star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Promocja w MoneyMan – kod rabatowy specjalnie dla użytkowników Sowy

promocja moneyman i sowy finansowej

Po świętach Twój portfel świeci pustkami i szukasz małej i możliwie jak najtańszej pożyczki? Przed Bożym Narodzeniem wielu pożyczkodawców kusiło promocjami i rabatami, teraz przyszedł czas posuchy. Ale nie w MoneyMan  – tam możesz skorzystać ze specjalnej promocji przygotowanej  tylko i wyłącznie dla użytkowników Sowy Finansowej!

Co, jak i dla kogo, czyli zasady promocji

           Każdy, kto korzysta z naszej porównywarki może spożytkować bonus dedykowanego właśnie dla użytkowników Sowy Finansowej. Kod promocyjny „SOWA” należy wpisać w pole formularza wniosku o pożyczkę znajdującego się pod nazwą „Kod promocyjny”.  Dzięki temu po spłacie pożyczki Twoje konto w MoneyMan zostanie zasilone dodatkowymi punktami bonusowymi. Punkty mogą być wykorzystane później  – np. do opłacenia zaległych odsetek od kredytu przy kolejnych pożyczkach czy do przeniesienia się poziom wyżej, co pozwoli na wnioskowanie o wyższe kwoty. Dla nowych klientów konto wraz z informacja o przyznanych punktach będzie dostępne będzie po przejściu procesu rejestracji.

Jak skorzystać z kodu promocyjnego MoneyMan?

           Wszystko zależy od tego, czy już się pożyczało w firmie MoneyMan czy jest się nowym klientem. Jeśli pożyczasz w tej firmie po raz pierwszy,  to kod rabatowy wypiszesz dopiero po przejściu całego procesu rejestracji. W przypadku klientów powracających będzie to o wiele prostsze i szybsze –  pole do wpisania bonusu pojawi się od razu po kliknięciu w baner „Weź pożyczkę”.

Jak wziąć pożyczkę w MoneyMan? Kilka kroków do szybkiej gotówki

           Wystarczy przejść na stronę pożyczkodawcy, złożyć wniosek – a wypełnienie formularza nie zajmie więcej niż 10 minut. Następnie przejdziesz weryfikację i jeśli wszystko będzie w porządku, to gotówka pojawi się na Twoim koncie w ciągu kilkunastu minut. W MoneyMan nowi klienci mogą pożyczyć od 100 zł do 1500 zł na okres od 5 do maksymalnie 61 dni.  Chwilówki do 1000 zł na 30 dni  są darmowe, nie poniesie się żadnych dodatkowych kosztów, jeśli całą kwotę odda się terminowo. Większe kwoty dostępne są dla stałych klientów, na wyższy poziom (z możliwością pożyczki do 5000 zł i ofert ratalnych) można wskoczyć też dzięki punktom zbieranym z kodów bonusowych.

Weź pożyczkę w MoneyMan

Brać czy nie brać? Czy pożyczka w MoneyMan się opłaca?

           Wszystko zależy – jak zwykle zresztą – od indywidualnych preferencji i potrzeb. Jeśli jest się nowym klientem i planuje się moneyman-logopożyczyć maksymalnie do 1000 zł, to oferta jest niezwykle korzystna. Otrzyma się chwilówek za darmo, a przy okazji zgarnie się punkty, które mogą zaprocentować za jakiś czas. Powracający klienci z pewnością ucieszą się z kolejnych punktów, które pozwolą na przejście poziom wyżej, co będzie szansą na skorzystanie z lepszej i rozszerzonej oferty MoneyMan. Warto pamiętać, że jest to promocja przygotowana z myślą o użytkownikach Sowy – dodatkowe punkty możesz zyskać, tylko korzystając z hasła „SOWA”. Zatem nie zastanawiaj się, tylko korzystaj! Weź pożyczkę, nie płać dodatkowych kosztów, zbieraj punkty i pożycza więcej!

Ocena: 4.25 (16 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments