star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Zaplo – do 15 000 zł darmowej pożyczki dla nowych klientów

Firma pożyczkowa

Od 1 000 zł do 15 000 zł na 3 do 36 miesięcy – to oferta Zaplo kierowana do nowych i stałych klientów firmy. Chcesz wziąć tu pożyczkę? Sprawdź warunki!

Zaplo jest częścią międzynarodowej Grupy Kapitałowej „4finance Group”, do której należy także Vivus. Nowoczesne podejście do klienta pozwoliło grupie zyskać miliony klientów w 17 krajach na całym świecie. W Zaplo pożyczasz szybko i łatwo na co tylko chcesz. Marka oferuje tylko jeden produkt finansowy: pożyczkę od 1 000 zł do 15 000 zł.

Pożyczasz 5 000
od 1000 zł do 10000 zł
Okres 6 mies.
od 3 do 6 mies.
Rata 1 180 zł/mies.
Koszt 2 080
RRSO: 247,80%

Ile mogę pożyczyć?

Zaplo udziela pożyczek gotówkowych w systemie ratalnym. Dostępne limity są takie same dla klientów nowych, którzy decydują się na skorzystanie z usług po raz pierwszy oraz klientów stałych, którzy pożyczają któryś raz z kolei. Kwoty dostępne dla klientów to minimum 1 000 zł i maksymalnie 15 000 zł.

 • Pożyczka minimalna: 1 000 zł
 • Pożyczka maksymalna: 15 000 zł

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Pożyczka w Zaplo to możliwość wzięcia gotówki na okres od 3 do 36 miesięcy. Dostępność oferty różni się w zależności od wariantu, jaki preferujesz. Co to znacz? W najprostszych słowach – im większą ratę planujesz spłacać, tym okres kredytowania jest krótszy; im rata ma być niższa, tym okres kredytowania wydłuża się.

 • Pożyczka od 3 do 36 miesięcy
 • Sam ustalasz wysokość rat

Szczególny przypadek – wakacje pożyczkowe

Jeśli nie jesteś w stanie zapłacić raty pożyczki na czas, Zaplo umożliwia ci przełożenie terminu spłaty o 30 dni. To tzw. wakacje pożyczkowe. Oferta nie jest jednak dostępna dla każdego. Pożyczkodawca o możliwości skorzystania z wakacji pożyczkowych informuje mailowo. W wiadomości podaje także wszystkie szczegóły dotyczące opłaty za przedłużenie terminu spłaty.

Koszty pożyczki w Zaplo

Klient, który po raz pierwszy korzysta z oferty Zaplo, może otrzymać pożyczkę za darmo. Firma przygotowała promocję „Przetestuj Zaplo”. Pożyczka spłacona w ciągu 30 dni jest traktowana jako bezkosztowa.

Przykładowy koszt pożyczki dla nowego klienta (1 000 zł na 30 dni)

Kinga wybierała się na narty, ale nie miała odpowiedniego ubrania. Postanowiła skorzystać z pożyczki w Zaplo, aby opłacić zakup spodni, kurtki i dodatkowych akcesoriów. Zawnioskowała o 1 000 zł. Kinga mogła pozwolić sobie na szybką spłatę pożyczki – w ciągu 30 dni. Dzięki temu nie poniosła żadnych kosztów związanych z pożyczeniem pieniędzy.

 • Pożyczka: 1 000 zł
 • Spłata: w ciągu 30 dni
 • Odsetki: 0 zł
 • Prowizja: 0 zł
 • Całkowita kwota do oddania: 1 000 zł

Przykładowy koszt pożyczki dla stałego klienta (7 500 zł na 36 rat)

Kinga po nartach niestety wróciła z kontuzją; zerwała więzadło w kolanie i postanowiła poddać się operacji. Zabieg został wyceniony na 7 500 zł. Kinga ponownie skorzystała z Zaplo. Spłatę rozbiła na 36 rat. Ile ją to kosztowało?

 • Pożyczka: 7 500 zł
 • Spłata: w ciągu 36 miesięcy
 • Odsetki: 1 212 zł
 • Prowizja: 7 500 zł
 • Całkowita kwota do oddania: 16 212 zł

Zaplo nalicza standardowe opłaty za udzielenie pożyczki: odsetki kapitałowe (10%) oraz prowizję (uzależniona od kwoty pożyczki).

W ramach dodatkowych opłat klient ponosi wyłącznie koszt opłaty rejestracyjnej; wynosi ona 1 grosz i jest zwracana. Innych opłat pożyczkodawca nie przewiduje.

W przypadku, gdy klient nie wywiązuje się z umowy, pożyczkodawca nalicza odsetki karne: 14%. Jeśli natomiast klient potrzebuje przerwy od spłaty, może z niej skorzystać pod warunkiem, że pożyczkodawca przyznał mu taką możliwość. Do przedłużenia terminu spłaty o miesiąc, niezbędne jest wniesienie stosownej opłaty. O kosztach klient jest powiadamiany mailowo.

Jak dostać pożyczkę w Zaplo?

Ubieganie się o pożyczkę w Zaplo jest proste. Jeśli składasz wniosek po raz pierwszy, przy jego wypełnianiu założysz jednocześnie konto w portalu. Jest ono niezbędne, aby ukończyć proces. Całość wnioskowania odbywa się przez stronę internetową: wybierasz kwotę i okres spłaty, a następnie wysyłasz wniosek.

Wymagany wiek: od 21 do 75 lat

Wymagane dokumenty: aktualny dowód osobisty, osobiste konto bankowe, adres e-mail, numer telefonu komórkowego

Sprawdzane bazy:

 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (w tym baza „Konsument” prowadzona przez Biuro Informacji Kredytowej S.A. oraz baza pod nazwą „Bankowy Rejestr” prowadzona przez Związek Banków Polskich)
 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 • Związek Banków Polskich System “Dokumenty Zastrzeżone”
 • Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Formy weryfikacji tożsamości: INSTANTOR, tradycyjny przelew bankowy na 1 gr.

Pożyczasz 5 000
od 1000 zł do 10000 zł
Okres 6 mies.
od 3 do 6 mies.
Rata 1 180 zł/mies.
Koszt 2 080
RRSO: 247,80%

Dane kontaktowe

ul. Żwirki i Wigury 16c
02-092 Warszawa

NIP: 521-366-08-75
REGON: 146952871

infolinia: 221 333 888, 222 673 000

e-mail: kontakt@zaplo.pl

Godziny pracy:

pon. – pt.:

08:00 – 22:00

sob. – nd.:

08:00 – 20:00

Jak wziąć pożyczkę w Zaplo.pl?

Zaplo.pl to pożyczkodawca, który działa w pełni online – pożyczki są zatem udzielane tylko przez internet. To jednak bezpieczna metoda wnioskowania o gotówkę, w dodatku o wiele wygodniejsza i szybsza. Pożyczkę w Zaplo można dostać w ciągu 15 minut od złożenia wniosku! Sama procedura też nie zajmuje więcej niż 15 minut. Podpowiadamy w kilku prostych krokach, jak wziąć pożyczkę w Zaplo.pl

Weź pożyczkę w Zaplo.pl

1. Określ parametry pożyczki

Po przejściu na stronę pożyczkodawcy za pomocą specjalnego suwaka możesz określić, ile i na ile chcesz pożyczyć. Możesz sam wpisać dowolną kwotę od 1000 zł do 10 000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy. Co więcej – możesz sam ustalić ratę i sprawdzić, jaki okres kredytowania zaoferuje Ci pożyczkodawca. Pod suwakiem znajduje się krótkie podsumowanie. Od razu zobaczysz:

 • kwotę, o którą wnioskujesz,
 • okres kredytowania,
 • całkowity koszt pożyczki,
 • całkowitą kwotę do zapłaty,
 • proponowaną ratę,
 • termin pierwszej płatności.

Możesz także zapoznać się z formularzem informacyjnym na temat pożyczki ratalnej w Zaplo, gdzie znajdziesz wszystkie warunki kredytowania oraz szczegółowe dane na temat firmy i samej ofert. Formularz można pobrać i zapisać lub wydrukować.

2. Załóż profil klienta

Po kliknięciu w baner „Chcę pożyczkę” zostaniesz przeniesiony do formularza, dzięki któremu założysz profil klienta. Wystarczy, że podasz swoje imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu komórkowego, e-mail oraz utworzysz hasło, za pomocą którego zalogujesz się do swojego konta na Zaplo.pl. Konieczne będzie także zaakceptowanie zgód na przetwarzanie danych.

3. Wypełnij wniosek kredytowy

Po przejściu dalej zostaniesz poproszony o podanie dodatkowych danych, które pozwolą pożyczkodawcy podjąć decyzję o przyznaniu Ci gotówki. W pierwszej kolejności musisz podać:

 • serię i numer dowodu osobistego,
 • stan cywilny,
 • adres korespondencyjny,
 • długość zamieszkiwania pod danym adresem,
 • liczba osób w gospodarstwie domowym.

Kolejnym krokiem będzie określenie szczegółów swojego zatrudnienia: jego rodzaju (umowa o pracę na czas określony, umowa o pracę na czas nieokreślony, umowa zlecenie, umowa o dzieło, działalność gospodarcza, działalność rolnicza, emeryt, rencista, student, zajmowanie się domem, inne), dochodu netto oraz dodatkowych danych (np. danych kontaktowych do pracodawcy, czasu zatrudnienia czy rozpoczęcia prowadzenia działalności).

4. Zaakceptuj warunki umowy

Po złożeniu wniosku zostaniesz zapoznany z podsumowaniem oferty – kwotą, okresem kredytowania, ostatecznym kosztem oraz wysokością raty. Musisz także zaakceptować oświadczenie o zapoznaniu się z formularzem informacyjnym, umową oraz warunkami pożyczki, jak również wyrazić zgodę na sprawdzenie baz kredytowych.

5. Potwierdź swoją tożsamość

To już ostatni krok przed otrzymaniem gotówki i decyzją pożyczkodawcy. W pierwszej kolejności musisz z listy banków wybrać ten bank, w którym masz swoje konto, na które wpływają Twoje dochody.

Następnie musisz wybrać jeden z dwóch sposobów na potwierdzenie danych. W ten sposób Zaplo zweryfikuje, czy dane które podałeś we wniosku kredytowym zgadzają się z tymi, które widnieją na Twoim rachunku bankowym.

Możesz zdecydować się na przelew weryfikacyjny: wysyłasz 1 grosz na konto pożyczkodawcy ze swojego konta.


Druga metoda polega na tym, zostaniesz przekierowany do specjalnej aplikacji Instator, za pomocą której zalogujesz się do swojej bankowości internetowej. Aplikacja ta sprawdzi, czy dane się zgadzają. Jest to w pełni bezpieczne – program nie ma dostępu do Twoich wrażliwych danych, przeanalizuje tylko podstawowe informacje (imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer dowodu, PESEL).

6. Oczekuj na decyzję pożyczkodawcy i gotówkę

Jeśli weryfikacja tożsamości przebiegła pomyślnie, zostaniesz poinformowany o decyzji pożyczkodawcy. Zostanie ona podjęta na podstawie Twojej zdolności kredytowej oraz historii w bazach kredytowych. Jeśli będzie pozytywna, Zaplo.pl poinformuje Cię o tym. Na adres mailowy otrzymasz umowę, a do 15 minut (o ile posiadasz rachunek, w tym samym banku, w którym pożyczkodawca) gotówkę.

Odbierz gotówkę i spłacaj raty w terminie

Jak widać – wzięcie pożyczki w Zaplo.pl wcale nie jest niczym skomplikowanym. Cała procedura składania wniosku zajmie maksymalnie kilkanaście minut. Wszystko można zrobić online – szybko i bez wychodzenia z domu. Pożyczka szybko znajdzie się na koncie – to bardzo wygodne rozwiązanie. Trzeba pamiętać tylko o terminowym spłacaniu rat. Każde opóźnienie może wygenerować dodatkowe koszty, a zaniechanie spłacania zadłużenia nawet oddanie sprawy do komornika. Pożyczaj tyle, na ile Cię stać i zawsze oddawaj w terminie!

Pożyczasz 5 000
od 1000 zł do 10000 zł
Okres 6 mies.
od 3 do 6 mies.
Rata 1 180 zł/mies.
Koszt 2 080
RRSO: 247,80%

Czy pożyczanie w Zaplo jest bezpieczne?

Wielu pożyczkobiorców sprawdza daną firmę, zanim zaciągnie z niej pożyczkę. Często taki rekonesans odbywa się za pośrednictwem strony Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, w której warto szukać danej firmy. Zaplo jest członkiem PZIP, co znacznie zwiększa jej wiarygodność oraz wpływa na poczucie bezpieczeństwa klienta.

Przynależność do międzynarodowego holdingu “4finance Group”, którego częścią się inni, sprawdzeni pożyczkodawcy pozabankowi oraz obecność w Polskim Związku Instytucji Pożyczkowych sprawia, że zaciąganie kredytu za pośrednictwem Zaplo można uznać za bezpieczne.

Wady i zalety pożyczki w Zaplo

Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki, warto przeanalizować plusy i minusy danej firmy pozabankowe. Poniżej dokonaliśmy analizy Zaplo pod względem zarówno mocnych, jak i słabszych stron.

Zalety pożyczki w Zaplo
Wysoka kwota pożyczki – w Zaplo można otrzymać pożyczkę do kwoty 10 000 złotych.
Długi okres spłaty – Zaplo oferuje jeden z najdłuższych, maksymalnych okresów spłaty pożyczki, który sięga aż 36 miesięcy.
Minimum formalności – przy pożyczce do kwoty 5000 złotych nie trzeba przedstawiać zaświadczenia o dochodach, co znacznie przyspiesza proces zaciągania kredytu.
Przynależność do międzynarodowego holdingu – jest to zdecydowana zaleta, która wpływa na wiarygodność firmy. Prestiżowe grono, w którym znajduje się Zaplo, wpływa na pozytywny odbiór tego pożyczkodawcy.
Jasne warunki – Zaplo posiada bardzo przejrzystą i intuicyjną stronę internetową, przez którą wypełnia się wniosek o pożyczkę.
Kalkulator pożyczki – na stronie głównej www firmy Zaplo znajduje się kalkulator, który w jasny sposób określa kwotę pożyczki, jaką trzeba spłacić. Zdecydowanie ułatwia to rozeznanie się w warunkach kredytowych.
Wakacje od spłaty – Zaplo swoim klientom daje możliwość tak zwanych wakacji od spłaty raty. W praktyce oznacza to, że każdy pożyczkobiorca, który spłacał raty w terminie, może mieć przesunięty termin zwrotu pożyczki o jeden miesiąc.
Proces online – wszelkie formalności załatwiane są drogą internetową, co znacznie ułatwia i przyspiesza proces zaciągania pożyczki. Ponadto, Zaplo zakłada tzw. Profil Klienta, w którym znajdują się najważniejsze informacje o pożyczce. Dodatkowo, przed zbliżającą się spłatą raty, Zaplo wysyła do klienta przypomnienie.
Wady pożyczki w Zaplo
Weryfikacja – przed zaciągnięciem pożyczki w Zaplo trzeba wypełnić wniosek, który jest weryfikowany. Ponadto Zaplo sprawdza zaświadczenia o dochodach, gdy kwota pożyczki przekracza 5 tysięcy złotych.
Baza dłużników – Zaplo weryfikuje pożyczkobiorcę za pośrednictwem baz dłużników, takich jak: Krajowy Rejestr Dłużników, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej, Rejestr Dłużników ERIF, Biuro Informacji Kredytowej, Rejestr Związków Banków Polskich. Pożyczki nie otrzyma ten, kto już jest zadłużony i figuruje w którejś z powyższych baz.
Ograniczenie wiekowe – pożyczkę od Zaplo mogą wziąć osoby, które ukończyły  dwadzieścia jeden lat i nie przekroczyły siedemdziesięciu.
Długi czas oczekiwania na pieniądze – w Zaplo pieniądze nie trafiają do klienta po kilkunastu minutach. Na pożyczkę – jeśli przejdzie się pozytywnie weryfikację – trzeba czekać nawet do trzech dni.
Zameldowanie – aby zaciągnąć pożyczkę w Zaplo musimy przedstawić aktualny adres zameldowania.

Opinia Sowy Finansowej o Zaplo

Pożyczkę w Zaplo na pewno powinna wybrać osoba, która szuka wiarygodnej firmy pozabankowej. Zaplo wchodzi w skład dużej, międzynarodowej grupy, do której należą prestiżowe firmy. Zaplo jest więc stabilną i bezpieczną marką, w której warto zaciągnąć pożyczkę. Firma oferuje jasne i przejrzyste warunki spłaty, a także możliwość wcześniejszego spłacenia rat, po których można wnioskować o kolejną pożyczkę.

Pożyczasz 5 000
od 1000 zł do 10000 zł
Okres 6 mies.
od 3 do 6 mies.
Rata 1 180 zł/mies.
Koszt 2 080
RRSO: 247,80%
Ocena: 4.16 (5218 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 14 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
melancholia
melancholia
3 lat temu

Fachowa obsługa, która potrtafi dobrze dopasować kredyt i słucha klienta, anie tak jak często w bankach, że chcą coś sprzedać na siłę!!

Irek W
Irek W
3 lat temu

Pozyczyłam 3 000 zł na 10 miesięcy, rata wyniosła mnie 500 zł a sam koszt pożyczki to ponad 1600 zł. Nie chcieli żadnych zaświadczeń o dochodach, wystarczyło to co podałem we wniosku. Potwierdzenie tożsamości praktycznie natychmiastowe, od razu informacja o przelewie środków na moje konto. Myślę, że oferta jest godna polecenia!

Ytra
Ytra
4 lat temu

Pożyczka godna polecenia

witka
witka
4 lat temu

Pożyczałam w tej firmie już dwa raz i szczerze mówiąc brakuje mi jakiegoś programu lojalnościowego w tej firmie, czegoś co zachęcałoby do kolejnego skorzystania z oferty. Niby firma bezpieczna więc warto się jej trzymać, ale z drugiej nie ma też co przepłacać jeśli gdzieś indziej pożyczy się taniej.

nowak
nowak
4 lat temu

Pozyczyłem 15 000 zł na 12 miesięcy a oddałem po 10. Zpalo nie robiło żadnych problemów z tego tytułu i nawet nieco obniżyli mi koszty. Polecam!

janka
janka
4 lat temu

Albo na czacie nikt nie pracuje albo mają spore obłożenie klientami, bo czekałam 15 min na dołaczenie konsultanta do rozmowy. W koncu zadzwoniłam na infolinie bo już nie chciało mi się czekać i tam już nie było problemów z dostepnością konsultanta.

naja
naja
4 lat temu

Zero problemów z wzięciem pożyczki, wszystko można dogadać

Tomisław
Tomisław
4 lat temu

Zaplo to marka Vivusa tylko trochę mniej znana i z ofertą pożyczek ratalnych a nie chwilówek. Standardy obsługi takie same, mozna im zaufać

Zbyszek
Zbyszek
4 lat temu

Polecam Zaplo bo jest uczciwie i bez zbędnych formalności a kasa faktycznie przychodzi szybko

Zbyszek
Zbyszek
4 lat temu

jasne i proste zasady bez drobnych druczków

alina
alina
4 lat temu

Duży plus za czat na stronie. Lubię tę formę kontaktu bo zawsze mam jakieś pytania czy wątpliwości, które potrzebuje rozwiązać. Ceny pożyczki raczej standardowe, tak samo warunki.

Sonka
Sonka
4 lat temu

Nie trzeba żadnych zaswiadczen ani poręczen. Pożyczka bez problemu na dowód osobisty!!

ola
ola
4 lat temu

Obiecują pożyczkę w kilkanaście minut a pieniądze dochodza dopiero następnego dnia!!

mirka_78
mirka_78
4 lat temu

Skorzystałam z wakacji kredytowych i spłaciłam pożyczkę miesiąc później niż było trzeba. Firma sama zaproponowała mi te opcję i nie było to nawet takie kosztowne więc się zdecydowałam. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

nina
nina
4 lat temu
Reply to  mirka_78

a ile dokładnie zapłaciłaś za wakacje kredytowe? Na stronie nie podają zadnych opłat za taka usługe a chciałabym się rozeznać przed złożeniem wniosku…

tokan
tokan
4 lat temu

Zaplo sprawdza wszystkie możliwe bazy, więc o pożyczkę wcale nie jest tak łatwo – zwłaszcza jak się ma jakieś zaległości

Alka
Alka
4 lat temu

Spodziewłam się, że trzeba dostarczyć jakieś poświadczenie dochodów bo to w końcu pożyczka ratalna. Nic takiego jednak ode mnie nie chciano. Wystarczył sam dowód osobisty a wszystkie formalności przebiegły sprawnie.

maja
maja
4 lat temu
Reply to  Alka

Podobno w skrajnych przypadkach wymagają od klienta potwierdzenia dochodu,ale to wtedy, gdy są jakies watpliwości co do wypłacalności

qopa
qopa
4 lat temu

Do potwierdzenia tożsamości używa się instantora,więc wszystko przebiega szybko

ilivia
ilivia
4 lat temu

Polecam! Wypełnienie wniosku zajmuje 4 minuty a decyzja zaplo przychodzi niemal od razu

han
han
4 lat temu

Dobra pożyczka z niskim rrso

Nail
Nail
3 lat temu

gotówka na koncie była następnego dnia ale to i tak szybko jak na pożyczkę ratalną

oN
oN
3 lat temu

Wszystko ok

Marek
Marek
3 lat temu

Pożyczka na uczciwych zasadach bez ukrytych opłat. Polecam!

ida
ida
3 lat temu

łatwo u nich pożyczyć, ale trzeba słono zapłacić

dona
dona
3 lat temu
Reply to  ida

Za1000 zł pożyczki zapłaciłam 226 zł, więc nie tak drogo. W innych firmach tyle kosztuja chwilówki na miesiąc a tu było aż na 3

Er ka
Er ka
2 lat temu
Reply to  dona

Za 10000 zaciągnięte w 2017 zapłaciłam 1600 odsetek i 10000 prowizji, rzeczywiście nie najtaniej, ale drożej się nie da ani o złotówkę bo ustawa o kredytach na to nie pozwala.

maska
maska
3 lat temu

Nienajgorsza ta pożyczka

tormund
tormund
3 lat temu

za 7000 zł pożyczki zapłaciłam przeszło 4000 zł. Drogo, ale za to pożyczkę idzie zdobyć łatwiej niż w banku. Nie chcą żadnych zaświadczeń i pytają tylko o podstawowe dane, jakieś wydatki itp.

Er ka
Er ka
2 lat temu
Reply to  tormund

I pomagają tym samym we wpadnięciu w spirale zadłużenia mniej zorientowanym pozyczobiorcą

ulka
ulka
3 lat temu

Polecam! krótki wniosek, a forsa na koncie była w tym samym dniu.

macko
macko
3 lat temu

Na stronie jest wszystko napisane tak jak wygląda w rzeczywistosci.

Aśka
Aśka
3 lat temu

Dużo formalności, musiałam dostarczyć zaświadczenie o dochodach. Pożyczkę dostałam, ale przez cały dzień byłam w zawieszeniu bo nie wiedziałam czy czekać czy szukać gdzie indziej.