star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Konto Godne Polecenia -100 zł w kieszeni!

Konto Godne Polecenia -100 zł w kieszeni!

Czy Twój bank płaci za otwarcie konta osobistego? A za transakcje kartą dostajesz jakieś bonusy? Jeśli nie, koniecznie sięgnij po ofertę Banku Zachodniego WBK! Za otwarcie Konta Godnego Polecenia zgarniesz teraz gratisowe 100 zł!

Jak działa ta promocja?

Aby mieć szansę na dodatkową stówkę wystarczy być nowym klientem wspomnianego wyżej banku. A kim w rozumieniu regulaminu jest w tym przypadku nowy klient? To osoba, która od 15 sierpnia 2015 roku do momentu wzięcia udziału w promocji nie posiadała w Banku Zachodnim WBK konta osobistego w polskiej walucie. Oczywiście aby skorzystać z promocji takie konto należy założyć. Trzeba to jednak zrobić za pomocą specjalnej, stworzonej na ten cel strony.

Otwarcie rachunku bezpośrednio przez serwis internetowy banku lub też w tracie osobistej wizyty w placówce nie wchodzi zatem w grę.

Chcesz skorzystać z promocji? Kliknij w link poniżej!

Przejdź na stronę promocji i zdobądź 100 zł

Powyższa strona umożliwi nam założenie własnego profilu w Aplikacji stworzonej pod tę właśnie promocję. W trakcie rejestracji zostaniesz poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska oraz adresu mailowego. Na podany przez ciebie mail otrzymasz link weryfikacyjny, który przekieruje cię na stronę banku, bezpośrednio do formularza otwarcia konta osobistego.

Kiedy już dopełnisz powyższych czynności, prezent od banku masz już praktycznie zaklepany. Ale to jeszcze nie koniec! Premia zostanie ci wypłacona dopiero wtedy gdy wykonasz 5 płatności bezgotówkowych za pomocą karty płatniczej otrzymanej do tego rachunku bądź też aplikacji BLIK. Masz na to czas do 15 marca. Organizator nie określa minimalnej kwoty takich płatności, dlatego liczy się tutaj każda transakcja.

Jeśli zmieścisz się w powyższym terminie, do 11 kwietnia powinieneś otrzymać powiadomienie o przyznaniu premii. Gdy taka informacja do ciebie dotrze, musisz zalogować się na utworzony wcześniej profil w aplikacji i uzupełnić podane dane o numer twojego Konta Godnego Polecenia oraz adres. Masz na to czas do 20 kwietnia. Gwarantowane 100 zł powinieneś otrzymać przelewem na rachunek do 30 kwietnia. Prawda, że proste?

Konto (naprawdę) Godne Polecenia?

Zdobycie 100 zł w opisanej wyżej promocji tak naprawdę nie wymaga jakichś skomplikowanych działań. Kasę otrzymuje się za coś, co każdy z nas robi prawie codziennie, czyli za płatność kartą. Jedyne nad czym warto się dłużej zastanowić, to warunki konta które otwieramy. Jego nazwa sugeruje, że jest to produkt wyróżniający się na tle innych. Sprawdźmy zatem czy rzeczywiście warto z niego skorzystać (i go polecać).

Za to (nie) zapłacisz

W przypadku Konta Godnego Polecenia możesz zapomnieć o opłatach za:

  • kartę MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omnibzw-bk-logo
  • sprawdzanie dostępnych środków na koncie w bankomatach
  • prowadzenie konta
  • zlecenia stałe
  • polecenia zapłaty
  • przelewy internetowe w systemie Elixir przy korzystaniu z usług bankowości elektronicznej BZWBK24
  • za wyciągi i smsKody przy korzystaniu z usług bankowości elektronicznej BZWBK24

Wszystkie powyższe usługi kosztują cię…0 zł. Ale uwaga! Żeby nie ponosić żadnych opłat za korzystanie z karty, banki zwykle ustalają limit miesięcznych transakcji jaki należy nią wykonać. W tym przypadku musisz jedynie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank oraz otrzymywanie od niego informacji handlowych. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z karty bez opłat aż do czerwca 2017.

Zgody są także konieczne jeśli chcesz wziąć udział w powyżej promocji. Po jej zakończeniu wszystkie zgody możesz oczywiście cofnąć – ale wtedy bank naliczy ci miesięczną opłatę  za kartę w wysokości 7 zł. Z karty na szczęście jednak też możesz zrezygnować.

4% dla wybranych, ale i sprytnych!

Konto Godne Polecenia reklamuje się tym, że jako nieliczny rachunek osobisty oferuje klientom jakiekolwiek oprocentowanie. Co więcej, może ono wynieść aż 4%! Na pierwszy rzut oka można więc ocenić, że jest ono lepsze niż oferta niejednego konta oszczędnościowego. Tymczasem bank wprowadza limit środków dla takiego oprocentowania. Aby cieszyć się 4% na koncie musisz posiadać na nim nie więcej niż 4000 zł. Każda nadwyżka zarobi już tylko 1% w skali roku.

Jest jednak sposób, aby obejść powyższe ograniczenie banku. Otóż, każdy klient może założyć trzy Konta Godne Polecenia. Wystarczy zatem posiadane środki rozdzielić na trzy części, otworzyć trzy identyczne rachunki i z każdego zgarniać 4%. Oczywiście premie 100 zł możesz zdobyć tylko do jednego konta, ale jeśli myślisz nie tylko o koncie do przechowywania bieżących środków finansowych, ale i o oszczędzaniu, wybór tego rachunku może załatwić obie te sprawy.

Kliknij w link poniżej i załóż kolejne Konto Godne Polecenia!

Otwórz kolejne Konto Godne Polecenia

Wniosek o konto złożysz online, a weryfikacji możesz dokonać na dwa sposoby: albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego albo podpisując umowę za pośrednictwem kuriera. Sam wybierasz dogodniejszą dla siebie formę.

Podsumowując

Nie da się ukryć, że Bank Zachodni WBK proponuje bardzo ciekawy produkt. Konto Godne Polecenia nie tylko można otworzyć i prowadzić za darmo, ale da się je także wykorzystać jako rachunek oszczędnościowy i przy okazji nieźle na nim zarobić. Mimo limitu środków ci, którzy mają do dyspozycji więcej gotówki też na tym nie tracą – wystarczy, że otworzą kolejne dwa rachunki. A kiedy jeszcze do jednego z nich dorzucimy banalną do zdobycia premię, okaże się, że na współpracy z bankiem nasze finanse sporo zyskają. Lepiej nie przepuścić takiej okazji!

Ocena: 4.72 (57 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 61,70
RRSO: 311,94%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments