star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Tani Kredyt – opinie klientów i recenzja

firma pożyczkowa

Właścicielem marki Tani Kredyt jest Alfa Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. To kolejna firma zajmująca się udzielaniem pożyczek bez zbędnych formalności przez internet (obecna na polskim rynku już od ponad 3 lat). Zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące jej oferty i odpowiedzieliśmy na najczęściej pojawiające się pytania klientów. 

Ile mogę pożyczyć w Tani Kredyt?

Tani Kredyt umożliwia klientom wnioskowanie o kwotę do 7.000 zł, jednak nowi klienci mogą za pierwszym razem pożyczyć nie więcej niż 3.100 zł.

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Tani Kredyt to firma, która oferuje pożyczki krótkoterminowe. Pożyczkę przez internet w Tani Kredyt trzeba spłacić w ciągu 30 dni.

Jakie są koszty pożyczki w Tani Kredyt?

Tym, co zdecydowanie najbardziej interesuje przyszłych pożyczkobiorców, bez wątpienia są koszty, jakie będzie trzeba ponieść przy spłacaniu pożyczki. Jak przedstawiają się one w Tani Kredyt?  

Szczegółowe koszty prezentują się następująco: 

Pierwsza pożyczka 1.000 zł na 30 dni 

 • Kwota pożyczki: 1.000 zł 
 • Okres spłaty: 30 dni 
 • Odsetki: 5,90 zł 
 • Prowizja: 154,90 zł 
 • RRSO: 513,59% 
 • Całkowita kwota do spłaty: 1.160,80 zł 

Kalkulację przeprowadziliśmy 18 października 2022 roku, korzystając z informacji zawartych w przykładowej Ramowej Umowie Pożyczki udostępnionej przez pożyczkodawcę.

W Tani Kredyt obowiązuje również zasada, o której powinna pamiętać każda osoba, która chce pożyczyć środki w firmie pozabankowej: im dłuższy okres trwania zobowiązania, tym wyższy okaże się jego całkowity koszt. Wiąże się to m.in. z faktem, że pożyczkodawca będzie ponosił ryzyko związane z udostępnieniem środków klientowi, aż do momentu, gdy zostaną one zwrócone wraz z należnymi odsetkami i prowizją. Dodatkowo, jeśli spłata nie nastąpi w terminie wskazanym w umowie, wówczas trzeba liczyć się możliwością doliczenia  przez pożyczkodawcę ustawowych odsetek za opóźnienie. 

Warunki otrzymania pożyczki w Tani Kredyt 

Do najważniejszych warunków, jakie należy spełnić, żeby otrzymać szybką pożyczkę w Tani Kredyt, należą: 

 • Odpowiedni wiek: 20 – 75 lat 
 • Posiadanie ważnego dowodu osobistego 
 • Brak wpisów w rejestrach dłużników z powodu nieterminowej spłaty wcześniej zaciągniętych zobowiązań 
 • Posiadanie aktywnego Profilu Klienta w serwisie pożyczkodawcy 
 • Posiadanie własnego konta bankowego 
 • Posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego 

Dokumenty wymagane do otrzymania pożyczki 

Podczas wnioskowania o szybką pożyczkę online w Tani Kredyt formalności są minimalne. Nie trzeba udostępniać wielu dokumentów do wglądu pożyczkodawcy. Do wypełnienia i złożenia wniosku niezbędny będzie jedynie ważny dowód osobisty.  

Formy zatrudnienia 

Pożyczkodawca nie podaje tej informacji na swojej stronie.

Weryfikacja w bazie dłużników 

Wielu osobom wydaje się, że pożyczkę w firmie pozabankowej można uzyskać o wiele łatwiej niż w banku, ponieważ pożyczkodawcy rezygnują ze sprawdzania klienta w rejestrach biur informacji gospodarczej, w których zebrane są informacje na temat nierzetelnych dłużników. Nic bardziej mylnego! 

Firmy z sektora pozabankowego również weryfikują informacje w bazach takich jak BIK, BIG, ERIF czy KRD. Niektóre sprawdzają wszystkie, inne tylko niektóre z nich – mają w tym zakresie pełną dowolność. Nie są też aż tak drobiazgowe jak banki, a każda z nich indywidualnie podchodzi do sytuacji potencjalnego klienta. Z pewnością jednak nie wiąże się to z pominięciem prześwietlenia jego zdolności do terminowej spłaty zadłużenia. 

Złożenie wniosku o pożyczkę w Tani Kredyt wiąże się ze sprawdzeniem danych w takich bazach jak: 

 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej z siedzibą w Krakowie 
 • CRIFServices Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 
 • Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej 

Czy Tani Kredyt udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK? 

Według informacji zawartych na stronie internetowej, Tani Kredyt prowadzi analizę ryzyka kredytowego i ocenę zdolności kredytowej pożyczkobiorcy jedynie w oparciu o bazy dłużników i Platformę wymiany Informacji Pożyczkowej, natomiast bez weryfikacji BIK. 

Czy Tani Kredyt udziela pożyczek dla zadłużonych? 

Na stronie pożyczkodawcy można przeczytać: „Pożyczkę możesz otrzymać, jeżeli (…) nie zostałeś wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych”. Oznacza to, że osoba posiadająca inne zobowiązania do spłacenia, może ubiegać się o zastrzyk dodatkowej gotówki z Tani Kredyt, tylko w przypadku, jeśli jest w stanie spłacać je w wyznaczonym terminie.  

Zaległości w terminowej spłacie ujawnione w bazach dłużników mogą natomiast przeszkodzić w otrzymaniu pożyczki co oznacza, że decyzja pożyczkowa w Tani Kredyt zapewne będzie odmowna. 

Czy w Tani Kredyt można wziąć pożyczkę z komornikiem? 

Egzekucja komornicza to ostatni etap odzyskiwania należności przez wierzyciela. Jeśli została wszczęta, oznacza to, że zawiodły wszelkie inne próby nakłonienia dłużnika do spłaty przeterminowanego zobowiązania. Najczęściej taka sytuacja oznacza brak środków na spłatę, a tym samym brak odpowiedniej zdolności kredytowej na uzyskanie kolejnej pożyczki w tym również w Tani Kredyt.  

Jak wziąć pożyczkę w Tani Kredyt? 

Kogoś, kto korzystał wcześniej z usług innych firm pozabankowych, może zdziwić, że po wejściu na stronę pożyczkodawcy nie widać na niej wirtualnego kalkulatora z kwotą pożyczki i terminem spłaty. Zamiast tego widać skromny przycisk „Sprawdź ofertę naszego partnera”. Niezależnie od tego, czy to pierwsza, czy kolejna pożyczka w Tani Kredyt, składanie wniosku zaczyna się od kliknięcia go. 

Słowo wyjaśnienia: wspomnianym partnerem Alfa Credit Sp. z o.o., czyli tzw. pośrednikiem kredytowym figurującym w rejestrze pośredników kredytowych prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF), jest Monevo Sp. z o.o. – właściciel platformy Moneyguru, na którą użytkownik zostanie przekierowany po wspomnianym kliknięciu. 

Krok 1 Wpisz kwotę pożyczki 

Pierwszy standardowy krok to wybór kwoty. 

Krok 2 Wybierz termin spłaty  

Kolejny krok to wybór okresu spłaty – do 30 dni.  

Krok 3 Podaj dane osobowe i załóż Profil Klienta 

Po podaniu podstawowych danych osobowych, adresu e-mai i numeru telefonu, można utworzyć Profil Klienta, a potem przejść prosto do wypełniania formularza pożyczkowego. 

Krok 4 – Wypełnij wniosek pożyczkowy i dokonaj weryfikacji 

We wniosku trzeba będzie podać dane osobowe, teleadresowe, numer rachunku bankowego (tego, na który chce się otrzymać pożyczkę) i dane z dokumentu tożsamości (numer PESEL, numer dowodu osobistego). Ostatnim etapem będzie potwierdzenie tożsamości online za pomocą aplikacji Kontomatik. Nie trzeba w tym celu wykonywać żadnego przelewu weryfikacyjnego – wystarczy zalogować się za jej pośrednictwem na swoje konto w banku. 

Po dokonaniu weryfikacji z wykorzystaniem Kontomatik, z klientem skontaktuje się pracownik Tani Kredyt, który dodatkowo potwierdzi dane (firma pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-21:00 oraz w weekendy w godz. 9:00-17:00). Decyzja o przyznaniu pożyczki/odrzuceniu wniosku zostanie przesłana SMS-em oraz mailowo. 

Spłata pożyczki w Tani Kredyt 

Żeby spłacić pożyczkę zaciągniętą w Tani Kredyt, trzeba wykonać przelew na rachunek bankowy pożyczkodawcy, w tytule wpisując „Spłata pożyczki nr [wstawić numer swojej pożyczki]”. Regulowanie zobowiązania następuje jednorazowo (spłata po 30 dniach w przypadku pierwszej pożyczki) lub w ratach – w sytuacji, gdy pożyczka została zaciągnięta na dłuższy czas. 

W razie problemów ze spłatą nie ma sensu czekać do ostatniego dnia obowiązywania umowy – najlepiej powiadomić o tym pożyczkodawcę jak najszybciej i spróbować wspólnie znaleźć rozwiązanie. 

Czy możliwa jest spłata pożyczki w Tani Kredyt przed terminem? 

Zobowiązanie w Tani Kredyt można bez żadnego problemu spłacić przed wyznaczonym terminem. Taka opcja jest dostępna w każdym momencie obowiązywania umowy i dotyczy zarówno pożyczki na 30 dni, jak i pożyczek ratalnych. 

Wydłużenie terminu spłaty 

Możliwość wydłużenia spłaty zobowiązania istnieje jedynie w sytuacji prowadzenia tego typu akcji promocyjnej, co można sprawdzić na stronie internetowej pożyczkodawcy. Dla pewności obowiązywania aktualnych warunków trzeba samodzielnie sprawdzić jakie warunki obowiązują w w chwili zaciągnięcia zobowiązania.   

Brak spłaty – co, jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas? 

Jeśli minie wyznaczony termin, a spłata pożyczki nie zostanie odnotowana, przedstawiciel firmy skontaktować się z klientem w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji i ewentualnie przedstawienie dostępnych rozwiązań. Brak spłaty zobowiązania w dacie spłaty określonej w umowie pożyczkowej, może oznaczać również naliczenie maksymalnych ustawowych odsetek za opóźnienie, liczonych za każdy opóźnienia. 

Windykacja w Tani Kredyt 

Czynności windykacyjne mogą zostać podjęte w momencie przekroczenia terminu spłaty zobowiązania określonego w umowie. W szczególności windykacja może polegać na wysłaniu pisemnego monitu wzywającego do spłaty zadłużenia. Jest to możliwe dwukrotnie w ciągu miesiąca kalendarzowego w odstępach co najmniej 10 dni.  

Jeżeli firmowemu działowi windykacji nie uda się dojść do porozumienia z pożyczkobiorcą i wspólnie z nim wypracować satysfakcjonującego obie strony wariantu spłaty pożyczki, pożyczkodawca skorzysta z usług zewnętrznej firmy, która podejmie próby odzyskania należnych środków. Jeżeli i one zawiodą – sprawa zostanie przekazana do sądu, a na mocy prawomocnego wyroku przeciwko dłużnikowi zostanie wszczęte postępowanie egzekucyjne. 

Kolejna pożyczka w Tani Kredyt 

Przy następnym złożeniu wniosku w Tani Kredyt, klient może wnioskować o wyższą kwotę niż za pierwszym razem. Aby zapoznać się z aktualną ofertą, wystarczy zalogować się na swój Profil Klienta. 

Tani Kredyt okiem Sowy Finansowej 

Tani Kredyt do kolejna marka na rodzimym rynku pożyczek pozabankowych. Trudno jednak wskazać konkretny element, który mógłby wyróżnić ją spośród dość licznej konkurencji w sektorze pożyczek pozabankowych. Z łatwością za to przychodzi wyliczenie tego, co można było nieco skorygować, żeby poprawić ogólne wrażenie i sposób obsługi klienta. 

Przede wszystkim w ofercie przydałoby się coś, co wprost zachęci do skorzystania z niej: atrakcyjnych warunków zarówno dla nowych, jak i lojalnych klientów. Z pewnością nie przyciąga też czas oczekiwania na przelew (do 5 dni roboczych!) ani konieczność czekania na kontakt z konsultantem po dokonaniu weryfikacji tożsamości, która dodatkowo wydłuża cały proces rzekomo „szybkiej” pożyczki. 

Na stronie pożyczkodawcy brakuje też wielu informacji, które są bardzo istotne z punktu widzenia klienta. Mamy tu na myśli chociażby wyszczególnione informacje o kosztach czy możliwości wydłużenia terminu spłaty. 

Podsumowując: osoba potrzebująca nadprogramowych środków „na wczoraj” skorzysta zapewne z innej opcji. Z kolei ktoś, kto nawet może poczekać, szybko znajdzie propozycję na lepszych warunkach. 

 1. Czy w Tani Kredyt można mieć kilka pożyczek jednocześnie?

  Nie jest to możliwe. Pożyczkodawca dopuszcza posiadanie wyłącznie jednej aktywnej pożyczki.

 2. Jakie są powody odrzucenia wniosku przez Tani Kredyt?

  Do najczęstszych przyczyn negatywnej decyzji o przyznaniu pożyczki należy niespełnienie podstawowych warunków wyszczególnionych w regulaminie, błędne wypełnienie wniosku lub posiadanie aktywnej pożyczki u tego samego pożyczkodawcy.

 3. Czy w Tani Kredyt dostanę pożyczkę w weekend/święto?

  Tani Kredyt nie udzieli pożyczki w dni świąteczne. Jeśli chodzi o weekendy, wszystko zależy od tego, czy wniosek został złożony w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta i od godzin sesji przychodzących w banku, w którym klient posiada swój rachunek bankowy.

 4. Czy i kiedy niespłacona pożyczka online w Tani Kredyt trafi do sądu?

  Zgodnie ze standardową procedurą stosowaną w przypadku braku terminowej spłaty i podjęcia bezskutecznych prób odzyskania należności do momentu wniesienia sprawy do sądu może minąć kilka lub kilkanaście tygodni.

 5. Jakie źródła dochodu akceptuje Tani Kredyt?

  Pożyczkodawca bezpośrednio nie wskazuje akceptowanych źródeł dochodu osoby wnioskującej o pożyczkę. Weryfikacja zdolności kredytowej w oparciu o usługę Kontomatik (czyli umożliwiająca dostęp do historii rachunku bankowego) pozwoli jednak ocenić czy klient posiada odpowiednie środki na spłatę zobowiązania.

 6. Czy Tani Kredyt wymaga zaświadczenia od pracodawcy?

  Nie, nie trzeba dostarczać pożyczkodawcy takiego dokumentu.

 7. Jak długo czeka się na pożyczkę online w Tani Kredyt?

  Czas oczekiwania może wynosić nawet kilka dni roboczych. Wnioski rozpatrywane są w godzinach pracy firmy (od 8:00 do 21:00 w dni robocze i od 9:00 do 17 w weekendy), jednak cały proces może przedłużyć się ze względu na konieczność oczekiwania na kontakt ze strony konsultanta po weryfikacji tożsamości oraz sam przelew środków na konto klienta (pieniądze mogą zostać wysłane nawet 5 dni roboczych po wydaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki).

 8. Czy w Tani Kredyt trzeba podawać cel przeznaczenia pożyczki?

  Na etapie składania wniosku potencjalny klient zostanie poproszony o podanie takiego celu, na jaki spożytkowane zostaną środki. Jeśli jednak nie chce go ujawniać, zawsze może wybrać wariant „Inny” i przejść do kolejnego kroku.

 9. Co uzyskam, dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki w Tani Kredyt?

  Wcześniejsza spłata zostanie odnotowana w historii kredytowej i pozytywnie wpłynie na jej poprawę. Ponadto klientowi, który spłaci zobowiązanie przed czasem, przysługuje zwrot części kosztów składających się na całkowitą kwotę zobowiązania.

 10. Czy mogę wziąć pożyczkę w Tani Kredyt, jeśli mam zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej.

  Tak, o ile oczywiście kolejna kwota do spłacenia nie okaże się zbyt obciążająca dla domowego budżetu. Każdy złożony wniosek zostanie indywidualnie rozpatrzony przez pożyczkodawcę, a decyzja zostanie podjęta po przeanalizowaniu sytuacji finansowej wnioskującego.

 11. Jak podpisać umowę pożyczki w Tani Kredyt?

  Umowa zostanie przesłana do klienta drogą mailową tuż po powiadomieniu go o przyznaniu pożyczki. Nie trzeba podpisywać jej ręcznie – w tym wypadku wiążące jest pełnomocnictwo udzielone pożyczkodawcy na mocy zaakceptowania obowiązujących warunków pożyczki i regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną.

 12. Czy inna osoba może spłacić moją pożyczkę w Tani Kredyt?

  Biorąc po uwagę możliwość spłaty zobowiązania z innego rachunku bankowego, można założyć, że pożyczkę wraz z kosztami może spłacić inna osoba niż pożyczkobiorca. Choć bezpośrednich informacji na ten temat nie znajdziemy aktualnie na stronie pożyczkodawcy.

 13. Na jakich zasadach można składać reklamacje w Tani Kredyt?

  Reklamacja, zgodnie z obowiązującymi przepisami, może zostać złożona drogą pisemną lub ustną (Alfa Finance Sp. z o.o., ul. Nowogrodzka 50/54, lok. 428, 00-695 Warszawa) bądź mailową (info@tanikredyt.pl). Na jej rozpatrzenie pożyczkodawca ma 30 dni od momentu jej otrzymania.

Ocena: 4.17 (4625 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 61,70
RRSO: 311,94%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Grzesiek
Grzesiek
5 lat temu

Oferta bez zastrzeżeń. Wszystko poszło sprawnie, wypłacili pieniądze w tym samym dniu

baha
baha
5 lat temu

Dwie wcześniejsze firmy odrzuciły mój wniosek. W Tani kredyt się udało i pożyczyłam 1000 zł za darmo

Ah
Ah
5 lat temu

Dwie pożyczki, każda wzięta bez problemu i większych formalności. Serecznie polecam!!

popka
popka
5 lat temu

Tani Kredyt jest tani ale tylko w przypadku pierwszej chwilówki. Potem to się nieźle zapłaci za pożyczkę! Powinni koniecznie wprowadzić jakieś zniżki za lojalność

Qip
Qip
5 lat temu

Dzwonili do mnie kilka razy, coś sprawdzali, potwierdzali, a czas mijał. W końcu dostałem smsa, że przyznają mi pożyczkę ale o 300 zł mniej niż chciałem. Straciłem dużo czasu na to wszystko, a i tak na koncu nie dostałem tego co chciałem.

wladek
wladek
5 lat temu

Szybko i bez zbędnych pytań! Polecam!

Merek_56
Merek_56
5 lat temu

Polecam Tani Kredyt! Wniosek jest krótki, a firma od razu weryfikuje tożsamość klienta. Decyzja przychodzi szybko smsem i jednocześnie wypłacają też pieniądze. Wszystko sprawnie i bez problemów.

Raul
Raul
5 lat temu

Pożyczka ok. Konsultanci dzownia aby potwierdzić dane podane we wniosku, więc warto mieć telefon ciągle przy sobie.

paula
paula
5 lat temu

Podoba mi się ich strona www. Wszystko co ważne jest od razu widoczne, nie ma problemów ze znalezieniem dokumentów czy odpopwiedzi na jakieś pytanie. W razie czego można też zapytac obsługę na czacie. Ogólnie strona wzbudza przyjemne emocje i zaufanie.

Doda
Doda
5 lat temu

Zero problemów w przypadku spóźnialiskich klientów. Od razu proponują w takim przypadku refinansowanie i dokładnie tłumaczą co ile kosztuje. Wystarczy zadzwonić lub pogadać na czacie.

Robert
Robert
5 lat temu

Warunki pożyczki ok, darmowa pożyczka bez żadnych dodatkowych warunków. Podobało mi się, że infolinia jest cały czas do dyspozycji klienta, również w weekendy i święta.

Moniek
Moniek
6 lat temu

nie wiem kto może pożyczyć 3000 ale na pewno nie każdy!! pierwszy raz pożyczyałam w tej firmie wiec liczyłam na te trzy tys. zł ale zadzwpnil ktoś z tani kredyt i powiedział, że tyle mi nie pożyczą i mogą mi zaproponować max. 1600zł!!! Uważajcie, bo nie zawsze dostaniecie tyle ile chcecie!!!

bidna
bidna
6 lat temu

Cały proces zamknął się w trzech godzinach. Najdłużej czekałam na weryfikacje przelewu, potem zadzwonił konsultant żeby potwierdzić dane. Decyzje otrzymałam gdzieś po 20 minutach a do pół godziny były pieniądze.

Ajaxa
Ajaxa
6 lat temu

Po wykonaniu przelewu weryfikacyjnego czekałam kilka godzin na jego zaksięgowanie. Potem okazało się, że konsultanci już nie pracują i wniosek zostanie rozpatrzony dopiero rano. Nie mam zastrzeżen do samej oferty, ale jeśli chodzi o szybkość uzyskania gotówki to jestem trochę zawiedziona.

Dama
Dama
6 lat temu

Jak dla mnie oferta taka sama jak wszystkie. Pierwsza pożyczka za darmo ale nic poza tym. Gdyby chociaż na spłatę dali więcej niż inni ale i tak standardowo jest 30 dni. Nic szczególnego

mata
mata
6 lat temu

3000 zł za darmo, miła obsługa, szybkie tempo pracy! Polecam!

zniek
zniek
5 lat temu

Pożyczylam 1200 zł bez odsetek czy dodatkowych prowizji. W umowie wszystko było dokładnie wyjaśnione, żadnych dorobnych druczuków itp. Polecam!

tymon
tymon
4 lat temu

Pierwsza firma w której spotkałem się z pytaniem o cel pożyczki. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie przy podejmowaniu decyzji o udzieleniu pożyczki, bo moim zdaniem w takich firmach nie powinno i nie każdy chce się tłumaczyć na co potrzebuje kasy.

tadek
tadek
4 lat temu

Stosunkowo krótki wniosek i w porównaniu do innych bardzo ogólny. Nie ma co się obawiać wścibskich pytań.

Polecam!
Polecam!
5 lat temu

bardzo łatwo dają pożyczkę

Sfrustrowana
Sfrustrowana
5 lat temu

Od godziny dzownię i nikt nie odbiera!!

:)
:)
5 lat temu
Reply to  Sfrustrowana

Dzisiaj to chyba ciężko bo święto, więc pewnie nie pracują :D

radzi
radzi
4 lat temu

Dobra alternatywa dla tych, którym odmówiono pożyczki ze względu na zły bik. Tutaj nie ma to aż tak wielkiego znaczenia

samson
samson
4 lat temu
Reply to  radzi

Tani Kredyt w ogole nie sprawdza BIK

malwa
malwa
4 lat temu

dobra pożyczka bez bików itp

TollyQ
TollyQ
4 lat temu

Bardzo prosta oferta. Wybierasz kwotę, wypełniasz wniosek, potwierdzasz tożsamość. Forsa na koncie była po godzinie.

marisol
marisol
4 lat temu

Wniosek wypełnia się szybko, bo nie ma tam pytań o szczegóły.

Dori
Dori
4 lat temu

Żadnych problemów nie było jak spóźniłam się kilka dni z oddaniem kasy. Jakieś śmieszne odsetki musiałam zapłacić tylko.

Jolka
Jolka
4 lat temu

Pożyczają duże pieniądze bez zbędnych pytań. Nie sprawdzają biku i nie mają dużych wymagań.

Kasia Ko
Kasia Ko
6 lat temu

Uwazam ze czasami przed podjęciem tej właściwej decyzji na przykład o tym jaki kredyt i skąd wezmieny powinniśmy porównać sobie i pożyczki, firmy które nam to umożliwiają. A to wszystko na wypadek tego żeby mieć jasność że wybraliśmy najlepiej jak mogliśmy chwillowki.pl/

Właściciel serwisu Sowafinansowa.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze użytkowników