star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

IV edycja programu „Mam PKO” – zgarnij 100 zł za założenie konta w PKO BP i 50 zł za polecenie

IV edycja programu „Mam PKO” – zgarnij 100 zł za założenie konta w PKO BP i 50 zł za polecenie

Planujesz zmianę konta bankowego? Otwierając rachunek osobisty w PKO, masz okazję zarobić – właśnie po raz czwarty rusza program polecający „Mam PKO” – każdy, kto otworzy konto w banku oraz poleci je innej osobie ma szansę na zdobycie premii. Jak to zrobić? Zasady promocji są bardzo proste.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest kierowana tylko i wyłącznie do przychodzących z polecenia dotychczasowych użytkowników nowych klientów banku PKO, czyli do osób które nie są posiadaczami kont ani pakietów. Bank zastrzega sobie trzyletnią karencję w przypadku klientów powracających – nowe konto mogą założyć i skorzystać z premii tylko te osoby, które nie były właścicielami żadnych kont oraz pakietów w ciągi ostatnich trzech lat od daty rozpoczęcia promocji. Na premię nie mogą liczyć klienci, których wnioski są już rozpatrywane. Promocja objęte są następujące produkty PKO:

 • PKO Konto za Zero,
 • PKO Konto bez Granic,
 • Superkonto Oszczędne,
 • PKO Konto Pogodne,
 • PKO Konto dla Młodych,
 • Pakiet Biznes Debiut 18,
 • Pakiet Biznes Rozwój,
 • Pakiet Biznes Komfort Plus,
 • Pakiet Biznes Sukces Plus,
 • Pakiet Mobilny dla Firm.

Jak otrzymać premię w PKO?

Zasady udziału w promocji są nieco skomplikowane. Na dedykowanej stronie promocji należy złożyć wniosek o otwarcie jednego z powyżej podatnych kont lub pakietów. Konieczne będzie spełnienie jeszcze jednego warunku:

 • w przypadku osób fizycznych w ciągu 30 dni od założenia rachunku należy wykonać płatności kartą na kwotę minimum 200 zł oraz dodatkowo 10 zł przy użyciu aplikacji IKO,
 • w przypadku kont firmowych ciągu 40 dni od otwarcia rachunku wymagane jest dokonanie płatności kartą na kwotę przynajmniej 200 zł oraz przelew do ZUS.

Co bardzo ważne – wszystkie te wyżej podane płatności muszą zostać dokonane w punktach handlowo-usługowych, czyli tylko i wyłącznie stacjonarnie – zakupy online nie wchodzą w tym wypadku w grę. Przy składaniu wniosku należy podać kod polecający uzyskany od obecnego klienta PKO BP – taka osoba musi najpierw zarejestrować się na stronie promocji, tam też zostanie wygenerowany dla niej kod do przekazania. Polecający za zarekomendowanie nowemu klientowi konta w PKO otrzyma 50 zł premii.

Otwórz Konto za Zero w PKO

Do kiedy trwa promocja „Mam PKO”?

Promocja trwa od 22 lutego do 21 maja 2016 – w tym terminie należy składać w banku wnioski. Okres trwania promocji podzielony został na trzy etap, kończące się kolejno w dniach 22 marca, 21 kwietnia oraz 21 maja – do tego dnia bank (czyli maksymalnie do 50 dni po złożeniu wniosku) zobowiązuje się do sprawdzenia, czy klient wiązał się z ustalonych w regulaminie warunków. Najpóźniej do 25 dni po tym terminie wypłacona zostanie premia.

Regulamin konkursu

Otwórz konto i zarabiaj

Jeśli poszukujesz konta bankowego i któryś z produktów PKO BP odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom, to nie wahaj się – znajdź znajomego, który już posiada rachunek w tym banku, złóż wniosek z kodem polecającym, przez 30 dni zrób zakupy na 210 zł i zgarnij 100 zł dla siebie i 50 zł dla znajomego, który polecił Ci konto. To dodatkowa gotówka, którą możesz dostać niskim kosztem – zwłaszcza, że w PKO masz szeroki wybór rachunków osobistych, w tym również to za 0 zł.

Ocena: 4.96 (53 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments