star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Vippo

logo marki vippo

Zastrzyk dodatkowej gotówki czasem przydaje się każdemu. Analizując oferty firm udzielających pożyczek, warto wziąć pod uwagę m.in. warunki współpracy, oprocentowanie czy wiarygodność danego przedsiębiorstwa. Czy Vippo to firma, z którą warto współpracować?

Warszawska firma Vippo Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2017 roku, oferując krótko i długoterminowe pożyczki. Nowoczesne podejście do pożyczania firma przejawia w takich kwestiach jak  ograniczenie formalności do minimum, proste i zrozumiałe zasady czy obecność w mediach społecznościowych. Wbrew pozorom, oferta nie jest skierowana wyłącznie do młodych osób.

Czy pożyczanie w Vippo jest bezpieczne?

Na wiarygodność przedsiębiorstw zajmujących się udzielaniem chwilowych pożyczek wpływają między innymi zdobyte certyfikaty lub przynależność do branżowych związków. Vippo posiada certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy oraz Audytu Etycznego przeprowadzonego przez Komisję Etyki. Jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz postępuje według Zasad Dobrych Praktyk. Zawarte i przesyłane za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dane są bezpieczne, ponieważ Vippo korzysta z certyfikatu SSL. Już podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego, pojawia się weryfikacja numeru telefonu. Wszystkie te elementy pozwalają przypuszczać, że korzystanie z usług Vippo jest naprawdę bezpieczne.

Baner reklamowy Vippo

Wady i zalety pożyczki w Vippo

Decyzja o wzięciu pożyczki powinna być dokładnie przemyślana. Wybierając firmę, która tej chwilówki udzieli, należy dokładnie przyjrzeć się oferowanym warunkom zobowiązania. Postanowiliśmy przeanalizować ofertę firmy Vippo i wybrać najważniejsze zalety oraz wady współpracy z tym przedsiębiorstwem. Pod uwagę zostały wzięte m.in. wymagania co do kredytobiorcy, czas na decyzję i przelew gotówki, formalności, a także najdłuższy możliwy czas spłaty pożyczki.

Zalety pożyczki w Vippo

 1. Minimum formalności – wystarczy dowód osobisty, telefon komórkowy oraz adres e-mail.
 2. Wysoka kwota pożyczki – w Vippo można pożyczyć nawet 10 000 zł.
 3. Pożyczka na dowolny cel – przy współpracy z Vippo cel, na który bierze się pożyczkę, nie ma wpływu na decyzję o udzieleniu kredytu.
 4. Szybka decyzja i przelew gotówki – decyzja podejmowana jest “od ręki”, a pieniądze pojawiają się na koncie w ciągu 24h.
 5. Formalności bez wychodzenia z domu – przesyła się wniosek, otrzymuje się decyzję i podpisuje umowę wyłącznie przez internet. Wzięcie pożyczki nie wymaga od klienta nawet wyjścia z domu.
 6. Proste zasady – Vippo nie owija w bawełnę: aby otrzymać pożyczkę wystarczy spełniać określone warunki, mieć stałe źródło dochodów i konto bankowe.
 7. Bez dodatkowych zabezpieczeń – ogromnym plusem jest to, że potencjalny kredytobiorca nie potrzebuje poręczycieli ani zabezpieczeń majątku.
 8. Zmiana harmonogramu spłaty pożyczki – klient może zwrócić się do pożyczkodawcy z prośbą o zmianę dotychczasowego harmonogramu spłaty rat.
 9. Długi okres spłaty – firma daje możliwość spłaty pożyczki nawet przez 36 miesięcy.

Wady pożyczki w Vippo

 1. Warunki do spełnienia – aby otrzymać pożyczkę w Vippo, należy mieć ukończone 25 lat. Ten minimalny próg wiekowy dla pożyczkobiorcy, w porównaniu z innymi przedsiębiorstwami, jest dość wysoki. Najczęściej progi ustalane są od 18 lub 21 roku życia. Dobra informacja jest natomiast taka, że nie ma ustalonej górnej granicy wieku dla pożyczkobiorców.
 2. Stałe źródło dochodów – chcąc pożyczyć pieniądze od tej firmy, należy wykazać stałe źródło dochodów.

Opinia Sowy Finansowej o Vippo

Za skorzystaniem z oferty firmy Vippo przemawia bardzo dużo argumentów. Mając świadomość tego, że młode osoby nie posiadają stałych dochodów oraz historii kredytowej, Vippo stawia na przejrzyste zasady i odpowiedzialność finansową. Długi okres kredytowania sprawia, że pożyczkę od tego przedsiębiorstwa mogą wziąć osoby, które planują rozłożyć spłatę na więcej rat, nie martwiąc się o wysokie comiesięczne składki.

Ocena: 4.10 (93 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 61,70
RRSO: 311,94%
avatar
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelnik
Czytelnik
5 lat temu

Odemnie zarządali do weryfikacji skanu dowodu osobistego i na tą weryfikację czekam już drugi dzień .

Właściciel serwisu Sowafinansowa.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze użytkowników