star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Weź pożyczkę online za 0 zł w Providencie

Weź pożyczkę online za 0 zł w Providencie

Choć emocje związane z mistrzostwami Europy w piłce nożnej dawno już za nami, Provident kontynuuje promocje „Krótka piłka”. Tym razem jej nazwa brzmi jednak „Za 0 zł w miesiąc”.  Zasada działania tej akcji jest bardzo prosta – do 23 sierpnia można wziąć pożyczkę dopasowaną  za 0 zł – pod warunkiem, że spłaci się ją w ciągu miesiąca.

Pożyczka za darmo – jak to działa?

Provident gwarantuje, że przy skorzystaniu z pożyczki dopasowanej nie poniesiemy żadnych kosztów, o ile spełnimy trzy podstawowe warunki. Aby otrzymać darmową pożyczkę trzeba:

  • złożyć wniosek kredytowy online,
  • pożyczyć od 300 zł do 4 000 zł,
  • spłacić zaciągnięte zobowiązanie w ciągu jednego miesiąca (mimo że przy wniosku wybieramy opcję 3, 6, 12, 18 lub 24 rat).

Provident nagradza zatem najszybszych klientów, którzy nie będą czekali ze spłatą należności do terminowych rat, ale już po 30 dniach oddadzą pożyczoną kwotę w całości. Pozostali pożyczkobiorcy mogą liczyć na “nagrodę pocieszenia” – dogodne raty i szybki przelew gotówki na konto. Promocja trwa do 23.08.2016 r.

Weź pożyczkę dopasowaną w Providencie

Czy warto skorzystać z promocji?

Tak – o ile faktycznie planuje się wziąć pożyczkę i spłacić ją w terminie maksymalnie 30 dni. W tak krótkim czasie jesteśmy zwrócić nieduże należności, a zatem jeśli potrzebujesz szybko niewielkiej sumy gotówki, bez zbędnych formalności i masz pewność, że uda Ci się oddać całość pożyczki w ciągu miesiąca, to warto skorzystać z okazji i nie ponosić żadnych kosztów związanych z prowizją czy odsetkami.

Ocena: 4.68 (56 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 14 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments