star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Super Rata? Składamy wniosek o pożyczkę na raty

Jak wziąć pożyczkę w Super Rata? Składamy wniosek o pożyczkę na raty

Poznałeś wady i zalety oferty pożyczki w Super Rata. Wiesz już wszystko na temat tej firmy. Czas na złożenie wniosku. Nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy Ci – usiądź wygodnie, przygotuj dokumenty i przejdź z nami krok po kroku proces wnioskowania o pożyczkę w Super Rata.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w Super Rata

1. Określ parametry pożyczki

Od tego musimy zacząć – za pomocą suwaka określamy, jaka kwota i jaki okres kredytowy nas interesuje. Możemy wnioskować o pożyczkę w wysokości od 1000 zł do 5000 zł rozłożoną na raty – w przedziale od 8 do 30 miesięcy.

Od razu też będziemy mogli zapoznać się z kosztami pożyczki. Poznamy wysokość raty, ostateczny termin spłaty, koszty pożyczki i całkowitą sumę do spłaty.

Jeśli wszystko nam odpowiada, możemy przejść do złożenia wniosku.

2. Wypełnij wniosek pożyczkowy

Najpierw musimy utworzyć konto w serwisie Super Rata. Konieczne będzie podanie naszego adresu e-mail oraz utworzenie hasła – za ich pomocą będziemy się logować do systemu. Następnie wniosek został podzielony na kilka części. Kolejno musimy w nich podać:

  • dane osobowe (imię, nazwisko, PESEL, seria i numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego),
  • adres zamieszkania (ulica, numer domu i mieszkania, miejscowość, kod pocztowy),
  • sytuację życiową (stan cywilny – kawaler/panna, żonaty/mężatka, rozwiedziony/rozwiedziona, wdowiec/wdowa; liczba osób na utrzymaniu; status zawodowy – umowa o pracę na czas nieokreślony, umowa o pracę na czas określony, umowa zlecenie/o dzieło, działalność gospodarcza, student, amryt, rencista, bezrobotny/bezrobotna, gospodyni domowa, inne; wysokość dochodu miesięcznego na rękę; ewentualnie nazwę, adres i numer telefonu pracodawcy).

Musimy także wyrazić zgody marketingowe i administracyjne oraz pozwolić pożyczkodawcy na weryfikację naszego profilu w bazach kredytowych. Dopiero wówczas możemy przejść dalej.

3. Przejdź weryfikację telefoniczną

Po wysłaniu wniosku – aby przejść do kolejnego etapu, jakim jest weryfikacja tożsamości – należy wpisać otrzymany w wiadomości SMS (na podany we wniosku numer telefonu) czterocyfrowy kod.

4. Zweryfikuj swoją tożsamość

Super Rata wymaga, abyśmy potwierdzili swoją tożsamość – możemy to zrobić za pomocą aplikacji Kontomatik. Wystarczy, że wybierzmy z list bank, w którym posiadamy rachunek osobisty.

Następnie musimy się zalogować do naszej bankowości internetowej – za pomocą używanego loginu oraz hasła. Aplikacja jest w 100% bezpieczna – loguje się do naszego konta tylko na kilka sekund, by potwierdzić, czy nasze dane podane we wniosku są prawdziwe i zgadzają się z tymi, które zostały umieszczone na wniosku.

5. Oczekuj na decyzję i przelew

Jeśli wszystko się zgadza, zostaje nam czekać na decyzję Super Rata. Pożyczkodawca sprawdza właśnie naszą historię kredytową oraz analizuje naszą zdolność kredytową. Jeśli odpowiadamy jego wymaganiom, natychmiast zostaniemy powiadomieni o decyzji, a wciągu kolejnych 15 minut na nasze konto otrzymamy przelew z gotówką.

Więcej o Super Rata

Pożyczaj na raty w Super Rata

Jak widać – złożeniu wniosku w Super Rata i otrzymanie gotówki nie jest wcale takie trudne i zajmuje dosłownie chwilę. Cieszmy się dodatkowymi środkami finansowymi, ale pamiętajmy o terminowej spłacie raty każdego miesiąca. Nieterminowość będzie wiązała się z naliczeniem odsetek oraz dodatkowymi kosztami, a zaprzestanie zwracania zobowiązania może skończyć się zadłużeniem i wizytą komornika. Lepiej tego uniknąć i co miesiąc punktualnie oddawać raty w Super Rata!

Zobacz, co o Super Rata mówią jej dotychczasowi klienci!

Weź pożyczkę w Super Rata

Nie ma jeszcze głosów
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy