star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Ile brakuje Ci do szczęścia, czyli weź pożyczkę w Smart Pożyczka i wygraj 5000 zł

Ile brakuje Ci do szczęścia, czyli weź pożyczkę w Smart Pożyczka i wygraj 5000 zł

Smart Pożyczka to kolejna firma, która w gorącym sezonie letnim przygotowała specjalną promocję dla swoich klientów. Pyta, ile gotówki brakuje im do szczęścia, oferując szybką pożyczkę i konkurs z atrakcyjnymi nagrodami finansowymi. Sprawdziliśmy, kto może wygrać 5000 zł i wnioskować pożyczkę w tej firmie.

Promocja Smart Pożyczka kierowana jest zarówno do nowych, jak i do dotychczasowych klientów firmy. Trwa równy miesiąc – od 19 czerwca do 19 lipca. Warunkiem udziału w konkursie jest oczywiście złożenie wniosku o pożyczkę. Co jeszcze trzeba zrobić, by móc walczyć o 5 000 zł?

Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Kto może wziąć udział w konkursie „Ile brakuje Ci do szczęścia?

Udział w konkursie może wziąć osoba pełnoletnia, posiadająca zdolność do czynności prawnej, polskie obywatelstwo, zdolność kredytową oraz profil założony na stronie Smart Pożyczka. Promocja jest kierowana tylko do osób, które złożą wniosek o pożyczkę, otrzymają ją, nie posiadając tym samym negatywnej historii w bazach kredytowych oraz niespłaconych zobowiązań wobec pożyczkodawcy.

Zasady promocji, czyli jak wygrać 5 000 zł?

Aby walczyć o główną nagrodę oraz pozostałe nagrody w konkursie należy:

  1. złożyć wniosek kredytowy w okresie trwania promocji,
  2.  otrzymać pożyczkę i zawrzeć umowę ze Smart Pożyczka,
  3.  spłacić zobowiązanie w terminie,
  4.  udzielić odpowiedzi konkursowej na pytanie „Do szczęścia brakuje mi…” na specjalnej stronie promocji pod adresem https://smartpozyczka.ekstrapromocja.pl/ , podając swoje imię, nazwisko i adres mailowy.

Weź pożyczkę w Smart Pożyczka

Co można wygrać?

Komisja konkursowa dzień po zakończeniu promocji wyłoni zwycięzcę, czyli autora najciekawszej odpowiedzi. Otrzyma on nagrodę pieniężną w wysokości 5 000 zł. Poza tym zostaną przyznane również nagrody pocieszenia – dla 5 wyróżnionych odpowiedzi. Każda wyniesie po 1 000 zł. 

Laureaci zostaną ogłoszeni (poprzez podanie imienia i nazwiska oraz nazwy miejscowości) na stronie promocji oraz na profilu facebookowym Smart Pożyczka. Nagrodzeni zostaną powiadomieni o wygranej również telefonicznie. Nagrody zostaną przesłane na rachunki bankowe, wskazane podczas składania wniosku o pożyczkę.

Jak wziąć pożyczkę w Smart Pożyczka?

W Smart Pożyczka można wnioskować o gotówkę od 200 zł do maksymalnie 3 000 zł na okres od 10 do 30 dni. Pierwsza pożyczka dla nowych klientów jest darmowa – oznacza to, że jeśli spłacą oni swoje zobowiązanie w terminie, oddadzą taką samą kwotę, jaką pożyczą bez odsetek i dodatkowych opłat. 

Wniosek w Smart Pożyczka mogą składać osoby w wieku od 19 do 73 lat, posiadające dowód osobisty, stałe źródło dochodu, własny rachunek bankowy, numer telefonu oraz adres mailowy. Do udzielania pożyczki wymagana jest także pozytywna historia w bazach kredytowych.

Weź pożyczkę w Smart Pożyczka

Pożycz i graj o 5 000 zł. Czy to się opłaca?

Jeśli jeszcze nigdy nie korzystałeś z usług Smart Pożyczka, a potrzebujesz gotówki na już, to ta oferta będzie dobrym rozwiązaniem. Możesz nie tylko pożyczyć do 3 000 zł za 0 zł, ale w dodatku wziąć udział w ciekawym konkursie i wygrać nawet 5 000 zł. Trzeba tylko pamiętać, by spełnić wszystkie warunki dyktowane przez firmę i przede wszystkim w terminie spłacić zobowiązanie. W przeciwnym razie nie tylko straci się szansę na dodatkową gotówkę, ale i zostaną naliczone odsetki czy dodatkowe opłaty.

 

Ocena: 5.00 (1 głos)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments