star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Super Tysiak

logo supertysiak

Planowanie budżetu to trudna sztuka. Czasem może się okazać, że pierwotne założenia spalają na panewce i pojawia się nagła potrzeba znalezienia dodatkowego źródła finansowania bieżących potrzeb. W takiej sytuacji warto zwrócić się z prośbą o pomoc do instytucji pozabankowej. Jaką ofertę wybrać? Ich porównaniem zajmuje się strona Super Tysiak. Oceniamy propozycje, które można tam znaleźć.

Właścicielem domeny Super Tysiak jest spółka Rankomat, która jest obecna na rynku od 2008 roku i funkcjonuje także jako porównywarka finansowa, tyle że w szerszym zakresie. Wyszukiwarka najlepszych ofert pożyczek w instytucjach pozabankowych analizuje propozycje podmiotów należących do sześciu spółek: Aventus Group, KIM Finance, MDP Finance, Miloan Polska, PolCredit oraz Primus Finance.

1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%

Czy pożyczanie w Super Tysiak jest bezpieczne?

Tak jak już wspomniano, Super Tysiak jest tylko porównywarką pożyczek. Aby ocenić stopień ryzyka zaciągania zobowiązań, należy sprawdzić czy udzielające pomocy finansowej podmioty są członkami Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Wspomniane firmy są właścicielami wielu domen, na których można wziąć pożyczkę. Członkami PZIP jest m.in. Lendon (KIM Finance); Miloan Polska; Łatwy Kredyt i Fastero (PolCredit); Halo Pożyczka, Mini Pożyczka, Ale Gotówka, Banknot.pl i Chwilówkomat (wszystkie należą do jednego właściciela, jakim jest Primus Finance). Okazuje się zatem, że klient ma do dyspozycji więcej niż kilka firm, które znajdują się na liście uznawanej za zestawienie rzetelnych pożyczkodawców.

Wady i zalety pożyczki w Super Tysiak

Przed podjęciem decyzji o złożeniu wniosku, potencjalny pożyczkobiorca powinien szczegółowo przeanalizować wszystkie detale umowy. Poniższe zestawienie atutów i słabości pożyczek, które można wziąć za pośrednictwem porównywarki Super Tysiak uwzględnia m.in. takie czynniki jak okres kredytowania czy dostępne kwoty zobowiązania.

 Zalety pożyczki w Super Tysiak

  1. Pożyczka na małe kwoty – Nie wszyscy klienci są zainteresowani zaciąganiem zobowiązań na spore sumy pieniędzy. Super Tysiak oferuje wzięcie pożyczki już od kwoty 100 złotych. Maksymalnie można liczyć na pomoc finansową w wysokości 3000 złotych.
  2. Dogodny okres kredytowania – Małe kwoty z reguły pożycza się na krótki termin. Tak jest też w tym przypadku. Super Tysiak daje możliwość oddania pieniędzy już po pięciu dniach. Kto potrzebuje więcej czasu na spłatę zobowiązania ma prawo poczekać z tą czynnością aż 45 dni.
  3. Brak ograniczeń wiekowych – Aby wziąć pożyczkę wystarczy tylko być osobą pełnoletnią. Nie ma zatem zarówno dolnego, jak i górnego limitu wieku.
  4. Szybka wypłata – System oceny wniosku działa bardzo sprawnie, dlatego po akceptacji ze strony pożyczkodawcy, pieniądze mogą znaleźć się na koncie w przeciągu kilkunastu minut.
  5. Możliwość uzyskania darmowej pożyczki – Super Tysiak nie gwarantuje, że za udzielenie pożyczki firma nie pobierze dodatkowych pieniędzy. Niemniej jednak, wielu pożyczkodawców posiada taką opcję w swojej ofercie.
  6. Prosty formularz rejestracyjny – Wypełnienie wniosku trwa chwilę. Wystarczy podać podstawowe dane oraz źródło dochodu.

Jak wziąć pożyczkę w Super Tysiak?

Wady pożyczki w Super Tysiak

  1. Obowiązek wykonania przelewu w celu weryfikacji – Część pożyczkodawców udostępnia opcję potwierdzenia tożsamości bezpłatnie. Super Tysiak postępuje inaczej i obliguje klienta do wykonania przelewu online opiewającego na drobną kwotę. Jej wysokość nie jest jednak podana na stronie.
  2. Weryfikacja w bazach dłużników – Wprawdzie Super Tysiak jako porównywarka pożyczek nie sprawdza historii zadłużenia, to trzeba wyrazić zgodę na weryfikację przez upoważnione do tego podmioty. Pożyczkodawcy oceniają zdolność kredytową i analizują ryzyko kredytowe na podstawie informacji uzyskanych w BIG InfoMonitor, Krajowym Rejestrze Długów BIG, KBIG, EFIR BIG, Kontomatik, PWIP oraz GetScore.

Więcej o Super Tysiak

Opinia Sowy Finansowej o Super Tysiak

Trudno jednoznacznie wskazać, czy warto skorzystać z oferty Super Tysiak, jeśli nie zna się szczegółów propozycji współpracujących z porównywarką instytucji. Można za to śmiało stwierdzić, że wspomniane podmioty cieszą się na rynku pożyczek poważaniem. Niemniej jednak, strona umożliwia zapoznanie się z rozwiązaniami przygotowanymi z myślą o pożyczkobiorcach z niewygórowanymi potrzebami finansowymi.

1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%

Ocena: 4.22 (23 głosy)
avatar
HIT!
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 500 zł do 2000 zł
30 dni
od 7 dni do 30 dni
0
RRSO: 0%

Dodaj komentarz

avatar