star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Zgarnij tablet lub aparat. Jesienny konkurs Ferratum Bank

Zgarnij tablet lub aparat. Jesienny konkurs Ferratum Bank

Jesień zagościła u nas na dobre. Za oknami szaro i ponuro, a w portfelach pusto – dlatego też Ferratum Bank postanowił ubarwić słotną jesień i pozbawić nas chandry i jesiennej melancholii atrakcyjnym konkursem z nagrodami. Wystarczy wziąć pożyczkę ratalną i odpowiedź na pytanie konkursowe.

Co, jak i gdzie, czyli zasady konkursu w Ferratum bank

Pierwszym bojowym zadaniem będzie wzięcie pożyczki na raty – bez spełnienia tego warunku nie ma co myśleć o nagrodach. Na szczęście, Ferratum nie narzuca kwoty ani okresu – można samemu ustalić, ile chce się pożyczyć oraz na jaki czas. W Ferratum można wnioskować o kwotę od 1000 do 5000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy. Kolejnym krokiem przybliżającym do wylosowania nagrody jest udzielenie kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, które brzmi  “Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”. Rozwiązanie należy wysłać na adres konkurs@ferratumbank.pl, wpisując w tytule maila  „Zgłoszenie do jesiennego konkursu Ferratum Bank”, a w jego treści swoje dane (imię, nazwisko, PESEL oraz numer pożyczki), odpowiedź na pytanie konkursowe oraz informację, jaką nagrodę chciałoby się otrzymać oraz ewentualnie swoje zdjęcie.

Weź pożyczkę w Ferratum Bank

Wysil wyobraźnię, czyli instrukcje dotyczące zadania konkursowego

Odpowiedź na pytanie konkursowe może zostać przygotowana w różnorakiej formie. Może to być tekst pisany (np. opowiadanie czy wiersz) lub grafika (zdjęcie), a może coś zupełnie innego. Organizator konkursu niczego nie narzuca, informuje tylko, że nagrody powędrują do najbardziej kreatywnych pożyczkobiorców.

Czas trwania konkursu i warunki dla uczestników

Konkurs organizowany przez Ferratum Bank trwa od 17.10.2016 r. do 11.11.2016 r. z zastrzeżeniem, że wyniki oraz odbiór nagród będą miały miejsce do 15.12.2016 r. W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i zamieszkałe na terenie naszego kraju, które w czasie trwania konkursu zawarły z pożyczkodawcą umowę pożyczki ratalnej na podstawie pozytywnej decyzji Ferratum Bank, zapoznały się z regulaminem konkursu, zaakceptowały go oraz wyraziły zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. W konkursie nie mogą brać udziału osoby, wobec których prowadzone jest postępowanie windykacyjne z tytułu braku spłaty wcześniejszego zobowiązania w Ferratum Banku.

Co można wygrać? Kilka słów o nagrodach

Osoby, które prześlą najciekawsze i najbardziej kreatywne pomysły na jesienną chandrę będą walczyć o następujące nagrody:

  • tablet Samsung
  • mini wieżę PIONEER
  • ciśnieniowy ekspres do kawy DeLonghi
  • kamerę sportową GOPRO
  • inteligentny odkurzacz Sencor
  • aparat Fuji Instax
  • głośnik CREATIVE.

Ostateczny werdykt – ogłoszenie wyników konkursu

Najciekawszych 37 odpowiedzi zostanie wyłonionych przez komisję, a o decyzji laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Najlepsze prace zostaną opublikowane na blogu, stronie internetowej oraz na Facebooku Ferratum Bank. Więcej  informacji na temat konkursu można znaleźć w Regulaminie.

Regulamin konkursu w Ferratum Bank

Czy warto wziąć udział w konkursie Ferratum Bank?

Jeśli planujesz wziąć większą pożyczkę rozłożoną na raty, to warto zainteresować się ofertą przygotowaferratum-promocja_2ną właśnie przez Ferratum. Warunki są atrakcyjne, a w dodatku można powalczyć o ciekawe i wartościowe nagrody. Jeśli jednak nie jesteś pewien, czy ta oferta jest dla Ciebie, to zapoznaj się z naszym rankingiem szybkich pożyczek i rankingiem pożyczek ratalnych. Ferratum przygotował także darmową chwilówkę oraz pożyczkę na 60 dni z dwoma ratami. Wszystko zależy od tego, ile i na ile potrzebujesz. Warto więc podjąć rozsądną decyzję, a przy okazji zawalczyć o atrakcyjne nagrody!

Ocena: 4.25 (4 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments