star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

200 zł za wyrobienie karty kredytowej Visa Comfort Santander Consumer Banku!

reklama santander consumer banku

Każda okazja do zdobycia atrakcyjnej nagrody cieszy. Akcja, w której można zdobyć 200 zł premii za wykonanie tylko jednej transakcji cieszy szczególnie. Taką właśnie propozycję dotyczącą karty kredytowej Visa Comfort przygotował Santander Consumer Bank.

Santander Consumer Bank reklamuje się hasłem „Bank od kredytów” i właśnie z udzielania kredytów na różne cele jest najbardziej znany. Od pewnego czasu aktywnie zachęca do korzystania także z innych jego produktów – kart kredytowych a nawet rachunku oszczędnościowego. W ramach działań promocyjnych bank organizuje m.in. akcje specjalne, których uczestnicy otrzymują atrakcyjne bonusy.

Zaproszenie do sięgnięcia po kartę Visa Comfort

Promocja „Złap 200 zł za kartę” dotyczy karty kredytowej Visa Comfort i trwa do 18 marca 2022 r. Santander Consumer Bank zaprasza do udział w niej osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które między 1 stycznia 2021 r. a 19 stycznia 2022 r. nie były stroną zawartej z nim umowy o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty.

Jako, że mamy do czynienia z produktem kredytowym, trzeba się liczyć z badaniem zdolności i wiarygodności kredytowej. Od jej wyniku uzależniona jest decyzja o wydaniu „kredytówki” i wysokość przyznanego limitu.

Premia 200 zł na bardzo prostych warunkach

Działania niezbędne do otrzymania 200 zł premii sprowadzają się do wykonania 3 prostych kroków. Pierwszy z nich to złożenie wniosku o wydanie karty kredytowej Visa Comfort do 18 marca 2022 r. Po zawarciu umowy o nią, do 30 kwietnia 2022 r., należy zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Consumer Banku oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję „kredytówką” na dowolną kwotę.

  • Może to być płatność za zakupy (bezgotówkowa) lub wypłata z bankomatu (w tym przypadku bank naliczy prowizję). Obiecana premia zostanie przekazana na rachunek karty kredytowej do końca maja 2022 r.

Choć bank daje dużą swobodę odnośnie wymaganej transakcji, to jednak wprowadził pewne ograniczenia. Nie może to być operacja wykonana w punkcie oznaczonym jednym z kodów MCC wymienionych w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna i zakłady bukmacherskie, brokerów ubezpieczeniowych, przelewy pieniężne. Niedozwolone są także operacje przelewu i doładowania portfeli cyfrowych i rachunków elektronicznych za pomocą płatności internetowych typu Revolut, Skycash czy PayPal.

Zwracamy też uwagę, że premię otrzymają tylko osoby, które w dniu jej przekazywania nie będą miały wobec banku zadłużenia wyższego niż 50 zł, a okres ewentualnego opóźnienia nie będzie dłuższy niż 10 dni.

Visa Comfort – karta kredytowa za 0 zł

Premia 200 zł przyciąga uwagę, ale czy karta kredytowa Visa Comfort to produkt godny uwagi? Zdecydowanie tak. „Kredytówka” wydawana jest za darmo. Prowizji 9,50 zł/miesiąc za jej użytkowanie można uniknąć realizując w okresie rozliczeniowym transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

Co prawda karta kredytowa nie służy na co dzień do wypłacania pieniędzy z bankomatu, ale skoro taka operacja także uprawnia do zdobycia premii, to warto wiedzieć, że wypłata kosztuje 6% pobieranej kwoty, min. 10 zł.

Zawnioskuj o kartę kredytową Visa Comfort Santander Consumer Banku, czeka 200 zł premii

  1. Co to jest zdolność kredytowa?

    Zdolność kredytowa to ocena, czy klient jest w stanie spłacić zobowiązanie w określonym czasie. Przy jej ustalaniu bierze się pod uwagę dochody kredytobiorcy z udokumentowanych źródeł, a także jego wydatki. Te drugie ustalane są na podstawie realnych obciążeń (np. raty spłacanych kredytów, limity kart kredytowych, wysokość rachunków za prąd, gaz, czynsz itp.) oraz przyjętych wskaźników (np. wydatki na żywność, odzież, samochód).

  2. Jak bank ocenia wiarygodność kredytową?

    Podstawą oceny wiarygodności kredytowej danej osoby jest sprawdzenie w Biurze Informacji Kredytowej oraz rejestrach dłużników historii spłaty zaciągniętych przez nią wcześniej zobowiązań. Brak negatywnych wpisów sprzyja uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej i korzystnych warunków finansowania.

  3. Według jakich kryteriów bank ustala wysokość limitu karty kredytowej?

    Przy ustalaniu wysokości limitu karty kredytowej uwzględniane są dochody wnioskodawcy oraz ponoszone przez niego comiesięczne wydatki.

Ocena: 4.08 (13 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 61,70
RRSO: 311,94%
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments