeniem wyrastają jak grzyby po deszczu. Niedawno pisaliśmy o ofercie przygotowanej przez Provident nawiązującej do turnieju, a teraz także Credit Star kusi kibiców piłkarskich swoją “Mistrzowską Promocją” –  co 10 osoba, która weźmie pożyczkę otrzyma oficjalną mini replikę piłki Mistrzostw Europy 2016. Promocja trwa do końca turnieju, czyli do 10 lipca 2016 roku.

Weź pożyczkę w Creditstar

Każda chwilówka to szansa na piłkę – zasady promocji Creditstar

Jak zatem można wygrać gadżet, który jest marzeniem każdego kibica? Przede wszystkim trzeba spełnić następujące warunki:

  • mieć od 18 do 70 lat i posiadać zdolność do czynności prawnych,
  • mieszkać na terenie Polski oraz posiadać PESEL i polski dowód osobisty,
  • wziąć pożyczkę w Credit Star (poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej, akceptując jej warunki oraz wyrażając zgodę na przekazanie pożyczkodawcy swoich danych w celu wysłania nagrody).

Tylko pozytywnie zweryfikowany wniosek (równoznaczny z przelaniem pożyczonej gotówki na konto pożyczkobiorcy) bierze udział w losowaniu nagród. Każdy co dziesiąty użytkownik spełniający powyższe warunki otrzyma minipiłkę EURO GLIDER 2016 o wartości 29,99 zł,  która zostanie wysłana na adres korespondencyjny klienta podany podczas składania wniosku o pożyczkę. Osoby, które otrzymają gadżet zostaną o tym poinformowane w ciągu 7 dni roboczych drogą mailową na adres e-mail podany przy rejestracji, zaś nagroda zostanie wysłana do nich do 14 dni od momentu zawarcia umowy pożyczkowej.creditstar_promocja

Ile można pożyczyć w Creditstar?

Nowi klienci pożyczający w Cerdistar mogą wnioskować maksymalnie o 100 zł na okres od 5 do 30 dni. Przy kolejnych pożyczkach procedura wnioskowania jest krótsza i prostsza, a pożyczyć można maksymalnie do 3000 zł. Koszt pożyczki waha się w zależności od terminu spłaty. Co ważne – aby otrzymać pożyczkę trzeba mieć stałe dochody, ukończone 18 lat, legitymować się oficjalnym dokumentem tożsamości lub kartą stałego pobytu w Polsce, dysponować własnym numerem telefonu komórkowego i pomyślnie przejść kontrolę wiarygodności kredytowej (przeprowadzanej za pomocą przelewu weryfikacyjnego).

Czy warto skorzystać z “Mistrzowskiej Promocji”?

Jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki, udzielanej bez zbędnych formalności, to oferta Creditstar jest korzystna, można pożyczyć maksymalnie od 1000 do 3000 zł, szybko je otrzymać na konto, a przy okazji (i odrobinie szczęścia) zgarnąć oryginalny gadżet.

Ocena: 4.90 (52 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 61,70
RRSO: 311,94%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments