star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Karta ratalna – innowacyjny produkt na rynku od Santander Consumer Banku z nagrodą 300 zł

Karta ratalna – innowacyjny produkt na rynku od Santander Consumer Banku z nagrodą 300 zł

Przy podpisywaniu umowy o kartę Comfort Plus ze stałą spłatą jej posiadacz określa kwotę, jaką będzie spłacał co miesiąc. Potem swobodnie korzysta z przyznanego limitu kredytowego, kupuje, co chce i gdzie chce. W ramach promocji towarzyszącej wprowadzeniu do oferty Santander Consumer Banku tego unikalnego produktu, można zdobyć 300 zł nagrody i uzyskać łatwiejsze warunki zwrotu opłaty za kartę.

Kartą kredytową płaci się wygodnie i bezpiecznie. Korzystamy z pieniędzy banku, pożyczonych nam na określony czas. Należy jednak pamiętać, że w dniu spłaty zadłużenia trzeba oddać wykorzystaną kwotę lub jej minimalną część. Gdy te płatności są zaskakująco wysokie, mogą się pojawić kłopoty z uregulowaniem zadłużenia. Karta Comfort Plus ze stałą spłatą od Santander Consumer Banku daje pewność, że comiesięczna kwota do spłaty jest stała, więc jesteśmy na nią przygotowani.

Innowacyjna karta Comfort Plus ze stałą spłatą

W przypadku tej karty kwota, którą trzeba przekazać bankowi co miesiąc nie wynika z aktualnego zadłużenia. Jest ona stała, klient określa ją w chwili podpisywania umowy z bankiem. Wtedy też można wybrać jeden z 4 dostępnych terminów spłaty, by dopasować go do swoich potrzeb. Nie ma przeszkód, by spłacić kwotę wyższą niż ustalona i w ten sposób ograniczyć naliczane odsetki oraz zwiększyć wysokość dostępnego limitu. Należy pamiętać, że wypłaty gotówki z rachunku karty kredytowej obciążane są prowizją oraz nie wliczają się do okresu bezodsetkowego.

Karta Comfort Plus ze stałą spłatą jest przyznawana za zasadach analogicznych do standardowej karty kredytowej. Bank bada zdolność i wiarygodność kredytową i na tej podstawie przyznaje limit kredytu.

Wpłacaną co miesiąc stałą kwotę można porównać do raty kredytu gotówkowego. Pokrywa ona bowiem należne odsetki i opłaty. Przy aktywnym korzystaniu z karty, tzn. wydając kartą 1000 zł. miesięcznie bank nie nalicza opłaty miesięcznej w wysokości 15 zł.

300 zł nagrody i łatwiejsze warunki zwrotu opłaty

Do 12 sierpnia 2022 r. trwa promocja „Zyskaj 300 zł i ciesz się kartą bez opłat”. Oferta pozwala otrzymać 300 zł nagrody za aktywne korzystanie z karty Comfort Plus ze stałą spłatą oraz obniża warunek zwrotu opłaty za kartę przez 12 kolejnych miesięcy po podpisaniu umowy z 1000 zł do 300 zł miesięcznie.

Do udziału w akcji zaproszone są osoby pełnoletnie, które od 1 maja 2021 r. do 17 maja 2022 r. nie podpisały wcześniej z  Santander Consumer Bankiem umowy o kartę kredytową.

Pierwszy krok w drodze po bonusy to złożenie wniosku o kartę Comfort Plus ze stałą spłatą i po pozytywnej decyzji kredytowej – podpisanie z Santander Consumer Bankiem umowy do 12 sierpnia 2022 r. Wszystkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu. Wystarczy przesłać zgłoszenie, dostępne na stronie www i podczas rozmowy z pracownikiem banku wypełnić wniosek. Finalizacja procesu zawarcia umowy następuje po dokonaniu przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł lub podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera.

Aby otrzymać nagrodę 300 zł wystarczy korzystać z karty przez 6 miesięcy wydając nią min. 300 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc aktywnego korzystania bank zwróci na rachunek 50 zł. Można zdobyć 6 bonusów, czyli łącznie 300 zł. Warunkiem otrzymania nagrody jest terminowe spłacanie zadłużenia. Zwrot zostanie naliczony na rachunku karty w ciągu 45 dni od zakończenia miesiąca, w którym były realizowane transakcje.

Zamów kartę Comfort Plus, zyskaj 300 zł i ciesz się kartą bez opłat (RRSO 26,92%)

Jak działa karta kredytowa?

Bank przyznaje Klientowi limit kredytu. W ramach limitu Klient dokonuje transakcji gotówkowych oraz bezgotówkowych, również przez internet. Raz w miesiącu bank podsumowuje wszystkie wydatki oraz opłaty na wyciągu z rachunku karty.  Na tym zestawieniu widnieje kwota minimalna do spłaty oraz termin płatności.  Spłata całego zadłużenia oznacza, że posiadacz karty nie zapłaci odsetek od kwoty zakupów opłaconych kartą. W przypadku spłaty niższej kwoty niż całość zadłużenia bank naliczy odsetki od dokonanych transakcji.

Jakie są różnice między kartą Comfort Plus ze stałą spłatą a tradycyjną kartą kredytową?

W przypadku tradycyjnej karty kredytowej kwota minimalna do spłaty wyliczana jest na podstawie aktualnego salda zadłużenia jako określony procent wydanej kartą kwoty.

Posiadacz karty Comfort Plus ze stałą spłatą z góry zna kwotę do spłaty, ponieważ jest ona ustalona na etapie wnioskowania o kartę.

Ocena: 4.12 (34 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments