star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Zylion – do 1 500 zł darmowej pożyczki dla nowych klientów

Zylion – do 1 500 zł darmowej pożyczki dla nowych klientów

W nieprzewidzianych sytuacjach zdarza się, że niezbędny jest zastrzyk dodatkowej gotówki. Czasem jedynym dobrym rozwiązaniem pozostaje zaciągnięcie pożyczki. Czy w Zylion ta transakcja będzie bezpieczna i opłacalna?

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Zylion to marka pośrednicząca w udzielaniu pożyczki. Ta instytucja pozabankowa działa zgodnie ze standardem etycznego finansowania, co potwierdza członkostwo w Konfederacji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Pożyczka do określonej kwoty jest całkowicie darmowa, co oznacza, że klient oddaje dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczył.

Ile mogę pożyczyć?

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki w Zylion wynosi 1500 zł, natomiast kolejnej – najwyżej 3500 zł. Jest to pożyczka na dowolny cel konsumpcyjny, co z pewnością jest korzyścią dla pożyczkobiorcy, ponieważ nie musi on określać celu zaciągnięcia kredytu w instytucji pozabankowej.

Według zapisów w formularzu informacyjnym Zylion, kwotę pożyczki ustala się po uwzględnieniu regularnych dochodów, bieżących zobowiązań kredytowych oraz historii kredytowej osoby ubiegającej się o pożyczkę. Spłata kwoty w wysokości 1500 zł nie jest podzielona na kilka rat – należy ją zwrócić w całości, w formie jednej pełnej raty.

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Pożyczkę w Zylion można wziąć nawet na 30 dni – taki limit przygotowano zarówno dla nowych, jak i stałych klientów firmy. Na stronie internetowej marki Zylion znajduje się intuicyjny kalkulator z suwakami, który oblicza wysokość kredytu oraz automatycznie wskazuje konkretną datę spłaty pożyczki.

Koszty pożyczki w Zylion

Oprocentowanie pożyczki dla nowych klientów pożyczających do 1 500 zł wynosi 0%. W przypadku osób, które potrzebują większej kwoty gotówki bądź pożyczają w Zylion po raz kolejny, prowizja za udzielenie finansowania może wynieść do 25% wartości pożyczki – w zależności od tego, na jaką liczbę dni zawarta jest umowa oraz jaką historię kredytową ma pożyczkobiorca.

Pożyczka do 1500 zł jest zatem darmowa, natomiast powyżej tej kwoty naliczane są odsetki. W przypadku pożyczki 1600 zł na 30 dni naliczane są odsetki w wysokości 384 zł. Im krótsza data spłaty, tym odsetki są niższe. Pożyczając tę samą kwotę i oddając ją w ciągu 15 dni, odsetki będą wynosić 334,34 zł.

Ewentualne opłaty dodatkowe mogą zostać naliczone za wysłanie drogą pocztową (listem poleconym) ostatecznego wezwania do zapłaty wynosi 6 zł. Prowizja za zawarcie porozumienia w zakresie zmiany warunków wynosi natomiast 1% od aktualnej całkowitej kwoty do spłaty. Pożyczkobiorca obciążony jest na początku również opłatą rejestracyjną w wysokości 1 zł – opłata ta jednak podlega zwrotowi.

Jak dostać pożyczkę w Zylion?

Chcąc pożyczyć określoną kwotę w Zylion, należy:

  • mieć ukończone 22 lata (maksymalny wiek to 75 lat),
  • posiadać obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Polski.
  • założyć profil na stronie internetowej marki Zylion, zaakceptować warunki pożyczania w tej firmie, a następnie złożyć poprawnie wypełniony wniosek.

Zylion nie wymaga przedstawiania żadnych dokumentów oraz zaświadczeń o dochodach – wystarczą dane z dowodu osobistego oraz numer telefonu komórkowego. Weryfikacja wiarygodności pożyczkobiorcy oraz jego historii kredytowej jest dokonywana przy pomocy ogólnodostępnych biur informacji gospodarczej:

  • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor,
  • KBIG S.A. – Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej,
  • ERIF – Biuro Informacji Gospodarczej S.A.,
  • Krajowy Rejestr Długów BIG.

Dane firmy

Kontakt do marki Zylion:

E-mail: info@zylion.pl

Numer telefonu: 12 345 29 99

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-20:00

Kredytodawcą jest firma PROSPERIAL Sp. z o.o.

KRS: 0000608921

NIP: 8992786662

REGON: 363998968

Adres: ul. Armii Krajowej 19 30-150 Kraków

Pośrednik kredytowy to Fintredo Limited z siedzibą na Gibraltarze, wpisana do Rejestru Spółek (Registrar of Companies) prowadzonego przez Companies House Gibraltar pod numerem 117009.

Siedziba firmy Fintredo Limited: Suite 2B, 143 Main Street, GX11 1 AA, Gibraltar.

Opinie o Zylion

Ocena: 4.29 (469 głosów)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x