star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jesienny konkurs Ferratum Banku – weź pożyczkę i zgarnij tablet

Jesienny konkurs Ferratum Banku – weź pożyczkę i zgarnij tablet

Masz dość jesiennej depresji? Może nastrój nieco poprawią Ci zakupy albo remont mieszkania? Tylko, skąd wziąć na to pieniądze? Można skorzystać z szybkiej pożyczki w Feratum Banku i przy okazji powalczyć o tableta. Do końca listopada pożyczkodawca zaprasza do wzięcia udziału w jesiennym konkursie.

Weź pożyczkę w Ferratum Banku

Zasady udziału w konkursie

W konkursie organizowanym przez Ferratum Bank mogą wziąć osoby, które zawnioskują o pożyczkę w okresie trwania promocji (czyli od 9 do 30 listopada 2017 roku) i otrzymają gotówkę na podstawie pozytywnej decyzji. Oprócz otwartej pożyczki, konieczne jest także udzielenie kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, które brzmi „Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”, uczestnicy mogą do swoich odpowiedzi dołączyć również zdjęcie. Nagrodzone zostaną najciekawsze odpowiedzi wysłane na adres email marketing@ferratum.pl, zgodnie z poniższym schematem:

  • tytuł maila: Zgłoszenie do konkursu
  • dane przystępującego do konkursu: Imię, nazwisko, pesel lub numer pożyczki
  • treść maila: Odpowiedź na pytanie konkursowe.

W konkursie Ferratum Banku mogą brać udział osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych, zamieszkałe na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Warto zaznaczyć, że wzięcie udziału w promocyjnej zabawie jest jednoznaczne z potwierdzeniem faktu zapoznania się z warunkami konkursu określonymi w regulaminie oraz ich akceptacji.

10 tabletów do wygrania

Zwycięzców w Jesiennym Konkursie Ferratum Banku komisja konkursowa wyłoni najpóźniej do 14 grudnia 2017 roku. Nagrodzonych zostanie 10 osób, których odpowiedzi będą najbardziej kreatywne i oryginalne. Wszyscy laureaci otrzymają tablety Samsung Galaxy Tab E 9.6 Wi-Fi o wartości 760 zł brutto każdy. O wygranej nagrodzeni zostaną powiadomieni telefonicznie.

Jak wziąć pożyczkę w Ferratum Banku?

Ferratum Bank udziela pożyczek ratalnych. Za pomocą suwaka umieszczonego na stronie pożyczkodawcy wystarczy określić, jaka kwota (od 1000 zł do 10 000 zł) oraz jaki okres kredytowy (od 6 do 24 miesięcy) nas interesują. Od razu zapoznamy się też z wysokością rat, dodatkowymi opłatami i całkowitymi kosztami pożyczki. Następnie wystarczy wypełnić wniosek pożyczkowy i przejść weryfikację tożsamości. Ferratum na podstawie naszych danych oraz naszej historii kredytowej podejmie decyzję o przyznaniu nam gotówki. Jeśli będzie ona pozytywna, niezwłocznie otrzymamy pieniądze na konto.

Weź pożyczkę w Ferratum Banku

Weź pożyczkę, wygraj tablet – czy to się opłaca?

Pożyczka w Ferratum to jedna z lepszych ofert pożyczek ratalnych. Wyróżnia ją szeroki zakres gotówki, długi okres kredytowy, przystępne koszty. Jeśli więc potrzebujesz większej gotówki na dłuższy czas, to rozwiązanie doskonałe dla Ciebie – i wtedy przy okazji możesz wziąć udział w konkursie. A nuż zaskoczysz komisję nowatorskim pomysłem na poprawę nastroju i oprócz pożyczki zyskasz także nowoczesny tablet.

Ocena: 5.00 (2 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments