star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Szybka Moneta?

firma pożyczkowa

Szybka pożyczka to pomoc w nagłej potrzebie finansowej. To wsparcie, które można uzyskać szybko, sprawnie i bez nadmiaru formalności. Tak też działa Szybka Moneta, która udziela krótkoterminowych pożyczek w sposób bardzo prosty i dostępny dla każdego klienta. Sprawdźmy jak wygląda proces wnioskowania w tej firmie krok po kroku.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w Szybka Moneta

1. Wybierz kwotę i czas trwania pożyczki

W pierwszej kolejności musimy wybrać kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Parametry te można ustawić za pomocą specjalnych suwaków, które znajdują się na stronie internetowej Szybkiej Monety. Jednocześnie klient otrzymuje od razu informację o kosztach danego zobowiązania. W przypadku pierwszej pożyczki w tej firmie nie musimy obawiać się żadnych opłat – zwracamy wyłącznie pożyczony kapitał, bez odsetek i prowizji.

Po dokonaniu wyboru wystarczy kliknąć w przycisk „Złóż wniosek”, który spowoduje przejście do dalszego etapu wnioskowania.

Pierwszy etap wnioskowania w Szybka Moneta

2. Uzupełnij formularz danych

Po kliknięciu we wspomniany przycisk zostaniemy przeniesieni do formularza, który należy wypełnić zgodnie z prawdą. W tym miejscu podajemy imię, nazwisko, adres mailowy i numer telefonu. Jeżeli chcemy skorzystać z oferty promocyjnej i mamy dostęp do kodu promocyjnego, właśnie w tym momencie możemy go użyć.

Drugi etap wnioskowania w Szybka Moneta

3. Wyraź zgody

Warunkiem dalszego wnioskowania jest wyrażenie zgód marketingowych i zgód na przetwarzanie danych. Są one niezbędne, żeby firma mogła przeprowadzić weryfikację klienta oraz zawrzeć z nim umowę. Po zaznaczeniu zgód, klikamy przycisk „Dalej”.

Trzeci etap wnioskowania w Szybka Moneta

4. Podaj dane adresowe

We wniosku pożyczkowym zostaniemy także poproszeni o podanie swoich danych adresowych. W pierwszej kolejności firma pyta o adres zameldowania. Podajemy miejscowość, kod pocztowy, ulicę, numer domu i mieszkania. Jeżeli adres zameldowania jest inny niż adres zamieszkania, należy podać także adres, pod którym można nas obecnie zastać.

Trzeci etap wnioskowania w Szybka Moneta

5. Rejestracja konta

Kolejny krok to rejestracja konta. Firma pyta o numer PESEL klienta, serię i numer dowodu osobistego oraz jego datę ważności .Trzeba też dwukrotnie wpisać hasło dostępu do indywidualnego profilu klienta, aby uniknąć ryzyka pomyłki.

Piąty etap wnioskowania w Szybka Moneta

6. Podaj informacje o dochodach

Na tym etapie trzeba podać wysokość osiąganych dochodów netto oraz źródło utrzymania. W przypadku stałej pracy firma zapyta także o dane naszego pracodawcy. Po wypełnieniu wszystkich pól, klikamy przycisk „Dalej”.

Więcej o Szybka Moneta

7. Podsumowanie i oczekiwanie na decyzję

Ostatni etap wniosku pożyczkowego to strona z podsumowaniem wszystkich podanych przez nas danych. Jeżeli wszystko się zgadza, klikamy przycisk „Wyślij wniosek”. System informuje, że wniosek zostanie wkrótce rozpatrzony, a klient zostanie powiadomiony o decyzji. W międzyczasie trzeba się zalogować na swoją pocztę. Firma wysyła bowiem kod smsem na podany numer telefonu. Mailem zaś wysyła link do strony, gdzie ów kod trzeba wpisać. Chodzi o weryfikację zarówno numeru telefonu, maila, jak i samego klienta.

Po kliknięciu w link z maila pojawi się okienko, w które wpisujemy kod z smsa.

Kiedy wykonamy powyższe działania, firma przystąpi do rozpatrzenia wniosku. Odpowiedzi możemy się spodziewać już w ciągu kilkunastu minut. Pieniądze na koncie możemy natomiast mieć jeszcze tego samego dnia.

Zobacz, co o firmie Szybka Moneta mówią dotychczasowi klienci

Weź pożyczkę w Szybka Moneta

Ocena: 3.92 (223 głosy)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
0 komentarzy

0
()
x