star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Tani Kredyt – do 3 100 zł darmowej pożyczki dla nowych klientów

firma pożyczkowa

Tani Kredyt dostarcza rozwiązań finansowych w postaci pożyczek krótkoterminowych. Pierwsza może sięgać aż 3 100 zł i jest udzielana na 30 dni. Sprawdziliśmy, co jeszcze Tani Kredyt ma w ofercie dla swoich klientów.

Firma Alfa Finance, właściciel marki Tani Kredyt, jest dobrze oceniany na rynku pożyczek pozabankowych. W rankingu portalu Sowa Finansowa otrzymał notę 4,8/5, został także wyróżniony przez Loan Magazine  jako Odpowiedzialny Pożyczkodawca. W tym artykule przyglądamy się kwotom, kosztom i terminom spłaty pożyczek w Tanim Kredycie.

Ile mogę pożyczyć?

Jako nowy klient, który nie figuruje jeszcze w bazach tego pożyczkodawcy, masz możliwość pożyczenia maksymalnie 3 100 zł. Kwota minimalna to 200 zł.

Stały klient z kolei może wnioskować o kwotę o wiele wyższą – sięgającą nawet 7 000 zł! Firma nie narzuca żadnych ograniczeń, co oznacza, że po spłacie pierwszej pożyczki, możesz  od razu wnioskować o maksymalną kwotę pożyczki.

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Tani Kredyt to firma, która oferuje pożyczki krótkoterminowe. Bez względu na to, czy pożyczasz po raz pierwszy, drugi czy dziesiąty, okres spłaty zawsze mieści się w przedziale 5-30 dni.

Klient sam decyduje, czy chce oddać pieniądze po pięciu czy dziewiętnastu dniach. Pożyczkodawca nie narzucił sztywnych terminów.

Jeśli osoba związana umową pożyczkową z Tanim Kredytem ma problem z terminową spłatą swojego zobowiązania, powinna skontaktować się z Działem Windykacji. Pożyczkodawca nie umożliwia bowiem refinansowania pożyczki.

Koszty pożyczki w Tani Kredyt

Co wchodzi w skład pożyczki?

 1. Odsetki umowne: 0,13%-0,82%
 2. Prowizja: 25,41%-27,46%

Ile może kosztować pierwsza pożyczka w Tanim Kredycie? Symulację przeprowadzamy na przykładzie pożyczki 1 000 zł na 30 dni. Na stronie internetowej Taniego Kredytu znajduje się kalkulator, który pokazuje, jakie koszty poniesiesz jako klient.

Przykład:

Danuta pożyczyła w Tanim Kredycie 1000 zł na 30 dni. Jako, że to jej pierwsza pożyczka, korzysta z oferty promocyjnej. Nasza bohaterka nie poniesie zatem kosztów w postaci prowizji czy odsetek kapitałowych, a to znaczy, że odda tyle, ile pożyczyła – 1000 zł.

Druga i każda kolejna pożyczka jest udzielana na standardowych warunkach. Symulację kosztów przeprowadziliśmy na przykładzie pożyczki 5 000 zł na 30 dni.

Przykład:

Danuta ponownie zawnioskowała o pożyczkę w Tanim Kredycie. Zrobiła to, logując się na swoje konto. Potrzebowała większej ilości pieniędzy. Zawnioskowała o 5 000 zł na 30 dni. Jakie koszty poniesie?

Odsetki umowne wyniosą 41 zł, prowizja 1 373 zł. Całkowita kwota do spłaty wyniesie zatem 6 414 zł.

Z dodatkowymi opłatami musi liczyć się klient, który nie spłaci swojej pożyczki na czas.

 • pożyczkodawca ma prawo naliczyć odsetki (14%) za każdy dzień opóźnienia.

Jak dostać pożyczkę w Tani Kredyt?

Co należy zrobić, aby otrzymać pożyczkę w Tanim Kredycie? Oto krótka instrukcja!

 1. Wybierz kwotę oraz termin spłaty pożyczki
 2. Zarejestruj konto użytkownika
 3. Dokonaj Opłaty za utworzenie Konta Użytkownika – szczegóły płatności otrzymasz na emaila
 4. Odbierz telefon od pracownika firmy, który sprawdzi prawdziwość danych zawartych we wniosku
 5. Poczekaj na decyzję

Czytaj więcej…

Wymagany wiek: 20-75 lat

Wymagane dokumenty: dowód osobisty, rachunek bankowy, numer telefonu komórkowego, adres e-mail

Sprawdzane bazy:

 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 • Platformy Wymiany Informacji Pożyczkowej

Formy weryfikacji tożsamości: przelew weryfikacyjny

Dane kontaktowe

Alfa Finance sp.z.o.o.

ul Nowogrodzka 50/54 lok.428

00-695 Warszawa

KRS: 0000579136

NIP: 5252632179

REGON: 362517837

Infolinia: 22 380 23 73

Email: info@tanikredyt.pl

Godziny pracy:

pon. – pt.: 8.00 – 17.00

Jak wziąć pożyczkę w Tani Kredyt?

Zainteresowała cię pożyczka w Tani Kredyt? Od zdobycia gotówki dzieli cię już tylko kilka minut potrzebnych na wypełnienie wniosku. Aby wnioskowanie przebiegło sprawnie, przygotowaliśmy dla ciebie krótki poradnik prezentujący jak krok po kroku wziąć pożyczkę w tej firmie. Zobacz sam, jakie to proste!

1. Wybierz kwotę i okres pożyczki

W pierwszej kolejności trzeba zadecydować, jakiej kwoty pożyczki potrzebujemy oraz kiedy będziemy w stanie ją spłacić. Służą temu specjalne suwaki, które pozwalają na ustawienie odpowiednich parametrów. Pieniądze można pożyczyć minimalnie na 5 dni, a maksymalnie na 30. Pierwsza pożyczka w kwocie do 3 100 zł jest bezpłatna. Każda kolejna wiąże się natomiast z pewnymi opłatami. Po dokonaniu wyboru klikamy w przycisk „Weź pożyczkę”.

pierwsza strona formularza w Tani Kredyt

2. Wypełnij formularz rejestracyjny

Drugi krok to wypełnienie formularza rejestracyjnego. System prosi nas o wprowadzenie swojego imienia, nazwiska, numeru PESEL i numeru dowodu osobistego. Trzeba również podać dane kontaktowe, czyli mail, numer telefonu oraz adres domowy.

Druga strona formularza w Tani Kredyt

3. Podaj dane o zatrudnieniu i dochodach

W dalszej części formularza będziemy musieli uzupełnić informacje o swoim zatrudnieniu. Chodzi tu o rodzaj wykonywanej pracy, zajmowane stanowisko, miesięczne dochody i wydatki. Pożyczkodawca będzie chciał także poznać cel, na jaki ma być przeznaczona nasza pożyczka. Na tym etapie trzeba będzie ponadto ustalić hasło, za pomocą którego będziemy logować się do swojego profilu klienta na stronie pożyczkodawcy.

Trzecia strona formularza w Tani Kredyt

4. Wyraź niezbędne zgody

Przed potwierdzeniem chęci rejestracji konta potrzebne będzie jeszcze wyrażenie wszystkich niezbędnych zgód i oświadczeń. W tym miejscu deklarujemy zatem że zapoznaliśmy się z treścią formularza rejestracyjnego, postanowieniami Ramowej Umowy Pożyczki, a także akceptujemy warunki dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywania ofert promocyjnych.

Czwarta strona formularza w Tani Kredyt

5. Zweryfikuj swoje dane

Po kliknięciu przycisku „Zarejestruj się” system przekieruje nas do procesu weryfikacyjnego. Na ekranie pojawi się informacja o konieczności dokonania przelewu w wysokości 1 grosza na rachunek należący do pożyczkodawcy. Jednocześnie na podany przez nas adres email zostanie wysłana wiadomość z numerami kont pożyczkodawcy w różnych bankach oraz danymi, jakie należy wprowadzić wykonując przelew.

Z przesłanej przez pożyczkodawcę listy warto wybrać ten bank, w którym my także posiadamy rachunek. Dzięki temu nasz przelew trafi do adresata w ciągu kilku minut, co znacznie przyspieszy proces weryfikacyjny. Jeśli natomiast pożyczkodawca zgodzi się pożyczyć nam pieniądze, wypłacone środki również będą mogły dotrzeć do nas praktycznie od razu.

Jeśli pozytywnie przejdziemy proces weryfikacji tożsamości, pozostaje nam już tylko oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy, którą otrzymamy smsem na wskazany numer telefonu i na adres mailowy podany w czasie rejestracji. Jeżeli Tani Kredyt zdecyduje się udzielić nam pożyczki pieniądze na naszym koncie mogą znaleźć się już w kilkanaście minut.

Opinie o Tani Kredyt

Właścicielem marki Tani Kredyt jest firma Alfa Finance, która swoje korzenie ma na Łotwie. W Polsce Tani Kredyt pojawił się w 2015 roku, jednak nie jest to brand promowany w mainstreamie. Sprawdziliśmy, jakie są wady i zalety aktualnej oferty kierowanej do klientów.

Czy pożyczanie w Tani Kredyt jest bezpieczne?

Pomimo niedługiej obecności na polskim rynku, Tani Kredyt jawi się jako bardzo wiarygodna firma: należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych oraz został wyróżniony tytułem Odpowiedzialny Pożyczkodawca, nadawanym przez Loan Magazine.

Firma dołączyła także do systemu FairPay, który umożliwia wymianę informacji o terminowych spłatach zobowiązań klientów. W portalu sowafinansowa.pl otrzymała bardzo wysokie noty – aż 4,8/5.

Wady i zalety pożyczki w Tani Kredyt

Aby stworzyć kompletną listę zalet i wad oferty Tani Kredyt, porównaliśmy ją z podobnymi ofertami, dostępnymi dla klientów na rynku pożyczek pozabankowych. Analiza została dokonana na podstawie parametrów definiujących pożyczki (m.in. wysokość pożyczki, czas jej trwania, koszty pożyczki) oraz na podstawie prezentacji samej oferty na stronie internetowej (czytelność strony, łatwość odnalezienia kluczowych informacji, dostępność konsultantów itp.).

Wnioski z naszej analizy znajdziesz poniżej.

Zalety pożyczki w Tani Kredyt

 1. Dokumenty dostępne przez stronę internetową: Ramowa Umowa Pożyczki, Tabela Opłat, Formularz odstąpienia od umowy pożyczki, a także formularz informacyjny – klient, który chce skorzystać z oferty Tani Kredyt znajdzie na stronie www wszystkie te dokumenty; dzięki nim zapozna się z warunkami oraz sprawdzi przybliżone koszty uzyskania pożyczki
 2. Prosta, intuicyjna strona www: aby znaleźć potrzebne informacje – czy to o ofercie, czy o firmie, czy o sprawach związanych z załatwianiem pożyczki – nie musisz się wysilać; strona jest przygotowana tak, aby z łatwością się po niej poruszać
 3. Wysoka kwota pierwszej pożyczki: jako nowy klient możesz wnioskować aż o 3 100 zł
 4. Konkurencyjna oferta: jako stały klient, który może pożyczyć nawet 7 000 zł, możesz liczyć na dobre warunki ofertowe. Tani Kredyt to marka, która oferuje faktycznie tani produkt. Za pożyczkę na maksymalną kwotę z maksymalnym terminem spłaty (7 000 zł na 30 dni), zapłacisz tylko 1 980 zł, co oznacza, że do zwrotu będziesz mieć w sumie 8 980 zł
 5. Możliwość refinansowania pożyczki: jeśli będziesz mieć problem z terminową spłatą swojego zobowiązania, skontaktuj się z Działem Windykacji. Łatwy Kredyt daje możliwość refinansowanie pożyczki, czyli jednorazowego zaciągnięcie nowej pożyczki na spłatę poprzedniej; refinansowanie oznacza także, że zyskujesz dodatkowy czas na zwrot zobowiązania.
 6. Wysoka dostępność konsultantów: jeżeli tylko potrzebujesz porozmawiać z konsultantem firmy, możesz nawiązać kontakt przez chat na stronie internetowej, infolinię (czynna 7 dni w tygodniu), a także e-mail
 7. Bardzo niska kwota minimalnej pożyczki: w Tanim Kredycie możesz pożyczać już od 200 zł

Wady pożyczki w Tani Kredyt

 1. Cel pożyczki: we wniosku o pożyczkę znajdziesz pytanie o cel swojej pożyczki; wielu pożyczkobiorców udziela świadczeń, pomijając to pytanie
 2. Limity dla nowych klientów: pożyczając pierwszy raz, możesz zawnioskować o maksymalnie 3 100 zł; klient, który szuka darmowej pożyczki w wyższej kwocie, będzie musiał rozejrzeć się za inną oferta
 3. Wniosek tylko online: niestety nie masz możliwości złożenia wniosku przez telefon, w placówce czy przez doradcę klienta; jedyną opcją jest wnioskowanie online
 4. Limit wieku: Tani Kredyt udziela pożyczek osobom, które ukończyły 20 rok życia; górna granica wielu to 75 lat
 5. Jeden sposób na weryfikację tożsamości: aby zweryfikować tożsamość musisz wykonać tradycyjny przelew bankowy, co może wpłynąć na wydłużenie czasu rozpatrywania wniosku

Opinia Sowy Finansowej o Tani Kredyt

Tani Kredyt to marka godna zaufania. Potwierdzają to opinie internautów, które zbliżają się do oceny 5 w skali pięciostopniowej. Powody zadowolenia klientów są dość oczywiste: o pożyczkę możesz ubiegać się tu bez zbędnych formalności, pierwszy raz pożyczasz bez ponoszenia kosztów, a kolejne pożyczki są po prostu tanie.

Mimo wielu pozytywów firma Alfa Finance może dopracować kilka szczegółów przy funkcjonowaniu marki Tani Kredyt, np. usunąć z formularza pytanie o cel pożyczki. Ten drobny szczegół pomoże przychylniej spojrzeć na markę, jako brand szanujący prywatność swoich klientów.

Ocena: 4.17 (4622 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 14 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Grzesiek
Grzesiek
3 lat temu

Oferta bez zastrzeżeń. Wszystko poszło sprawnie, wypłacili pieniądze w tym samym dniu

baha
baha
4 lat temu

Dwie wcześniejsze firmy odrzuciły mój wniosek. W Tani kredyt się udało i pożyczyłam 1000 zł za darmo

Ah
Ah
4 lat temu

Dwie pożyczki, każda wzięta bez problemu i większych formalności. Serecznie polecam!!

popka
popka
4 lat temu

Tani Kredyt jest tani ale tylko w przypadku pierwszej chwilówki. Potem to się nieźle zapłaci za pożyczkę! Powinni koniecznie wprowadzić jakieś zniżki za lojalność

Qip
Qip
4 lat temu

Dzwonili do mnie kilka razy, coś sprawdzali, potwierdzali, a czas mijał. W końcu dostałem smsa, że przyznają mi pożyczkę ale o 300 zł mniej niż chciałem. Straciłem dużo czasu na to wszystko, a i tak na koncu nie dostałem tego co chciałem.

wladek
wladek
4 lat temu

Szybko i bez zbędnych pytań! Polecam!

Merek_56
Merek_56
4 lat temu

Polecam Tani Kredyt! Wniosek jest krótki, a firma od razu weryfikuje tożsamość klienta. Decyzja przychodzi szybko smsem i jednocześnie wypłacają też pieniądze. Wszystko sprawnie i bez problemów.

Raul
Raul
4 lat temu

Pożyczka ok. Konsultanci dzownia aby potwierdzić dane podane we wniosku, więc warto mieć telefon ciągle przy sobie.

paula
paula
4 lat temu

Podoba mi się ich strona www. Wszystko co ważne jest od razu widoczne, nie ma problemów ze znalezieniem dokumentów czy odpopwiedzi na jakieś pytanie. W razie czego można też zapytac obsługę na czacie. Ogólnie strona wzbudza przyjemne emocje i zaufanie.

Doda
Doda
4 lat temu

Zero problemów w przypadku spóźnialiskich klientów. Od razu proponują w takim przypadku refinansowanie i dokładnie tłumaczą co ile kosztuje. Wystarczy zadzwonić lub pogadać na czacie.

Robert
Robert
4 lat temu

Warunki pożyczki ok, darmowa pożyczka bez żadnych dodatkowych warunków. Podobało mi się, że infolinia jest cały czas do dyspozycji klienta, również w weekendy i święta.

Moniek
Moniek
4 lat temu

nie wiem kto może pożyczyć 3000 ale na pewno nie każdy!! pierwszy raz pożyczyałam w tej firmie wiec liczyłam na te trzy tys. zł ale zadzwpnil ktoś z tani kredyt i powiedział, że tyle mi nie pożyczą i mogą mi zaproponować max. 1600zł!!! Uważajcie, bo nie zawsze dostaniecie tyle ile chcecie!!!

bidna
bidna
4 lat temu

Cały proces zamknął się w trzech godzinach. Najdłużej czekałam na weryfikacje przelewu, potem zadzwonił konsultant żeby potwierdzić dane. Decyzje otrzymałam gdzieś po 20 minutach a do pół godziny były pieniądze.

Ajaxa
Ajaxa
4 lat temu

Po wykonaniu przelewu weryfikacyjnego czekałam kilka godzin na jego zaksięgowanie. Potem okazało się, że konsultanci już nie pracują i wniosek zostanie rozpatrzony dopiero rano. Nie mam zastrzeżen do samej oferty, ale jeśli chodzi o szybkość uzyskania gotówki to jestem trochę zawiedziona.

Dama
Dama
5 lat temu

Jak dla mnie oferta taka sama jak wszystkie. Pierwsza pożyczka za darmo ale nic poza tym. Gdyby chociaż na spłatę dali więcej niż inni ale i tak standardowo jest 30 dni. Nic szczególnego

mata
mata
5 lat temu

3000 zł za darmo, miła obsługa, szybkie tempo pracy! Polecam!

zniek
zniek
3 lat temu

Pożyczylam 1200 zł bez odsetek czy dodatkowych prowizji. W umowie wszystko było dokładnie wyjaśnione, żadnych dorobnych druczuków itp. Polecam!

tymon
tymon
3 lat temu

Pierwsza firma w której spotkałem się z pytaniem o cel pożyczki. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie przy podejmowaniu decyzji o udzieleniu pożyczki, bo moim zdaniem w takich firmach nie powinno i nie każdy chce się tłumaczyć na co potrzebuje kasy.

tadek
tadek
3 lat temu

Stosunkowo krótki wniosek i w porównaniu do innych bardzo ogólny. Nie ma co się obawiać wścibskich pytań.

Polecam!
Polecam!
3 lat temu

bardzo łatwo dają pożyczkę

Sfrustrowana
Sfrustrowana
4 lat temu

Od godziny dzownię i nikt nie odbiera!!

:)
:)
4 lat temu
Reply to  Sfrustrowana

Dzisiaj to chyba ciężko bo święto, więc pewnie nie pracują :D

radzi
radzi
3 lat temu

Dobra alternatywa dla tych, którym odmówiono pożyczki ze względu na zły bik. Tutaj nie ma to aż tak wielkiego znaczenia

samson
samson
3 lat temu
Reply to  radzi

Tani Kredyt w ogole nie sprawdza BIK

malwa
malwa
3 lat temu

dobra pożyczka bez bików itp

TollyQ
TollyQ
3 lat temu

Bardzo prosta oferta. Wybierasz kwotę, wypełniasz wniosek, potwierdzasz tożsamość. Forsa na koncie była po godzinie.

marisol
marisol
3 lat temu

Wniosek wypełnia się szybko, bo nie ma tam pytań o szczegóły.

Dori
Dori
3 lat temu

Żadnych problemów nie było jak spóźniłam się kilka dni z oddaniem kasy. Jakieś śmieszne odsetki musiałam zapłacić tylko.

Jolka
Jolka
3 lat temu

Pożyczają duże pieniądze bez zbędnych pytań. Nie sprawdzają biku i nie mają dużych wymagań.

Kasia Ko
Kasia Ko
5 lat temu

Uwazam ze czasami przed podjęciem tej właściwej decyzji na przykład o tym jaki kredyt i skąd wezmieny powinniśmy porównać sobie i pożyczki, firmy które nam to umożliwiają. A to wszystko na wypadek tego żeby mieć jasność że wybraliśmy najlepiej jak mogliśmy chwillowki.pl/