star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Zaliczka.pl

logo zaliczka

Szukasz szybkiej pożyczki online? Nie wiesz, którą ofertę z naszej porównywarki wybrać? Oto krótkie podsumowanie oferty firmy Zaliczka.pl, w którym uwzględniliśmy zarówno jej zalety, jak i wady. Wszystko po to, by pomóc Ci sprawdzić, czy to na 100% propozycja dla Ciebie.

Właścicielem serwisu Zaliczka.pl jest Zaliczka Sp. z o.o., która świadczy usługi operacyjne dla Rebbie Sp. z o.o. Ta ostatnia współpracuj z holenderskimi firmami Adegua B.V i Mylex B.V i świadczy dla nich usługi pośrednictwa kredytowego.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Czy pożyczanie w Zaliczka.pl jest bezpieczne?

Serwisu Zaliczka.pl nie znajdziemy niestety na liście członków Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych zrzeszającego firmy z branży pożyczek pozabankowych i sektora FinTech zaangażowane w promowanie odpowiedzialnego pożyczania i dbające o zachowanie wysokich standardów w swojej działalności. Firma uzyskała natomiast wysokie oceny w różnorakich porównywarkach pożyczek.

Decydując się na podpisanie umowy pożyczkowej, warto pamiętać, że Rebbie Sp. z o.o. jest tylko pośrednikiem kredytowym spółek mających swoją siedzibę w Holandii, które działają w naszym kraju na mocy polskiego ustawodawstwa. Sam serwis Zaliczka.pl pełni z kolei rolę operatora.

Wady i zalety pożyczki w Zaliczka.pl

Wskazując plusy i minusy chwilówki w Zaliczka.pl skupiliśmy się m.in. na tym, jak przebiega sam proces weryfikacji od momentu złożenia wniosku, ile i  na jak długo można pożyczyć, jak wygląda wypłata pożyczki, czy pożyczkodawca sprawdza rejestry dłużników przed podjęciem decyzji kredytowej oraz czy wymaga dołączenia do wniosku zaświadczenia o zarobkach.

Zalety pożyczki w Zaliczka.pl

 1. Możliwość refinansowania pożyczki – za dodatkową opłatą istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty zadłużenia o 7, 14 lub 30 dni.
 2. Możliwość PONOWNEGO refinansowania pożyczki – jeśli, mimo refinansowania pożyczki, nadal nie jesteś w stanie spłacić długu, możesz skorzystać z opcji ponownego refinansowania.
 3. Brak konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego z konta bankowego – numer rachunku bankowego bezpłatnie potwierdzisz za pośrednictwem aplikacji Instantor.
 4. Pieniądze na koncie już w 30 minut po otrzymaniu decyzji o przyznaniu pożyczki – jeśli masz konto w jednym z banków, w którym rachunek posiada również pożyczkodawca (na ten moment to: Pekao SA, PKO BP, Santander Bank Polska SA i Millennium Bank).
 5. Możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę SMS-owo – jeśli jesteś już klientem Zaliczka.pl i chcesz ponownie wnioskować o przyznanie pożyczki, nie musisz wypełniać formularza; wystarczy, że wyślesz SMS na wskazany numer.

Więcej o Zaliczka.pl

Wady pożyczki w Zaliczka.pl

 1. Brak darmowej pożyczki dla nowych klientów – w większości firm pożyczkowych osoby pożyczające pieniądze po raz pierwszy nie ponoszą dodatkowych kosztów z tym związanych (oczywiście pod warunkiem, że spłacą zadłużenie w terminie).
 2. Niska maksymalna kwota pożyczki – w Zaliczka.pl możesz wnioskować maksymalne o 2000 PLN.
 3. Krótki okres kredytowania – w Zaliczka.pl możesz pożyczyć pieniądze wyłącznie na 15 (jeśli kwota pożyczki nie przekracza 1000 PLN) lub 30 dni.
 4. Pożyczkodawca sprawdza rejestry dłużników – przed podjęciem decyzji o przyznaniu (lub nieprzyznaniu) pożyczki pod lupę zostanie wzięta Twoja historia kredytowa w KRD, BIG i ERIF.
 5. W formularzu pożyczkowym należy podać informację o zatrudnieniu i wysokości zarobków – w przypadku braku zgodności tych informacji ze stanem faktycznym, decyzja o przyznaniu pożyczki będzie negatywna.
 6. Udzielenie kolejnej pożyczki zależy od spłaty poprzedniej – kolejny wniosek możesz złożyć dopiero wtedy, kiedy uregulujesz wszystkie zobowiązania względem Zaliczka.pl.
 7. Wypłata pożyczki wyłącznie na konto bankowe – środki zostaną wypłacone na rachunek, który został podany w formularzu.

Opinie Sowy Finansowej o Zaliczka.pl

Szczerze mówiąc, trudno nazwać propozycję Zaliczka.pl konkurencyjną ofertą. Niska maksymalna kwota pożyczki, narzucone z góry okresy kredytowania i RRSO na poziomie 1971% raczej nie zachęcają do skorzystania z niej.

Trzeba mieć też na uwadze, że umowa pożyczkowa zostaje de facto podpisana z jedną ze spółek z siedzibą w Holandii, a rola serwisu Zaliczka.pl polega na świadczeniu usług operacyjnych dla Rebbie Sp. z o.o., która jest w tym wypadku pośrednikiem kredytowym. Skomplikowane? Nie ukrywamy, że dla nas trochę też. Jeśli dodamy do tego, że ani sam serwis Zaliczka.pl, ani żadna z powiązanych z nim spółek nie należy do PZIP, pojawia się sporo wątpliwości. Zwłaszcza, że w naszej porównywarce bez trudu znajdziesz wiele konkurencyjnych i bardziej przejrzystych ofert.

Ocena: 4.08 (24 głosy)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Anna
Anna
1 rok temu

Anna uwaga ta firma po kilku dniach opóźnienia wydzwania do obcych ludzi powiadamia ich o zadłużeniu .nie są dyskretni

1
0
()
x