star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Super Tysiak – do 3 000 zł darmowej pożyczki na 45 dni

logo supertysiak

W przypadku problemów finansowych warto skorzystać z oferty sprawdzonych i zaufanych firm pozabankowych. Taką możliwość daje platforma Super Tysiak, dzięki której można znaleźć ofertę na pożyczkę nawet kilku tysięcy złotych do spłaty w przeciągu 1,5 miesiąca. Czy warto skorzystać z tej porównywarki?

Super Tysiak to marka należąca do warszawskiej spółki Rankomat, istniejącej na rynku już od 2008 roku. Marka jest porównywarką szybkich pożyczek, dzięki której można znaleźć najlepszą ofertę usług pozabankowych, dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Za pomocą intuicyjnych suwaków na stronie internetowej określa się kwotę pożyczki oraz termin spłaty. Następnie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który na pierwszy rzut oka wydaje się dość obszerny. W rzeczywistości jego wypełnianie zajmuje zaledwie kilka minut, a wiele pól do uzupełnienia jest właśnie po to, żeby porównywarka jak najlepiej dopasowała oferty do preferencji pożyczkobiorcy. Super Tysiak jest ponadto platformą działającą 24 godziny na dobę, dlatego można z niej skorzystać o każdej porze.

Ile mogę pożyczyć?

Za pomocą porównywarki szybkich pożyczek pozabankowych Super Tysiak można zaciągnąć zobowiązanie w kwocie od 100 zł do nawet 3000 zł. Ostateczna kwota pożyczki, jaka zostanie przyznana, zależy jednak od decyzji przedsiębiorstwa pożyczkowego. W Super Tysiak można zaciągnąć pożyczkę na dowolny cel – formularz nie wymaga podania powodu złożenia wniosku.

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Korzystając z porównywarki szybkich pożyczek Super Tysiak, można trafić na przeróżne oferty, w ramach których spłaca się pożyczkę od 5 do nawet 45 dni. Używając suwaków do określenia kwoty i daty spłaty można wybrać opcję właśnie z tego przedziału.

Koszty pożyczki w Super Tysiak

Super Tysiak porównuje oferty wielu firm pożyczkowych, a wśród nich znajdują się takie, które udzielają pierwszej pożyczki za darmo. Oprocentowanie może jednak różnić się ze względu na odmienne oferty danego pożyczkodawcy.

Jak dostać pożyczkę w Super Tysiak?

Na początek należy określić kwotę i termin spłaty, a później wypełnić formularz zgłoszeniowy, zawierający podstawowe dane:

 • imię i nazwisko,
 • numer telefonu komórkowego,
 • e-mail,
 • adres zameldowania i zamieszkania,
 • PESEL,
 • nr dowodu osobistego,
 • obywatelstwo,
 • kraj urodzenia,
 • źródło dochodu,
 • dodatkowe informacje, takie jak wykonywany zawód, wykształcenie, stan cywilny, status mieszkaniowy i inne.

W celu weryfikacji danych pożyczkobiorca musi dokonać przelewu online, a jego dane muszą być tożsame z informacjami podanymi we wniosku. Po akceptacji wniosku otrzymuje się pieniądze na konto bankowe.

Z platformy Super Tysiak może skorzystać praktycznie każdy. Jeśli chce się otrzymać pożyczkę, należy:

 • być osobą pełnoletnią,
 • mieć stały dochód,
 • być obywatelem RP,
 • posiadać konto bankowe.

Te wymagania mogą się jednak od siebie różnić – w zależności od wewnętrznych zasad firmy pożyczkowej. W przypadku instytucji pozabankowych działających stricte online nie ma możliwości otrzymania pożyczki w gotówce. Przedsiębiorstwa, z którymi współpracuje Super Tysiak, oferują wyłącznie przelewy na konto bankowe.

Porównywarka Super Tysiak nie sprawdza zdolności ani historii kredytowej użytkowników. Dane potencjalnych pożyczkobiorców przekazywane są jednak firmom pożyczkowym, które dokonują tej weryfikacji we własnym zakresie.

Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Dane firmy

Właścicielem domeny Super Tysiak, administratorem serwisu oraz usługodawcą jest przedsiębiorstwo Rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS: 0000588980,

NIP: 527-27-51-881,

REGON: 363096183.

Adres: ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa

E-mail: bok@ebroker.pl

Opinie o Super Tysiak

Ocena: 4.26 (3913 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
KONKURS!
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy