star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Zaplo.pl?

Firma pożyczkowa

Zaplo.pl to pożyczkodawca, który działa w pełni online – pożyczki są zatem udzielane tylko przez internet. To jednak bezpieczna metoda wnioskowania o gotówkę, w dodatku o wiele wygodniejsza i szybsza. Pożyczkę w Zaplo można dostać w ciągu 15 minut od złożenia wniosku! Sama procedura też nie zajmuje więcej niż 15 minut. Podpowiadamy w kilku prostych krokach, jak wziąć pożyczkę w Zaplo.pl

Weź pożyczkę w Zaplo.pl

1. Określ parametry pożyczki

Po przejściu na stronę pożyczkodawcy za pomocą specjalnego suwaka możesz określić, ile i na ile chcesz pożyczyć. Możesz sam wpisać dowolną kwotę od 1000 zł do 10 000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy. Co więcej – możesz sam ustalić ratę i sprawdzić, jaki okres kredytowania zaoferuje Ci pożyczkodawca. Pod suwakiem znajduje się krótkie podsumowanie. Od razu zobaczysz:

 • kwotę, o którą wnioskujesz,
 • okres kredytowania,
 • całkowity koszt pożyczki,
 • całkowitą kwotę do zapłaty,
 • proponowaną ratę,
 • termin pierwszej płatności.

Możesz także zapoznać się z formularzem informacyjnym na temat pożyczki ratalnej w Zaplo, gdzie znajdziesz wszystkie warunki kredytowania oraz szczegółowe dane na temat firmy i samej ofert. Formularz można pobrać i zapisać lub wydrukować.

2. Załóż profil klienta

Po kliknięciu w baner „Chcę pożyczkę” zostaniesz przeniesiony do formularza, dzięki któremu założysz profil klienta. Wystarczy, że podasz swoje imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu komórkowego, e-mail oraz utworzysz hasło, za pomocą którego zalogujesz się do swojego konta na Zaplo.pl. Konieczne będzie także zaakceptowanie zgód na przetwarzanie danych.

3. Wypełnij wniosek kredytowy

Po przejściu dalej zostaniesz poproszony o podanie dodatkowych danych, które pozwolą pożyczkodawcy podjąć decyzję o przyznaniu Ci gotówki. W pierwszej kolejności musisz podać:

 • serię i numer dowodu osobistego,
 • stan cywilny,
 • adres korespondencyjny,
 • długość zamieszkiwania pod danym adresem,
 • liczba osób w gospodarstwie domowym.

Kolejnym krokiem będzie określenie szczegółów swojego zatrudnienia: jego rodzaju (umowa o pracę na czas określony, umowa o pracę na czas nieokreślony, umowa zlecenie, umowa o dzieło, działalność gospodarcza, działalność rolnicza, emeryt, rencista, student, zajmowanie się domem, inne), dochodu netto oraz dodatkowych danych (np. danych kontaktowych do pracodawcy, czasu zatrudnienia czy rozpoczęcia prowadzenia działalności).

4. Zaakceptuj warunki umowy

Po złożeniu wniosku zostaniesz zapoznany z podsumowaniem oferty – kwotą, okresem kredytowania, ostatecznym kosztem oraz wysokością raty. Musisz także zaakceptować oświadczenie o zapoznaniu się z formularzem informacyjnym, umową oraz warunkami pożyczki, jak również wyrazić zgodę na sprawdzenie baz kredytowych.

5. Potwierdź swoją tożsamość

To już ostatni krok przed otrzymaniem gotówki i decyzją pożyczkodawcy. W pierwszej kolejności musisz z listy banków wybrać ten bank, w którym masz swoje konto, na które wpływają Twoje dochody.

Następnie musisz wybrać jeden z dwóch sposobów na potwierdzenie danych. W ten sposób Zaplo zweryfikuje, czy dane które podałeś we wniosku kredytowym zgadzają się z tymi, które widnieją na Twoim rachunku bankowym.

Możesz zdecydować się na przelew weryfikacyjny: wysyłasz 1 grosz na konto pożyczkodawcy ze swojego konta.


Druga metoda polega na tym, zostaniesz przekierowany do specjalnej aplikacji Instator, za pomocą której zalogujesz się do swojej bankowości internetowej. Aplikacja ta sprawdzi, czy dane się zgadzają. Jest to w pełni bezpieczne – program nie ma dostępu do Twoich wrażliwych danych, przeanalizuje tylko podstawowe informacje (imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer dowodu, PESEL).

6. Oczekuj na decyzję pożyczkodawcy i gotówkę

Jeśli weryfikacja tożsamości przebiegła pomyślnie, zostaniesz poinformowany o decyzji pożyczkodawcy. Zostanie ona podjęta na podstawie Twojej zdolności kredytowej oraz historii w bazach kredytowych. Jeśli będzie pozytywna, Zaplo.pl poinformuje Cię o tym. Na adres mailowy otrzymasz umowę, a do 15 minut (o ile posiadasz rachunek, w tym samym banku, w którym pożyczkodawca) gotówkę.

Dowiedz się więcej o Zaplo.pl

Odbierz gotówkę i spłacaj raty w terminie

Jak widać – wzięcie pożyczki w Zaplo.pl wcale nie jest niczym skomplikowanym. Cała procedura składania wniosku zajmie maksymalnie kilkanaście minut. Wszystko można zrobić online – szybko i bez wychodzenia z domu. Pożyczka szybko znajdzie się na koncie – to bardzo wygodne rozwiązanie. Trzeba pamiętać tylko o terminowym spłacaniu rat. Każde opóźnienie może wygenerować dodatkowe koszty, a zaniechanie spłacania zadłużenia nawet oddanie sprawy do komornika. Pożyczaj tyle, na ile Cię stać i zawsze oddawaj w terminie!

Zobacz, co o Zaplo.pl mówią dotychczasowi klienci tej firmy!

Weź pożyczkę w Zaplo.pl

Ocena: 4.10 (20 głosów)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x