star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Dzień Dziecka w Money Man – rabaty dla klientów Sowy Finansowej

Dzień Dziecka w Money Man – rabaty dla klientów Sowy Finansowej

Dzień Dziecka lada chwila – warto uczcić go w specjalny sposób. Można zabrać dzieci na wycieczkę, do kina, do wesołego miasteczka, na lody….. Łatwo się mówi, gorzej z realizacją. Skąd na to wziąć pieniądze? Można pożyczyć i skorzystać ze specjalnej promocji przygotowanej przez Money Man specjalnie dla klientów Sowy Finansowej.

Weź pożyczkę w Money Man i zyskaj 15 zł rabatu

Pożyczkodawca udostępnia specjalny kod, który będzie działał tylko w dniu 1 czerwca. Każdy, kto wnioskuje o pożyczkę w Money Man może skorzystać z wyjątkowej promocji. Wystarczy w pole z kodem wpisać hasło sowa2 – wówczas można otrzymać aż 1 500 punktów bonusowych. Ich liczba odpowiada wartości 15 zł. Na co można przeznaczyć zebrane punkty? Przydadzą się podczas kolejnego wnioskowania o pożyczkę – pozwolą obniżyć jej koszt. Przypominamy – promocja jest ważna tylko i wyłącznie przez jeden dzień, właśnie 1 czerwca, przez całe 24 godziny.

Czy promocja w Money Man się opłaca?

Jeśli potrzebujemy gotówki „na już”, mamy potrzebę pożyczyć w firmie pozabankowej, to wzięcie gotówki w tej właśnie firmie się opłaci, zwłaszcza że pozwoli na uzyskanie dodatkowej korzyści. W Money Man możemy wnioskować o kwotę w wysokości od 100 zł do maksymalnie 5000 zł, pożyczka do 1000 zł dla nowych klientów jest darmowa. Okres kredytowania wynosi od 5 dni do 61 dni. Pożyczka bez żadnych kosztów i dodatkowo rabat na kolejną pożyczkę? To bardzo atrakcyjne rozwiązanie!

Jak wziąć pożyczkę w Money Man?

To bardzo proste. Wystarczy za pomocą suwaka umieszczonego na stronie pożyczkodawcy określić, ile chce się pożyczyć oraz na jak czas. Następnie wystarczy złożyć wniosek, przejść weryfikację tożsamości i oczekiwać na decyzję. Jeśli tam będzie pozytywna, środki zostaną natychmiast przelane na nasze konto. O chwilówkę w Money Man może wnioskować każda osoba, pełnoletnia, posiadająca ważny dowód osobisty, numer telefonu, adres mailowy oraz własny rachunek bankowy. Pożyczkodawca wśród warunków wymienia także pozytywną historię w bazach kredytowych oraz odpowiednią zdolność kredytową.

Weź pożyczkę w Money Man i zyskaj 15 zł rabatu

Dzień Dziecka z Money Man

Choć to święto powstało z myślą o najmłodszych, to w sumie każdy z nas może świętować – wszyscy mamy coś z dziecka w sobie. A przy okazji możemy sprawdzić i sobie, i swoim dzieciom miły dzień wypełniony atrakcjami. Szybka pożyczka w Money Man na pewno na to pozwoli!

Ocena: 4.20 (10 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments