star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

ZAPLO - opinie klientów i recenzja

Firma pożyczkowa
Maks. pierwsza pożyczka 10.000 zł
Weryfikacja w bazach: TAK
Konieczność weryfikacji dowodem: TAK
ZŁÓŻ WNIOSEK W ZAPLO
Ocena użytkowników
Ocena: 4.16 (5449 głosów)
Zobacz opinie użytkowników

Wymagania:

Adres zamieszkania Adres zamieszkania
Adres e-mail Adres e-mail
Status osoby fizycznej Status osoby fizycznej
Konto w banku Konto w banku
Telefon komórkowy Telefon komórkowy
Przedział wiekowy Przedział wiekowy
Obywatelstwo polskie Obywatelstwo polskie
Zamieszkanie w Polsce Zamieszkanie w Polsce
Firma pożyczkowa

Wszystko to, czego klient chciałby się dowiedzieć na początku

Kwota 1.000 - 10.000 zł
Pierwsza pożyczka gratis Nie
Okres spłaty Do 6 miesięcy
Oprocentowanie 6,6%
Prowizja b.d.
RRSO 359,2%
?
Przykład reprezentatywny dla pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 359,2%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3 000 zł; zmienna stopa oprocentowania 6,6%, całkowity koszt pożyczki 1079,99 zł (w tym: prowizja 1038,63 zł, odsetki 41,36 zł); całkowita kwota do zapłaty 4079,99 zł, płatna w 4 miesięcznych ratach (3 raty po 1020 zł i ostatnia 4 rata w wysokości 1019,99 zł). Kalkulacja na dzień 07.06.2022 r. Udzielenie pożyczki zależy od dokonania uprzedniej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Opłata rejestracyjna (zwrotna) : 1 gr.
Maks. pierwsza pożyczka 10.000 zł
Maks. kolejna pożyczka 10.000 zł
Wiek pożyczkobiorcy 21 – 75 lat
Sposób weryfikacji Przelew weryfikacyjny lub Instantor
Czas wypłaty Zgodnie z sesjami w przelewów międzybankowych
Metoda wypłaty Przelew na konto
Wymagane konto bankowe Tak
Godziny pracy 8:00 – 20:00, niedziele: 10:00 – 18:00 (tylko niedziele handlowe)
Przykład reprezentatywny dla pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 359,2%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3 000 zł; zmienna stopa oprocentowania 6,6%, całkowity koszt pożyczki 1079,99 zł (w tym: prowizja 1038,63 zł, odsetki 41,36 zł); całkowita kwota do zapłaty 4079,99 zł, płatna w 4 miesięcznych ratach (3 raty po 1020 zł i ostatnia 4 rata w wysokości 1019,99 zł). Kalkulacja na dzień 07.06.2022 r. Udzielenie pożyczki zależy od dokonania uprzedniej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Opłata rejestracyjna (zwrotna) : 1 gr.

Zalety i wady firmy ZAPLO

Zalety
 • Prosty i intuicyjny formularz na stronie
 • Bardzo szybka wypłata pieniędzy (nawet 15 min po akceptacji wniosku, jeśli masz konto w jednym z banków, gdzie oni też je mają)
 • Uproszczone formalności, wszystko odbywa się online.
 • Pracują w weekendy i święta, nawet niedziele niehandlowe
Wady
 • Brak chwilówek (udziela ich powiązana marka Vivus)
 • Wysokie koszty pożyczki
 • Brak pożyczek bezkosztowych w ofercie
 • Brak możliwości uzyskania pożyczek przez osoby widniejące w bazach zadłużonych
 • Pożyczka tylko na konto, brak czeków GIRO

Dane firmy

Adres: Soonly Finance sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 16c
02-092 Warszawa
Kapitał zakładowy: 40 019 100 zł
KRS: 0000418977
NIP: 5252531320
REGON: 146101268

Dane kontaktowe

E-mail: kontakt@zaplo.pl
Strona: https://www.zaplo.pl/

Zaplo jest polską filią dużego międzynarodowego pożyczkodawcy 4finance Group. Tej samej, do której należy inny popularny pożyczkodawca – Vivus. Zaplo udziela krótkoterminowych pożyczek na kwoty do 10 000 zł. Pożyczki z tej firmy są dość drogie, ale można je uzyskać wyjątkowo szybko. Firma szczyci się gotowością do wypłacenia środków w ciągu 15 minut.

Ile mogę pożyczyć w Zaplo?

Zaplo oferuje niewielkie pożyczki na okres kilku miesięcy. Aktualnie minimalna kwota jaką możesz pożyczyć od tej firmy to 1000 zł, a maksymalna 10 000 zł. Zaplo nie oferuje większych pożyczek dla stałych klientów, nie ma też oferty mikro pożyczek poniżej 1000 zł.

Zdecydowana większość pożyczkobiorców i użytkowników portalu SowaFinansowa.pl potrzebuje właśnie kwoty z zakresu oferowanego przez Zaplo, więc uznajemy ofertę za dobrze dopasowaną do potrzeb klientów.

W Zaplo pożyczysz od 1000 zł do 10 000 zł.

Na jak długo mogę pożyczyć w Zaplo?

Zaplo oferuje pożyczki na kilka miesięcy, przy czym w zależności od pożyczanej kwoty, określane są zarówno minimalny, jak i maksymalny okres spłaty. Może to nie być intuicyjne rozwiązanie dla osób zaciągających pożyczkę po raz pierwszy, ale kalkulator na stronie zaplo.pl w prosty i przystępny sposób pozwala sprawdzić dostępne okresy finansowania.

Zaciągając minimalną pożyczkę, czyli pożyczając 1000 zł, masz 3 miesiące na jej spłatę. Podobnie będzie ze wszystkimi pożyczkami poniżej 3000 zł.

Jeśli pożyczasz w Zaplo od 3000 zł do 3900 zł możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pożyczkę w 3 czy 4 miesiące.

Pożyczając co najmniej 4000 zł, ale mniej niż 5000 zł, możesz rozłożyć spłatę pożyczki na 3 do 5 miesięcy.

Jeśli pożyczasz przynajmniej 5000 zł, możesz rozłożyć spłatę na maksymalnie 6 miesięcy i jest to górna granica w przypadku pożyczek Zaplo. Na dłużej firma nie pożycza pieniędzy. Co ciekawe, w niektórych wypadkach nie pożycza też na krócej.

Minimalny okres spłaty pożyczek na kwoty od 7 000 do 10 000 zł wynosi 4 miesiące. W Zaplo pożyczysz pieniądze na 3 do 6 miesięcy w zależności od pożyczanej kwoty.

Koszty pożyczki w Zaplo

Pożyczki w Zaplo nie są tanie, ale koszty są bardzo łatwe do sprawdzenia. Na stronie głównej zaplo.pl znjadziesz kalkulator, który pozwoli Ci sprawdzić dokładne koszty pożyczki w zależności od kwoty jaką chcesz pożyczyć i wybranego terminu spłaty. Jak wspomnieliśmy wyżej w przypadku niewielkich pożyczek termin spłaty zawsze wynosi 3 miesiące.

Przykładowo, jeśli chcesz pożyczyć 1000 zł, to w ciągu 3 miesięcy zapłacisz 1320 zł i 1 gr. Koszty wyniosą więc ponad 300 zł co jest kwotą raczej wysoką.

Podobnie będzie w przypadku pożyczania wyższych kwot. Przy 3000 zł pożyczonych na 3 miesiące, spłacisz 3960 zł.

Maksymalnie możesz pożyczyć 10 000 zł na 6 miesięcy, wówczas koszty pożyczki wyniosą 4 160 zł.

Zaplo nie oferuje promocyjnych warunków takich jak pierwsza pożyczka bez prowizji czy obniżone oprocentowanie dla stałych klientów.

Warunki otrzymania pożyczki w Zaplo

Zaplo udziela pożyczek prosto, szybko i w sposób możliwie najbardziej wygodny dla klienta. Nic więc dziwnego, że wymagania stawiane pożyczkobiorcom nie są zbyt wysokie. Jeśli chcesz pożyczyć pieniądze od tej firmy:

 • Zarejestruj profil klienta na stronie zaplo.pl (możesz to zrobić już po określeniu kwoty i okresu spłaty),
 • Wypełnij prawidłowo wniosek.

Żeby otrzymać pożyczkę musisz mieć:

 • polskie obywatelstwo i miejsce stałego zamieszkania w Polsce,
 • ważny dowód osobisty,
 • od 21 do 75 lat,
 • konto bankowe,
 • adres email i telefon komórkowy.

Nie możesz też widnieć w bazach dłużników takich jak Biuro Informacji Kredytowej.
Ostatnim warunkiem uzyskania pożyczki jest zdolność kredytowa wystarczająca do jej spłaty. Pod tym względem Zaplo nie jest jednak zbyt restrykcyjne.

Dokumenty wymagane do otrzymania pożyczki

Zaplo stawia na uproszczoną i szybką procedurę oceny wniosków pożyczkowych, dlatego do zaciągnięcia pożyczki potrzebujesz przede wszystkim ważnego dowodu osobistego. Firma nie wymaga załączenia dokumentów potwierdzających osiągane dochody.

Formy zatrudnienia

Każde legalne źródło dochodów jest dla pożyczkodawcy argumentem przemawiającym za udzieleniem Ci pożyczki nawet na kwotę 10.000 zł. Nie musisz być zatrudniony na stałe ani tym bardziej przedstawiać dokumentów, które potwierdzają ten fakt.

Weryfikacja w bazie dłużników

Aktualnie wszystkie firmy pożyczkowe dokonują przynajmniej weryfikacji w bazach dłużników i Zaplo nie jest tu żadnym wyjątkiem. Wynika to z prostego faktu, że bazy te można przeszukać w sposób automatyczny, a większość instytucji finansowych ściśle współpracuje z bazami takimi jak Krajowy Rejestr Długów i Biuro Informacji Kredytowej.

Zaplo przypomina na swojej stronie, że zawsze sprawdza BIK przed udzieleniem pożyczki, a wśród wymagań stawia brak wykazanego tam zadłużenia. Wiemy, że korzysta także z innych baz takich jak:

 • Krajowy Rejestr Długów
 • Rejestr Dłużników ERIF
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.

Czy Zaplo udziela pożyczek na raty bez sprawdzania w bazie BIK?

Zaplo sprawdza zadłużenie w BIK i wprost informuje swoich klientów, że nie udzieli im pożyczki, jeśli widnieją w bazie zadłużonych. Nie jest to niczym nadzwyczajnym – aktualnie z bazy BIK korzystają wszyscy pożyczkodawcy, tylko nie wszyscy przypominają o tym na swojej stronie www. Zaplo daje jasny komunikat, by nie wprowadzać klientów błąd.

Bazy danych zbierające dłużników są więc na pewno sprawdzane, oczywiście w sposób wysoce zautomatyzowany.

Czy Zaplo udziela pożyczek dla zadłużonych?

Zaplo nie ma w swojej ofercie pożyczek konsolidacyjnych i przeznaczonych na spłatę innego zadłużenia. Oczywiście prosta pożyczka w Zaplo może być przeznaczona na dowolny cel, ale nie otrzymasz jej, jeśli widniejesz w bazach dłużników.

Oznacza to, że większości wypadków Zaplo nie udziela pożyczek dla zadłużonych, nawet jeśli póki co spłacają oni swoje raty w terminie.

Czy w Zaplo można wziąć pożyczkę z komornikiem?

Firma, która sprawdza wszystkie dostępne bazy dłużników raczej na pewno nie pożyczy pieniędzy osobie, przeciwko której toczy się postępowanie komornicze. Jeśli udało Ci się doprowadzić swoje finanse do sytuacji, w której Twoje konto zostaje zajęte przez komornika, kolejna pożyczka nie byłaby też dobrym pomysłem. Załóż więc raczej, że mając na głowie komornika, nie możesz pożyczać pieniędzy w Zaplo.

Jak wziąć pożyczkę w Zaplo?

Na stronie zaplo.pl znajdziesz kalkulator, w którym możesz określić wysokość kwoty jakiej potrzebujesz i w ograniczonym zakresie wybrać okres spłaty. Kalkulator od razu obliczy wszystkie koszty pożyczki i wskaże Ci wysokość miesięcznej raty, będziesz mieć więc jasność ile trzeba będzie spłacić.

Przechodząc przez kalkulator trafisz do formularza, w którym wypełnisz dane osobowe i zarejestrujesz swój profil klienta w Zaplo.pl. Jeśli profil został utworzony wcześniej, możesz zalogować się na niego, dane we wniosku zostaną wówczas uzupełnione na podstawie wpisanych przez Ciebie wcześniej informacji.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Zaplo.pl, musisz je założyć by móc wnioskować o pożyczkę.

W formularzu:

 • Podasz dane osobowe konieczne do sfinalizowania pożyczki,
 • Zadeklarujesz w jakim przedziale mieszczą się Twoje dochody,
 • Udzielisz zgód RODO i marketingowych,
 • Zabezpieczysz swoje konto hasłem,
 • Podasz i potwierdzisz email, na firma będzie wysyłać do Ciebie wiadomości.

Po wypełnieniu danych i zaakceptowaniu warunków umowy musisz poczekać na weryfikację podanych informacji i sprawdzenie cię przez Zaplo w bazach dłużników.

Przeważnie cały proces trwa bardzo krótko i jeśli weryfikacja będzie pomyślna, otrzymasz pieniądze na konto.

Spłata pożyczki w Zaplo

Pożyczki w Zaplo to standardowe pożyczki ratalne. Co miesiąc dokonujesz spłaty kolejnej raty. Zaplo dysponuje kilkoma kontami w różnych bankach, możesz więc spłacać pożyczkę bez dodatkowych kosztów przelewów, nawet jeśli Twój bank nie gwarantuje bezpłatnych przelewów międzybankowych

Konta, na które możesz spłacać raty zostały wyszczególnione na stronie zaplo.pl, aktualnie sa to:

 • Alior Bank 07249000050000453082959691 (aliorbank.pl)
 • Bank Pekao S.A. 33124062181111001057394609 (www.pekao24.pl)
 • Getin Bank 13156000132543632340000001 (secure.getinbank.pl)
 • mBank 21114019770000303987001001 (online.mbank.pl)
 • Millennium Bank 87116022020000000259503629 (www.bankmillennium.pl)
 • PKO Bank Polski 14102010260000160202354090 (www.ipko.pl)

Wysyłając przelew z ratą pamiętaj, żeby prawidłowo określić odbiorcę, którym będzie:

Soonly Finance sp. z o.o. ul. Żwirki i Wigury 16c, 02-092 Warszawa

Tytuł przelewu powinien wyglądać następująco:

„Spłata raty pożyczki nr referencyjny [wpisz nr referencyjny]”
firma dopuszcza też wersję
„Spłata pożyczki nr PESEL [wpisz nr PESEL]”.

Nie ma możliwości spłacania pożyczki w inny sposób.

Czy możliwa jest spłata pożyczki przed terminem?

W Zaplo możesz spłacić pożyczkę wcześniej niż wynika z harmonogramu spłat. Jeśli po prostu spłacasz raty nim minie termin, gdy staną się wymagalne, nie ma to wpływu na umowę. Jeśli jednak pożyczysz pieniądze np. na 6 miesięcy, ale spłacisz całość już po 3, to przysługuje Ci zwrot części zapłaconej prowizji. Nie zapłacisz też odsetek za dodatkowe 3 miesiące.

Przepisy o kredycie konsumenckim pozwalają Ci odzyskać część kosztów pożyczki, jeśli spłacasz ją przed terminem, ale musisz pamiętać o tym, by wraz z wcześniejszą spłatą zawnioskować o zwrot nadpłaconych kosztów. Firmy pożyczkowe, podobnie jak banki, nie zwracają tej kwoty, póki Ty jej nie zażądasz.

Wydłużenie terminu spłaty

Zaplo nie oferuje pożyczek konsolidacyjnych, a wydłużenie terminu spłaty nie jest sposobem tej firmy na dodatkowy zarobek.

Jeśli przewidujesz, że nie możesz spłacić pożyczki w terminie skontaktuj się z Zaplo i poinformuj o swojej sytuacji. Jest szansa, że pozwolą Ci na wydłużenie terminu spłaty za dodatkową opłatą, ale nie mają takiego obowiązku.

Brak spłaty – co, jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas?

Zaplo bardzo szybko i aktywnie rozpoczyna proces windykacji, jeśli nie spłacisz pożyczki na czas. W pierwszej kolejności brak spłaty raty skutkuje oczywiście wezwaniem do zapłaty i nałożeniem kary umownej. Jeśli to nie pomoże, firma kieruje sprawy do sądu.

Windykacja w Zaplo

Ogólnie nigdy nie warto opóźniać się w spłacie pożyczek, ale pożyczając w Zaplo trzeba dbać o terminy podwójnie. Większość złych opinii o firmie krążących w sieci pochodzi od nierzetelnych spłacających, których zaskoczyła wysokość kar umownych i sprawność działania windykacji Zaplo. Firma dba o swoje finanse i na prawdę bardzo szybko reaguje na każde opóźnienie.

Kolejna pożyczka w Zaplo

Po spłacie jednej pożyczki w Zaplo, można zaciągnąć tam kolejną na takich samych warunkach. Pożyczając w tej firmie pieniądze po raz kolejny nie musisz już zakładać profilu użytkownika, a jedynie określić kwotę jakiej potrzebujesz. Poza tym, warunki kredytowania nie zmieniają się ani odrobinę.

Zaplo nie oferuje ani promocji dla nowych klientów, ani dla stałych pożyczkobiorców. Oprocentowanie, prowizje, okresy spłaty i maksymalne kwoty, które możesz pożyczyć pozostają te same.

Zaplo okiem Sowy Finansowej

Zaplo działa bardzo szybko. Jeśli masz konto w tym samym banku co oni i nie widniejesz w bazach dłużników, możesz mieć pieniądze na koncie prawie natychmiast. W podbramkowych sytuacjach jest to wielka zaleta tego pożyczkodawcy. Koszty są jednak dość wysokie, a jeśli spóźnisz się ze spłatą, naliczone kary umowne zabolą Twój portfel.

avatar

Zobacz podobne firmy i porównaj oferty

Opinie o ZAPLO

Zostaw swoją ocenę i opinię!
Ocena: 4.16 (5449 głosów)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
melancholia
melancholia
4 lat temu

Fachowa obsługa, która potrtafi dobrze dopasować kredyt i słucha klienta, anie tak jak często w bankach, że chcą coś sprzedać na siłę!!

Irek W
Irek W
4 lat temu

Pozyczyłam 3 000 zł na 10 miesięcy, rata wyniosła mnie 500 zł a sam koszt pożyczki to ponad 1600 zł. Nie chcieli żadnych zaświadczeń o dochodach, wystarczyło to co podałem we wniosku. Potwierdzenie tożsamości praktycznie natychmiastowe, od razu informacja o przelewie środków na moje konto. Myślę, że oferta jest godna polecenia!

Ytra
Ytra
4 lat temu

Pożyczka godna polecenia

witka
witka
4 lat temu

Pożyczałam w tej firmie już dwa raz i szczerze mówiąc brakuje mi jakiegoś programu lojalnościowego w tej firmie, czegoś co zachęcałoby do kolejnego skorzystania z oferty. Niby firma bezpieczna więc warto się jej trzymać, ale z drugiej nie ma też co przepłacać jeśli gdzieś indziej pożyczy się taniej.

nowak
nowak
5 lat temu

Pozyczyłem 15 000 zł na 12 miesięcy a oddałem po 10. Zpalo nie robiło żadnych problemów z tego tytułu i nawet nieco obniżyli mi koszty. Polecam!

janka
janka
5 lat temu

Albo na czacie nikt nie pracuje albo mają spore obłożenie klientami, bo czekałam 15 min na dołaczenie konsultanta do rozmowy. W koncu zadzwoniłam na infolinie bo już nie chciało mi się czekać i tam już nie było problemów z dostepnością konsultanta.

naja
naja
5 lat temu

Zero problemów z wzięciem pożyczki, wszystko można dogadać

Tomisław
Tomisław
5 lat temu

Zaplo to marka Vivusa tylko trochę mniej znana i z ofertą pożyczek ratalnych a nie chwilówek. Standardy obsługi takie same, mozna im zaufać

Zbyszek
Zbyszek
5 lat temu

Polecam Zaplo bo jest uczciwie i bez zbędnych formalności a kasa faktycznie przychodzi szybko

Zbyszek
Zbyszek
5 lat temu

jasne i proste zasady bez drobnych druczków

alina
alina
5 lat temu

Duży plus za czat na stronie. Lubię tę formę kontaktu bo zawsze mam jakieś pytania czy wątpliwości, które potrzebuje rozwiązać. Ceny pożyczki raczej standardowe, tak samo warunki.

Sonka
Sonka
5 lat temu

Nie trzeba żadnych zaswiadczen ani poręczen. Pożyczka bez problemu na dowód osobisty!!

ola
ola
5 lat temu

Obiecują pożyczkę w kilkanaście minut a pieniądze dochodza dopiero następnego dnia!!

mirka_78
mirka_78
5 lat temu

Skorzystałam z wakacji kredytowych i spłaciłam pożyczkę miesiąc później niż było trzeba. Firma sama zaproponowała mi te opcję i nie było to nawet takie kosztowne więc się zdecydowałam. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

nina
nina
5 lat temu
Reply to  mirka_78

a ile dokładnie zapłaciłaś za wakacje kredytowe? Na stronie nie podają zadnych opłat za taka usługe a chciałabym się rozeznać przed złożeniem wniosku…

tokan
tokan
5 lat temu

Zaplo sprawdza wszystkie możliwe bazy, więc o pożyczkę wcale nie jest tak łatwo – zwłaszcza jak się ma jakieś zaległości

Alka
Alka
5 lat temu

Spodziewłam się, że trzeba dostarczyć jakieś poświadczenie dochodów bo to w końcu pożyczka ratalna. Nic takiego jednak ode mnie nie chciano. Wystarczył sam dowód osobisty a wszystkie formalności przebiegły sprawnie.

maja
maja
5 lat temu
Reply to  Alka

Podobno w skrajnych przypadkach wymagają od klienta potwierdzenia dochodu,ale to wtedy, gdy są jakies watpliwości co do wypłacalności

qopa
qopa
5 lat temu

Do potwierdzenia tożsamości używa się instantora,więc wszystko przebiega szybko

ilivia
ilivia
5 lat temu

Polecam! Wypełnienie wniosku zajmuje 4 minuty a decyzja zaplo przychodzi niemal od razu

han
han
5 lat temu

Dobra pożyczka z niskim rrso

Nail
Nail
4 lat temu

gotówka na koncie była następnego dnia ale to i tak szybko jak na pożyczkę ratalną

oN
oN
4 lat temu

Wszystko ok

Marek
Marek
4 lat temu

Pożyczka na uczciwych zasadach bez ukrytych opłat. Polecam!

ida
ida
4 lat temu

łatwo u nich pożyczyć, ale trzeba słono zapłacić

dona
dona
4 lat temu
Reply to  ida

Za1000 zł pożyczki zapłaciłam 226 zł, więc nie tak drogo. W innych firmach tyle kosztuja chwilówki na miesiąc a tu było aż na 3

Er ka
Er ka
2 lat temu
Reply to  dona

Za 10000 zaciągnięte w 2017 zapłaciłam 1600 odsetek i 10000 prowizji, rzeczywiście nie najtaniej, ale drożej się nie da ani o złotówkę bo ustawa o kredytach na to nie pozwala.

maska
maska
4 lat temu

Nienajgorsza ta pożyczka

tormund
tormund
4 lat temu

za 7000 zł pożyczki zapłaciłam przeszło 4000 zł. Drogo, ale za to pożyczkę idzie zdobyć łatwiej niż w banku. Nie chcą żadnych zaświadczeń i pytają tylko o podstawowe dane, jakieś wydatki itp.

Er ka
Er ka
2 lat temu
Reply to  tormund

I pomagają tym samym we wpadnięciu w spirale zadłużenia mniej zorientowanym pozyczobiorcą

ulka
ulka
4 lat temu

Polecam! krótki wniosek, a forsa na koncie była w tym samym dniu.

macko
macko
4 lat temu

Na stronie jest wszystko napisane tak jak wygląda w rzeczywistosci.

Aśka
Aśka
4 lat temu

Dużo formalności, musiałam dostarczyć zaświadczenie o dochodach. Pożyczkę dostałam, ale przez cały dzień byłam w zawieszeniu bo nie wiedziałam czy czekać czy szukać gdzie indziej.

Właściciel serwisu Sowafinansowa.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze użytkowników