star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Super Tysiak – do 3 000 zł darmowej pożyczki na 45 dni

logo supertysiak

W przypadku problemów finansowych warto skorzystać z oferty sprawdzonych i zaufanych firm pozabankowych. Taką możliwość daje platforma Super Tysiak, dzięki której można znaleźć ofertę na pożyczkę nawet kilku tysięcy złotych do spłaty w przeciągu 1,5 miesiąca. Czy warto skorzystać z tej porównywarki?

Super Tysiak to marka należąca do warszawskiej spółki Rankomat, istniejącej na rynku już od 2008 roku. Marka jest porównywarką szybkich pożyczek, dzięki której można znaleźć najlepszą ofertę usług pozabankowych, dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

100% ONLINE
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Za pomocą intuicyjnych suwaków na stronie internetowej określa się kwotę pożyczki oraz termin spłaty. Następnie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który na pierwszy rzut oka wydaje się dość obszerny. W rzeczywistości jego wypełnianie zajmuje zaledwie kilka minut, a wiele pól do uzupełnienia jest właśnie po to, żeby porównywarka jak najlepiej dopasowała oferty do preferencji pożyczkobiorcy. Super Tysiak jest ponadto platformą działającą 24 godziny na dobę, dlatego można z niej skorzystać o każdej porze.

Ile mogę pożyczyć?

Za pomocą porównywarki szybkich pożyczek pozabankowych Super Tysiak można zaciągnąć zobowiązanie w kwocie od 100 zł do nawet 3000 zł. Ostateczna kwota pożyczki, jaka zostanie przyznana, zależy jednak od decyzji przedsiębiorstwa pożyczkowego. W Super Tysiak można zaciągnąć pożyczkę na dowolny cel – formularz nie wymaga podania powodu złożenia wniosku.

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Korzystając z porównywarki szybkich pożyczek Super Tysiak, można trafić na przeróżne oferty, w ramach których spłaca się pożyczkę od 5 do nawet 45 dni. Używając suwaków do określenia kwoty i daty spłaty można wybrać opcję właśnie z tego przedziału.

Koszty pożyczki w Super Tysiak

Super Tysiak porównuje oferty wielu firm pożyczkowych, a wśród nich znajdują się takie, które udzielają pierwszej pożyczki za darmo. Oprocentowanie może jednak różnić się ze względu na odmienne oferty danego pożyczkodawcy.

Jak dostać pożyczkę w Super Tysiak?

Na początek należy określić kwotę i termin spłaty, a później wypełnić formularz zgłoszeniowy, zawierający podstawowe dane:

 • imię i nazwisko,
 • numer telefonu komórkowego,
 • e-mail,
 • adres zameldowania i zamieszkania,
 • PESEL,
 • nr dowodu osobistego,
 • obywatelstwo,
 • kraj urodzenia,
 • źródło dochodu,
 • dodatkowe informacje, takie jak wykonywany zawód, wykształcenie, stan cywilny, status mieszkaniowy i inne.

W celu weryfikacji danych pożyczkobiorca musi dokonać przelewu online, a jego dane muszą być tożsame z informacjami podanymi we wniosku. Po akceptacji wniosku otrzymuje się pieniądze na konto bankowe.

Z platformy Super Tysiak może skorzystać praktycznie każdy. Jeśli chce się otrzymać pożyczkę, należy:

 • być osobą pełnoletnią,
 • mieć stały dochód,
 • być obywatelem RP,
 • posiadać konto bankowe.

Te wymagania mogą się jednak od siebie różnić – w zależności od wewnętrznych zasad firmy pożyczkowej. W przypadku instytucji pozabankowych działających stricte online nie ma możliwości otrzymania pożyczki w gotówce. Przedsiębiorstwa, z którymi współpracuje Super Tysiak, oferują wyłącznie przelewy na konto bankowe.

Porównywarka Super Tysiak nie sprawdza zdolności ani historii kredytowej użytkowników. Dane potencjalnych pożyczkobiorców przekazywane są jednak firmom pożyczkowym, które dokonują tej weryfikacji we własnym zakresie.

100% ONLINE
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Dane firmy

Właścicielem domeny Super Tysiak, administratorem serwisu oraz usługodawcą jest przedsiębiorstwo Rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS: 0000588980,

NIP: 527-27-51-881,

REGON: 363096183.

Adres: ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa

E-mail: bok@ebroker.pl

100% ONLINE
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Czy pożyczanie w Super Tysiak jest bezpieczne?

Tak jak już wspomniano, Super Tysiak jest tylko porównywarką pożyczek. Aby ocenić stopień ryzyka zaciągania zobowiązań, należy sprawdzić czy udzielające pomocy finansowej podmioty są członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Wspomniane firmy są właścicielami wielu domen, na których można wziąć pożyczkę. Członkami PZIP jest m.in. Lendon (KIM Finance); Miloan Polska; Łatwy Kredyt i Fastero (PolCredit); Halo Pożyczka, Mini Pożyczka, Ale Gotówka, Banknot.pl i Chwilówkomat (wszystkie należą do jednego właściciela, jakim jest Primus Finance). Okazuje się zatem, że klient ma do dyspozycji więcej niż kilka firm, które znajdują się na liście uznawanej za zestawienie rzetelnych pożyczkodawców.

Wady i zalety pożyczki w Super Tysiak

Przed podjęciem decyzji o złożeniu wniosku, potencjalny pożyczkobiorca powinien szczegółowo przeanalizować wszystkie detale umowy. Poniższe zestawienie atutów i słabości pożyczek, które można wziąć za pośrednictwem porównywarki Super Tysiak uwzględnia m.in. takie czynniki jak okres kredytowania czy dostępne kwoty zobowiązania.

 Zalety pożyczki w Super Tysiak

 1. Pożyczka na małe kwoty – Nie wszyscy klienci są zainteresowani zaciąganiem zobowiązań na spore sumy pieniędzy. Super Tysiak oferuje wzięcie pożyczki już od kwoty 100 złotych. Maksymalnie można liczyć na pomoc finansową w wysokości 3000 złotych.
 2. Dogodny okres kredytowania – Małe kwoty z reguły pożycza się na krótki termin. Tak jest też w tym przypadku. Super Tysiak daje możliwość oddania pieniędzy już po pięciu dniach. Kto potrzebuje więcej czasu na spłatę zobowiązania ma prawo poczekać z tą czynnością aż 45 dni.
 3. Brak ograniczeń wiekowych – Aby wziąć pożyczkę wystarczy tylko być osobą pełnoletnią. Nie ma zatem zarówno dolnego, jak i górnego limitu wieku.
 4. Szybka wypłata – System oceny wniosku działa bardzo sprawnie, dlatego po akceptacji ze strony pożyczkodawcy, pieniądze mogą znaleźć się na koncie w przeciągu kilkunastu minut.
 5. Możliwość uzyskania darmowej pożyczki – Super Tysiak nie gwarantuje, że za udzielenie pożyczki firma nie pobierze dodatkowych pieniędzy. Niemniej jednak, wielu pożyczkodawców posiada taką opcję w swojej ofercie.
 6. Prosty formularz rejestracyjny – Wypełnienie wniosku trwa chwilę. Wystarczy podać podstawowe dane oraz źródło dochodu.

Wady pożyczki w Super Tysiak

 1. Obowiązek wykonania przelewu w celu weryfikacji – Część pożyczkodawców udostępnia opcję potwierdzenia tożsamości bezpłatnie. Super Tysiak postępuje inaczej i obliguje klienta do wykonania przelewu online opiewającego na drobną kwotę. Jej wysokość nie jest jednak podana na stronie.
 2. Weryfikacja w bazach dłużników – Wprawdzie Super Tysiak jako porównywarka pożyczek nie sprawdza historii zadłużenia, to trzeba wyrazić zgodę na weryfikację przez upoważnione do tego podmioty. Pożyczkodawcy oceniają zdolność kredytową i analizują ryzyko kredytowe na podstawie informacji uzyskanych w BIG InfoMonitor, Krajowym Rejestrze Długów BIG, KBIG, EFIR BIG, Kontomatik, PWIP oraz GetScore.

Opinia Sowy Finansowej o Super Tysiak

Trudno jednoznacznie wskazać, czy warto skorzystać z oferty Super Tysiak, jeśli nie zna się szczegółów propozycji współpracujących z porównywarką instytucji. Można za to śmiało stwierdzić, że wspomniane podmioty cieszą się na rynku pożyczek poważaniem. Niemniej jednak, strona umożliwia zapoznanie się z rozwiązaniami przygotowanymi z myślą o pożyczkobiorcach z niewygórowanymi potrzebami finansowymi.

100% ONLINE
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Ocena: 4.26 (5519 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 62,53
RRSO: 319,41%
avatar
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kaja
Kaja
3 lat temu

Dzień dobry :)

Bardzo przyjemne narzędzie do wyszukiwania darmowych pożyczek. Na stronę nakierował mnie kolega z pracy i czasami korzystam z ich usług. Udało się już parę razy pożyczyć trochę pieniędzy przed wypłatą.

Pozdrawiam!

Właściciel serwisu Sowafinansowa.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze użytkowników