star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Kwietniowy bonus od MoneyMan.pl dla użytkowników Sowy Finansowej

Kwietniowy bonus od MoneyMan.pl dla użytkowników Sowy Finansowej

Okres okołowielkanocny wiąże się ze zwiększonymi wydatkami. Domowy budżet nie zawsze jest na to przygotowany. Jeśli szukacie szybkiej i taniej pożyczki, która podreperuje rodzinne finanse, portal pożyczkowy MoneyMan.pl przygotował dla Sowy Finansowej specjalny Bonus!

Weź pożyczkę w MoneyMan

Wszyscy, którzy korzystają z naszej porównywarki, mogą użyć specjalnego kodu rabatowego, składając wniosek o pożyczkę na stronie MoneyMan.pl. Pod kalkulatorem widnieje pole „Wpisz kod promocyjny” – wystarczy wpisać „sowa”. W ten sposób, kiedy pożyczka zostanie spłacona, na konto użytkownika wpłynie aż 1000 pkt bonusowych, które w przyszłości pozwolą np. spłacić część odsetek albo ubiegać się o wyższą kwotę pożyczki.

reklama Moneyman

Pamiętajcie, że nowi pożyczkodawcy MoneyMan.pl, aby wykorzystać rabat, muszą wcześniej przejść proces rejestracji. Natomiast, jeżeli już posiadacie konto w portalu, po zalogowaniu i wybraniu swojego poziomu pożyczki, zobaczycie rubrykę przeznaczoną na wpisanie kodu rabatowego.

Stali klienci mają do wyboru aż 5 różnych poziomów pożyczkowych, od poziomu Start z kwotą do 1000 zł i spłatą w ciągu 61 dni, aż do SuperTurbo, gdzie można otrzymać kwotę 5000 zł z okresem spłaty nawet do 6 miesięcy.

Długie okresy spłaty to nie jedyna zaleta zastania pożyczkobiorcą z MoneyMan.pl. Portal premiuje stałych klientów, stwarzając wiele możliwości zdobywania punktów bonusowych. Można je uzyskać nie tylko dzięki kodom rabatowym, ale także spłacając swoją pożyczkę w terminie, polecając portal pożyczkowy przyjaciołom i znajomym oraz publikując opinie na temat usług MoneyMan.pl w mediach społecznościowych. Dzięki punktom bonusowym można m. in. przedłużyć okres spłaty bądź zyskać atrakcyjne zniżki.

Jak przebiega proces pożyczkowy w MoneyMan.pl? Jest bardzo prosty i intuicyjny. Wypełnienie formularza wniosku zajmuje średnio kilka minut. Równie szybko trwa standardowa weryfikacja danych użytkownika.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze zostają przelane na konto pożyczkobiorcy w przeciągu kilkunastu minut. Dodatkowo pożyczka do 1000 złotych jest darmowa jeśli zwrócimy dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyliśmy.

Darmowa pożyczka to niezwykle korzystne rozwiązanie. Można ją przeznaczyć na dowolny cel, co oznacza, że jeśli np. od jakiegoś czasu myśleliśmy o zakupie komputera, który właśnie został przeceniony przez wybrany sklep, nie musimy odkładać zakupu do momentu, w którym uzbieramy wymaganą kwotę.

Wystarczy wziąć pożyczkę i od razu można kupić sprzęt po korzystniejszej cenie, zanim okres przeceny minie czy wyczerpie się asortyment. A pożyczkę spłacić w dogodnym momencie.

Nie zapomnijcie również, że każda pożyczka zaciągnięta i terminowo spłacona w MoneyMan.pl wiąże się z dodatkowymi punktami bonusowymi. Jeżeli właśnie planujecie pierwszą – a może już kolejną – pożyczkę, koniecznie pamiętajcie o naszym kodzie rabatowym „sowa”. Wpisanie go w odpowiednie pole przy składaniu wniosku pożyczkowego sprawi, że po spłacie pożyczki na wasze konto w MoneyMan.pl trafią dodatkowe bonusowe punkty!

Śledźcie również na bieżąco stronę internetową Sowy Finansowej i nasze kanały social media, gdzie regularnie pojawiają się kolejne promocje przygotowywane przez MoneyMan.pl.

 Weź pożyczkę w MoneyMan

Ocena: 4.00 (9 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 61,70
RRSO: 311,94%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments