star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Tani Kredyt?

firma pożyczkowa

Zainteresowała cię pożyczka w Tani Kredyt? Od zdobycia gotówki dzieli cię już tylko kilka minut potrzebnych na wypełnienie wniosku. Aby wnioskowanie przebiegło sprawnie, przygotowaliśmy dla ciebie krótki poradnik prezentujący jak krok po kroku wziąć pożyczkę w tej firmie. Zobacz sam, jakie to proste!

Weź pożyczkę w Tani Kredyt

1. Wybierz kwotę i okres pożyczki

W pierwszej kolejności trzeba zadecydować, jakiej kwoty pożyczki potrzebujemy oraz kiedy będziemy w stanie ją spłacić. Służą temu specjalne suwaki, które pozwalają na ustawienie odpowiednich parametrów. Pieniądze można pożyczyć minimalnie na 5 dni, a maksymalnie na 30. Pierwsza pożyczka w kwocie do 3 100 zł jest bezpłatna. Każda kolejna wiąże się natomiast z pewnymi opłatami. Po dokonaniu wyboru klikamy w przycisk „Weź pożyczkę”.

pierwsza strona formularza w Tani Kredyt

2. Wypełnij formularz rejestracyjny

Drugi krok to wypełnienie formularza rejestracyjnego. System prosi nas o wprowadzenie swojego imienia, nazwiska, numeru PESEL i numeru dowodu osobistego. Trzeba również podać dane kontaktowe, czyli mail, numer telefonu oraz adres domowy.

Druga strona formularza w Tani Kredyt

3. Podaj dane o zatrudnieniu i dochodach

W dalszej części formularza będziemy musieli uzupełnić informacje o swoim zatrudnieniu. Chodzi tu o rodzaj wykonywanej pracy, zajmowane stanowisko, miesięczne dochody i wydatki. Pożyczkodawca będzie chciał także poznać cel, na jaki ma być przeznaczona nasza pożyczka. Na tym etapie trzeba będzie ponadto ustalić hasło, za pomocą którego będziemy logować się do swojego profilu klienta na stronie pożyczkodawcy.

Trzecia strona formularza w Tani Kredyt

4. Wyraź niezbędne zgody

Przed potwierdzeniem chęci rejestracji konta potrzebne będzie jeszcze wyrażenie wszystkich niezbędnych zgód i oświadczeń. W tym miejscu deklarujemy zatem że zapoznaliśmy się z treścią formularza rejestracyjnego, postanowieniami Ramowej Umowy Pożyczki, a także akceptujemy warunki dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywania ofert promocyjnych.

Czwarta strona formularza w Tani Kredyt

5. Zweryfikuj swoje dane

Po kliknięciu przycisku „Zarejestruj się” system przekieruje nas do procesu weryfikacyjnego. Na ekranie pojawi się informacja o konieczności dokonania przelewu w wysokości 1 grosza na rachunek należący do pożyczkodawcy. Jednocześnie na podany przez nas adres email zostanie wysłana wiadomość z numerami kont pożyczkodawcy w różnych bankach oraz danymi, jakie należy wprowadzić wykonując przelew.

Z przesłanej przez pożyczkodawcę listy warto wybrać ten bank, w którym my także posiadamy rachunek. Dzięki temu nasz przelew trafi do adresata w ciągu kilku minut, co znacznie przyspieszy proces weryfikacyjny. Jeśli natomiast pożyczkodawca zgodzi się pożyczyć nam pieniądze, wypłacone środki również będą mogły dotrzeć do nas praktycznie od razu.

Więcej o Tani Kredyt

Jeśli pozytywnie przejdziemy proces weryfikacji tożsamości, pozostaje nam już tylko oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy, którą otrzymamy smsem na wskazany numer telefonu i na adres mailowy podany w czasie rejestracji. Jeżeli Tani Kredyt zdecyduje się udzielić nam pożyczki pieniądze na naszym koncie mogą znaleźć się już w kilkanaście minut.

Zobacz, co o firmie Tani Kredyt mówią dotychczasowi klienci

Weź pożyczkę w Tani kredyt

Ocena: 4.17 (4618 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy