star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w TAKTO?

logo takto finanse

Schemat wnioskowania o pożyczkę w TAKTO odbiega nieco od procedur stosowanych przez innych pożyczkodawców. Dużą rolę odgrywa tutaj kontakt z pracownikami Contact Center. Takie zasady działania potwierdzają tylko misje firmy, w której najważniejszy jest klient. TAKTO dba więc o to, aby w procesie ubiegania się o pożyczkę, każdy potencjalny pożyczkobiorca mógł liczyć na stałe wsparcie konsultanta.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Więcej o TAKTO

Aby wnioskować o pożyczkę w TAKTO musisz zatem skontaktować się z pracownikiem Contact Center. Możesz to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy z nich polega na bezpośrednim kontakcie telefonicznym. Numery telefonu do CC TAKO to 801 006 206 oraz 22 456 30 00. Innym sposobem nawiązania kontaktu z TAKTO jest pozostawienie swoich danych w formularzu dostępnym na stronie internetowym firmy. Formularz ten możesz zobaczyć poniżej. Po jego wypełnieniu pracownik Contact Center skontaktuje się z Tobą w ciągu dwudziestu czterech godzin.

formularz wnioskowania o pożyczkę w Takto
źródło: taktofinanse.pl

Jeżeli przeglądałeś już oferty konkurencji, z pewnością zgodzisz się z tym, że formularz w TAKTO został maksymalnie uproszczony. Dzięki temu wypełnienie tego dokumentu zajmuje około dwóch minut, a Ty nie tracisz czasu na wpisywanie wielu szczegółowych danych. Po wysłaniu formularza, konsultant TAKTO niezwłocznie skontaktuje się z Tobą, dokona weryfikacji Twoich danych z dowodu osobistego (pesel, numer i seria dowodu oraz data jego ważności) oraz odbierze od Ciebie stosowne zgody na sprawdzenie twoich danych w bazach danych. Dzięki temu od razu będzie także wiedział, w jakich bazach figurujesz i czy TAKTO będzie mogło udzielić Ci pożyczki. Jeśli decyzja będzie pozytywna, a Ty wyrazisz chęć pożyczenia pieniędzy od TAKTO, Twój wniosek trafi do działu akceptacji kredytów.

baner reklamowy takto

W dziale akredytacji kredytów zapadnie ostateczna decyzja o przyznaniu pożyczki. Pożyczkodawca podejmie ją na podstawie dokumentów, które będziesz musiał mu dostarczyć, np. dokumentów potwierdzających Twój dochód. Potwierdzeniem może natomiast być np. druk umowy o pracę, potwierdzenie wpływu wynagrodzenia za ostatnie trzy miesiące, ostatnia waloryzacja świadczenie emerytalnego, a także zaświadczenie o korzystaniu z zasiłku lub pobieraniu alimentów itp.

Pożyczkodawca ten umożliwia także przedstawienie innych dokumentów poprawiających Twoją zdolność kredytową. Należą do nich głównie opłacone rachunki i faktury. Tabelę przedstawiającą dodatkowe elementy poprawiające zdolność kredytową możesz zobaczyć poniżej:

dokumenty potwierdzające zdolność kredytową

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki oraz dopełnieniu wszystkich formalności, możesz wybrać następujące formy sporządzenia umowy oraz otrzymania gotówki:

  • podpisać umowę telefonicznie oraz wybrać opcję przelewu gotówki na konto – wszystkie niezbędne dokumentu przesyłasz skanem, e-mailem bądź MMS’em na adres mailowy pożyczkodawcy, a umowę pożyczki otrzymujesz pocztą. Aby TAKTO mogło przelać pieniądze na Twoje konto, niezbędna będzie weryfikacja w postaci przelewu na konto pożyczkodawcy 1 grosza. W ten sposób firma pożyczkowa będzie wiedziała na jaki rachunek przelać Twoją pożyczkę. Pamiętaj więc, aby przelewu weryfikacyjnego dokonywać tylko ze swojego konta!
  • podpisać umowę telefonicznie, a pożyczkę wypłacić na poczcie za pomocą usługi GIRO – w tym wypadku również obowiązuje przedstawiona wyżej forma przekazu dokumentów oraz przelew weryfikacyjny. Pieniądze jednak klient otrzymuje na poczcie. Aby odebrać gotówkę, należy na poczcie pokazać dowód osobisty. oraz informacje, które TAKTO przekazało wcześniej klientowi za pomocą smsa. Należą do nich m.in. kod klienta, kod transakcji i kwota wypłaty.
  • podpisać umowę w obecności kuriera oraz wybrać opcję przelewu gotówki na konto – po wybraniu takiej opcji, TAKTO wyśle do nas kuriera z umową, którego zadaniem jest także odebranie od nas kompletu dokumentów i dostarczenie ich do pożyczkodawcy. Kurier potwierdzi naszą tożsamość za pomocą dowodu osobistego. Wybierając taką formę, możesz wskazać dowolny rachunek bankowy, na który TAKTO przeleje potem Twoją pożyczkę.
  • podpisać umowę w obecności kuriera a pieniądze otrzymać na poczcie dzięki usłudze GIRO – podpisanie umowy oraz odbiór dokumentów przez kuriera odbywa się w taki sam sposób jak powyżej. Aby odebrać pieniądze, klient musi natomiast udać się na pocztę, potwierdzić swoją tożsamość za pomocą dowodu osobistego oraz przekazać otrzymane za pomocą smsa od TAKTO informacje.

Odbierając pieniądze na poczcie, pamiętaj, że musisz zrobić to osobiście. Nie ma możliwości odbioru gotówki przez osoby trzecie, ani doręczenia jej przez listonosza. Na odbiór pieniędzy masz 10 dni. Po upływie tego okresu, gotówka zostanie zwrócona do TAKTO. Umowa jednak wciąż jest ważna, dlatego powinieneś jak najszybciej skontaktować się z firmą i ustalić nowe warunki wypłaty środków.

Poznałeś już sposób wnioskowania o pożyczkę w TAKTO. Zanim jednak zdecydujesz się pożyczyć gotówkę w tej firmie, kliknij w link poniżej i poznaj opinie jej klientów:

Opinie o TAKTO

Ocena: 4.68 (57 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy