star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Otwórz darmowe iKonto w BGŻ BNP Paribas i zarób do 130 zł!

Otwórz darmowe iKonto w BGŻ BNP Paribas i zarób do 130 zł!

Początek wiosny to czas licznych promocji organizowanych zarówno przez banki, jak i przez firmy pożyczkowe. Przy okazji wzięcia pożyczki, kredytu czy zakładania konta można dodatkowo zarobić. I taką możliwość daje BGŻ BNP Paribas – jeśli otworzysz iKonto w tym banku, możesz liczyć na nawet 130 zł premii. Jak to zrobić? Zasady są bardzo proste.

Kto może otworzyć iKonto i zgarnąć premię?

Promocja kierowana jest do nowych klientów otwierających konto przez internet. Na premię nie mogą liczyć dotychczasowi klienci banku oraz posiadacze i współposiadacze kont osobistych w placówkach BGŻ S.A. oraz BNP Paribas Bank Polska S.A. przed ich połączeniem. Aby wziąć udział w promocji, należy wypełnić formularz rejestracyjny i przejść cały proces, po czym przejść do wniosku o otwarcie konta oszczędnościowo-rozliczeniowego z planem taryfowym „Konto Praktyczne” w promocji „iKonto”. Promocja dzieli się na dwa etapy.

60 zł za otwarcie konta

Pierwszy etap trwa do dnia 25 marca 2016 r. W tym czasie należy zarejestrować się na stronie promocji oraz zawnioskować o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową. Dostęp do konta musi zostać uzyskany najpóźniej do 31 marca br. To jednak nie wszystko – w okresie od 01 do 30 kwietnia każdy, kto chce uzyskać premię, musi wykonać bezgotówkowe transakcję kartą debetową o łącznej wartości minim 500 zł oraz zalogować się na stronie bankowości elektronicznej.

70 zł za aktywne korzystanie z konta

Drugi etap promocji BGŻ BNP Paribas Banku trwa od 01 do 31 maja 2016 r. W tym czasie klient, który chce otrzymać premię w wysokości 70 zł powinien wykonać kolejne transakcje bezgotówkowe kartą debetową, również na kwotę minimum 500 zł oraz wykonać przynajmniej jeden przelew wychodzącego z Konta Osobistego w serwisie bankowości elektronicznej.

Otwórz iKonto w BNP BGŻ Paribas

Wypłata nagrody – najważniejsze informacje

Po zakończeniu pierwszego etapu, jeśli liczba unikalnych rejestracji nie przekroczyli limitu 2500, promocja będzie kontynuowana nadal w terminie od 26 marca do 25 kwietnia bieżącego roku. Spóźnialscy mają więc szansę na zdobycie nie tylko 70 zł, ale i tych pierwszych 60 zł. Uczestnicy pierwszej tury promocji do 20 kwietnia otrzymają wiadomość na pocztę e-mail z linkiem do strony, na której muszą uzupełnić swoja dane, by otrzymać premię – odpowiednio do 20 maja (I etap) oraz 10 czerwca (II etap). Nagrody zostaną przekazane osobom, które spełnią wszystkie wyżej opisane warunki do dnia 06 czerwca 2016 r. (nagroda za otworzenie konta) oraz do dnia 29 czerwca 2016 r. (nagroda za aktywne korzystanie).

Uczestnicy drugiej tury promocji na maila z uzupełnieniem danych muszą czekać do 23 maja, a czas na ich wypełnienie mają odpowiednio – do 9 czerwca oraz 11 lipca. Wypłata w tym przypadku nastąpi do 29 czerwca/28 lipca, a informacja o uzyskaniu nagrody – do 13 czerwca/13 lipca.

Konto faktycznie za 0 zł? Sprawdzamy promocję

bgż bnp paribas_promocja

Zakładając konto osobiste w BGŻ BNP Paribas, można skorzystać z jeszcze jednej promocji. Bank oferuje darmowe prowadzenie rachunku bez żadnych opłat. Mało tego – każdy, kto skorzysta z okazji i założy konto w okresie promocji otrzymuje gwarancję, że w ciągu 3 kolejnych lat miesięczna opłata będzie wynosiła 0 zł i to bez względu na wysokość wpływów wymaganych do zwolnienia z opłaty, określonych w Taryfie Prowizji i Opłat Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu dla klientów detalicznych. Wszystko to brzmi bardzo pięknie, ale czy faktycznie nie ma żadnych haczyków? Jeśli miesięcznie nie wykonamy transakcji kratą debetową na sumę przynajmniej 300 zł, to bank policzy nam za jej użytkowanie 7 zł opłaty.

Czy iKonto się opłaca?

Promocja przygotowana przez BGŻ BNP Paribas jest bardzo atrakcyjna. Konta za 0 zł i dwie dodatkowe premie w wysokości 130 zł – to naprawdę kuszące powody, by skorzystać z okazji i otworzyć rachunek właśnie w tym banku. Zwłaszcza, że gdy inne banki zmieniają swoje tabele opłat i prowizji, tutaj mamy gwarancję trzyletniej stabilizacji i brak dodatkowych opłat za korzystanie z konta. Zatem naszym zdaniem warto!

Otwórz iKonto w BNP BGŻ Paribas

Ocena: 4.73 (56 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments