star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Super Rata – pożyczaj na raty

Firma pożyczkowa

Super Rata to marka należąca do dobrze znanego nam pożyczkodawcy SuperGrosz sp. z o.o. Tym razem firma postawiła na pożyczki ratalne – można wnioskować o kwotę w wysokości od 1000 zł do 5000 zł na okres od 8 do 30 miesięcy. Planujesz pożyczyć w Super Rata? Specjalnie dla Ciebie przyjrzeliśmy się tej firmie oraz jej ofercie!

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w Super Rata

Podstawowe informacje na temat Super Rata

Dane adresowe:

Super Rata należy do firmy SuperGrosz Sp. z o.o.

ul. Czerniowiecka 6B

02-705 Warszawa

Dane kontaktowe:

tel. 22 102 16 00

e-mail: kontakt@superrata.pl

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8.00-20.00

sobota: 09.00-17.00

niedziela: nie pracuje

Pozostałe informacje:

NIP: 5252607460

REGON: 360301004

KRS: 551150

Historia firmy

Super Rata udziela tylko i wyłącznie pożyczek ratalnych – można więc powiedzieć, że Super Grosz rozwinął swoją ofertę o nowy produkt promowany pod oddzielaną marką. Zasady pożyczki udzielanej przez tę firmę są jasne i proste, a formalności nie zajmują wiele czasu – nawet w przypadku tego typu rozwiązania, jakim jest pożyczka ratalna rozbita na mniejsze kwoty do spłaty miesięcznej.

Warunki pożyczania w Super Rata

Super Rata jest alternatywą dla kredytów bankowych – pozwala na pożyczenie niewielkiej co prawda gotówki, ale za to rozłożonej na wygodne raty – co dla klientów wielu pozabankowych firm pożyczkowych jest korzystniejszym rozwiązaniem – bo umożliwia spłatę nieobciążającą dla domowego budżetu. Nie oznacza to jednak, że każdy otrzyma pożyczkę w Super Rata z automatu. Sprawdziliśmy, kto i w jaki sposób może pożyczyć w tej firmie oraz ile za to zapłaci.

Portret pożyczkobiorcy, czyli kto może pożyczyć w Super Rata?

Super Rata jasno określa wymagania dotyczące tego, jakim wymaganiom musi sprostać ich potencjalny pożyczkobiorca. Aby móc wnioskować i otrzymać pożyczkę ratalną w tej firmie musisz:

 • mieć ukończone 18 lat,
 • posiadać PESEL,
 • posiadać stałe źródło dochodu,
 • stale zamieszkiwać na ternie Polski,
 • wyróżniać się pozytywną historią kredytową,
 • spełnić zdolność kredytową określoną przez Super Rata.

Nie są to restrykcyjne warunki – większość z nich każdy przeciętny Polak jest w stanie spełnić. Jeśli jednak decyzja pożyczkodawcy będzie negatywna, otrzymamy stosowaną informację od firmy, a kolejny wniosek będzie mogli złożyć po upływie 30 dni.

Ile, za ile i na ile – parametry i koszty pożyczki w Super Rata

W Super Rata można wnioskować o pożyczkę w wysokości od 1000 zł do maksymalnie 5000 zł. Okres kredytowy wynosi od 8 do 30 miesięcy. Jest to oczywiście pożyczka płatna. Firma nalicza sobie prowizję od 48%, a oprocentowanie jest zmienne i wynosi 10% w skali roku. Ostateczny koszt pożyczki tak naprawdę zależy od wybranej kwoty i okresu kredytowego. Ze wstępnymi kosztami można zapoznać się już na etapie określania parametrów za pomocą kalkulatora umieszczonego na stronie Super Rata. Poznamy tam takie informacje, jak:

 • kwota pożyczki,
 • koszt pożyczki,
 • całkowita kwota do spłaty,
 • wysokość raty,
 • liczna rat,
 • data spłaty.

Dodatkowe informacje na temat Super Rata

Super Rata sprawdza historię swoich klientów w bazach kredytowych i rejestrach dłużników. Osoby składające wniosek są więc weryfikowane w BIK-u, BIG i InfoMonitor oraz w KRD. Każdy pożyczkobiorca musi potwierdzić swoją tożsamość za pomocą aplikacji Kontomatik. Przelew z gotówką może dotrzeć nawet w ciągu 15 minut – za płatności odpowiada Blue Media. Do złożenia wniosku wymagane jest posiadanie dowodu osobistego, telefonu komórkowego, konta bankowego oraz zaświadczenia o dochodach.

Opinie o Super Rata, czyli co o firmie mówią jej klienci

Na podstawie doświadczeń innych osób z daną firmą łatwiej można podjąć decyzję o atrakcyjności oferty. Z myślą o przyszłych klientach Super Rata przygotowaliśmy artykuł oparty o opinie pożyczkobiorców korzystających z usług tej firmy. Na podstawie ich doświadczeń przyjrzeliśmy się opłacalności oferty oraz jej słabym i mocnym stronom – zapraszamy do lektury.

Opinie o Super Rata

Korzystałeś z pożyczki w Super Rata? Koniecznie podziel się swoją opinią z innymi!

Ocena: 4.08 (75 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy