star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

SuperGrosz – do 10 000 zł pożyczki dla nowych klientów

SuperGrosz – do 10 000 zł pożyczki dla nowych klientów

SuperGrosz to kolejny pożyczkodawca, u którego znajdziesz ofertę sięgającą 15 000 zł. Pożyczkę ratalną rozbijesz nawet na 48 miesięcy. Dowiedz się, czym jeszcze ten pożyczkodawca może zaskarbić sobie twoje zaufanie!

Polskie przedsiębiorstwo działa na rynku od 2015 roku. Swoim klientom oferuje pożyczki ratalne o wysokich kwotach. Pożyczkodawca dba przy tym o komfort klienta internetowego oraz takiego, który woli pożyczać pieniądze stacjonarnie. SuperGrosz umożliwia weryfikację tożsamości oraz wypłatę środków za pośrednictwem Poczty Polskiej i Banku Pocztowego.

Pożyczasz 5 000
od 1000 zł do 15000 zł
Okres 24 mies.
od 4 do 50 mies.
Rata 347,70 zł/mies.
Koszt 3 344,90
RRSO: 71,16%

Ile mogę pożyczyć?

Ogólna oferta tej marki to kwoty od 1 000 zł do 15 000 zł. Jednak nowy klient jest ograniczony do limitu 10 000 zł. Każda kolejna pożyczka, to szansa na zwiększenie limitu. Pożyczkobiorca w jednym czasie może mieć tylko jedną pożyczkę. Oznacza to, że aby ubiegać się o kolejne zobowiązanie, musi wpierw spłacić pierwsze.

 • Minimalna pożyczka: 1 000 zł
 • Maksymalna pożyczka: 15 000 zł
 • Limit dla pierwszej pożyczki: 10 000 zł

Promocje

SuperGrosz ma w swojej ofercie dwie promocje dla klientów. Pierwsza umożliwia odzyskanie 150 zł. Druga to opcja bezkosztowego, krótkoterminowego pożyczenia pieniędzy.

 • Promocja „Zwrot 150 zł” jest kierowana do osób, które wzięły pożyczkę w zakresie 1 000 zł do 3 000 zł na 3 do 6 miesięcy i spłaciły wszystkie raty terminowo. Po spełnieniu warunków klient otrzyma wypłatę 150 zł.
 • Promocja „Pierwsza pożyczka na 30 dni za darmo” jest kierowana do klientów, którzy oddają swoją pożyczkę w ciągu 30 dni.
 • Promocje nie łączą się

Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?

Zarówno nowy, jak i stały klient może pożyczyć pieniądze na ten sam okres. Czas na spłatę wynosi od 4 miesięcy do 4 lat (48 miesięcy). To, jak szybko otrzymasz pieniądze (pod warunkiem pozytywnego rozpatrzenia wniosku), zależy od wybranej przez ciebie metody weryfikacji.

 • Weryfikacja przez rachunek bankowy oznacza natychmiastową wypłatę pieniędzy
 • Weryfikacja poprzez GIRO wiąże się z odwiedzeniem najbliższego urzędu Poczty Polskiej z dowodem osobistym oraz kodem otrzymanym w wiadomości SMS.

Jeśli interesuje cię wcześniejsza spłata pożyczki, musisz wiedzieć, że pożyczkodawca umożliwia taki ruch. Kwota do spłacenia jest pomniejszona o koszty (odsetki i część prowizji), które musiałbyś ponieść w przypadku spłat zgodnie z harmonogramem.

Pamiętaj! Jeżeli nie spłacisz pożyczki w wyznaczonym terminie, mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty w postaci odsetek a zwłokę w płatności. Pożyczkodawca ma także prawo podjąć działania windykacyjne.

Koszty pożyczki w SuperGrosz

SuperGrosz w koszty pożyczki wlicza:

 • prowizję (prowizja przygotowawcza + prowizja administracyjna): uzależniona od parametrów pożyczki,
 • odsetki kapitałowe: 10%,
 • ewentualne odsetki karne: 14%.

Innych opłat pożyczkodawca nie przewiduje. Sprawdź na przykładzie, ile możesz zapłacić jako nowy i jako stały klient za pożyczkę w SuperGrosz.

Przykładowy koszt pożyczki dla nowego klienta (1 000 zł na 30 dni)

Adrian jest aktywnym młodym mężczyzną. Uwielbia chodzić po górach, pływać łódką po jeziorze i zwiedzać Polskę na rowerze. Zaplanował krótki urlop ze swoją narzeczoną, na który chciał przeznaczyć maksymalnie 1 000 zł. Pożyczkę wziął przez SuperGrosz. Dowiedział się, że oddając pieniądze w ciągu 30 dni, nie poniesie żadnych kosztów swojej pożyczki. Wykorzystał okazję i spłacił w tym okresie 1 000 zł.

 • Pożyczana kwota: 1 000 zł
 • Podstawowy termin pożyczki: 4 miesiące
 • Faktyczna spłata nastąpiła po: 30 dniach
 • Całkowita kwota do oddania: 1 000 zł

Przykładowy koszt pożyczki dla stałego klienta (1 000 zł na 4 miesiące)

Adrian po raz drugi chciał skorzystać z usług firmy SuperGrosz, jednak tym razem interesowała go dłuższa pożyczka. Pieniądze chciał przeznaczyć na wyjazd na narty, jaki zaplanował jeszcze w lecie. Ile będzie go kosztować ta przyjemność?

 • Pożyczana kwota: 1 000 zł
 • Ilość rat, w jakich spłaci pożyczkę: 4 raty
 • Odsetki kapitałowe: 20,92 zł
 • Prowizja: 348,63 zł
 • Całkowita kwota do oddania: 1369,55 zł

Pożyczasz 5 000
od 1000 zł do 15000 zł
Okres 24 mies.
od 4 do 50 mies.
Rata 347,70 zł/mies.
Koszt 3 344,90
RRSO: 71,16%

Jak dostać pożyczkę w SuperGrosz?

W SuperGrosz możesz złożyć wniosek o pożyczkę online lub przez telefon. Konsultanci firmy pomagają na każdym etapie. Proces udzielania pożyczki jest podzielony na trzy etapy:

 1. Złożenie wniosku o pożyczkę
 2. Potwierdzenie tożsamości oraz weryfikacja wniosku
 3. Wydanie decyzji

Wymagany wiek: minimum 21 lat

Wymagane dokumenty: aktualny dowód osobisty, numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz opcjonalnie numer osobistego konta bankowego

Sprawdzane bazy:

 • Biuro Informacji Kredytowej S.A.
 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej
 • Uczestnicy Platformy Wymiany Informacji Pożyczkowej

Formy weryfikacji tożsamości:

 1. Tradycyjny przelew bankowy na 1 zł
 2. Przez system Konto X
 3. Za pomocą czeku GIRO na Poczcie Polskiej lub w oddziale Banku Pocztowego

Dane kontaktowe

SuperGrosz Sp. z o.o.

Adres: ul. grzybowska 87, 00-844 Warszawa

NIP: 5252607460

REGON: 360301004

KRS: 0000551150

e-mail: kontakt@supergrosz.pl

Infolinia: 22 102 15 00

Godziny pracy:

pon. – pt.: 8.00-20.00

sob.-nd.: 10.00-18.00

Jak wziąć pożyczkę w Super Grosz?

Pożyczka w Super Grosz jest prawdopodobnie tym, czego szukasz. Aby pożyczyć pieniądze w tej firmie musisz najpierw złożyć odpowiedni wniosek. W niniejszym artykule pokażemy ci jak przejść cały proces wnioskowania krok po kroku.

Jak zapewne już wiesz, Super Grosz to marka, która pożyczek udziela wyłącznie online. Z tego względu cały proces wnioskowania o finansowanie odbywa się przez internet, a wymagany do pożyczki wniosek ma charakter wirtualny. Aby rozpocząć procedurę ubiegania się o gotówkę w Super Grosz, kliknij w link poniżej i przejdź na stronę pożyczkodawcy.

Weź pożyczkę w Super Grosz

Następnie postępuj według poniższych wskazówek.

1. Określ parametry swojej pożyczki

Pierwszy krok w procesie ubiegania się o pożyczkę w Super Grosz polega na wskazaniu kwoty o jaką się ubiegasz oraz czasu, którego potrzebujesz na spłatę zobowiązania. Odpowiednie parametry ustawisz za pomocą suwaków widocznych na stronie głównej. Obok suwaków znajdziesz natomiast podsumowanie swojego wyboru. W tym miejscu pożyczkodawca prezentuje jak prezentują się koszty wybranej przez ciebie pożyczki. Znajdziesz tam więc informacje o wysokości prowizji, RRSO i odsetek.

Pierwsza strona formularza w Super Grosz

Klikając w przycisk “Zobacz terminy” umieszczony pod wspomnianym podsumowaniem, uzyskasz wgląd do harmonogramu spłaty twojej pożyczki. Super Grosz zamieścił w nim dokładna informację o wysokości rat twojego zobowiązania oraz szczegółowe terminy ich płatności.

Przycisk “Zobacz dokumenty” przekierowuje natomiast do Formularza Informacyjnego, w którym znajdziesz bardzo szczegółowe informacje dotyczące pożyczki, którą planujesz zaciągnąć.

Jeżeli nadal chcesz pożyczyć pieniądze na warunkach oferowanych przez Super Grosz, kliknij w pomarańczowy przycisk “Weź pożyczkę”.

2. Utwórz konto na stronie pożyczkodawcy

Po kliknięciu we wspomniany przycisk zostaniesz przeniesiony do właściwego formularza pożyczkowego. W pierwszej kolejności będziesz musiał założyć indywidualne konto na stronie pożyczkodawcy. System poprosi cię zatem o dwukrotne podanie adresu mailowego oraz stworzenie hasła, którym zamierzasz logować się do swojego profilu. Hasło musi składać się z co najmniej 8 znaków.

Druga strona formularza w Super Grosz

3. Podaj swoje dane osobowe

Kolejny zestaw pytań w formularzu dotyczy twoich personaliów. W tym miejscu wpisujesz zatem swoje imię i nazwisko, pesel, a także serię oraz numer dowodu osobistego. Dodatkowo, pożyczkodawca poprosi cię także o podanie numeru telefonu komórkowego, pod którym można się z tobą kontaktować.

Trzecia strona formularza w Super Grosz

4.Uzupełnij dane adresowe

Dalsze pola wniosku pożyczkowego odnoszą się do twojego adresu. Pożyczkodawca nie określa, czy ma to być adres zameldowania czy zamieszkania. Sam możesz zatem zadecydować, który z nich podasz – a podać należy takie dane jak ulica, numer domu/mieszkania, kod pocztowy oraz miejscowość.

Czwarta strona formularza w Super Grosz

5. Naszkicuj swoją sytuację życiową

W tej sekcji pól pożyczkodawca zapyta o twój stan cywilny, liczbę osób na utrzymaniu, status zawodowy oraz miesięczny dochód na rękę. W przypadku pola odnoszącego się do posiadanego przez ciebie statusu zawodowego, możesz odpowiedź wybrać z rozwijanej listy. Jeśli zadeklarujesz, że swoje dochody otrzymujesz na podstawie jakiejkolwiek umowy, system wyświetli dodatkowe pytania dotyczące twojego pracodawcy. W takiej sytuacji będziesz zatem musiał wskazać nazwę pracodawcy, jego adres oraz numer telefonu.

Piąta strona formularza w Super Grosz

Co ciekawe, w ramach pola “status zawodowy” możesz też wybrać takie opcje jak np. długoterminowy urlop czy dochód nieudokumentowany. 

6. Wyraź potrzebne zgody

Wniosek pożyczkowy w Super Grosz kończy się koniecznością wyrażenia odpowiednich zgód. A na co dokładnie musisz ową zgodę wyrazić? Otóż, pożyczkodawca będzie chciał żebyś:

 • oświadczył, że znasz i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez Super Grosz,
 • wyraził zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez pożyczkodawcę,
 • wyraził zgodę na przesyłanie przez firmę informacji handlowych drogą elektroniczną,
 • wyraził zgodę na udostępnianie twoich danych osobowych innym podmiotom w celach marketingowych,
 • udzielił firmie zgody na sprawdzenie twojej historii w BIK, weryfikację w biurach informacji gospodarczej oraz sprawdzenie twoich danych dzięki Platformie Wymiany Informacji Pożyczkowej.

Szósta strona formularza w Super Grosz

Oczywiście, nie wszystkie z powyższych zgód są obowiązkowe. Aby przejść do dalszego etapu wnioskowania, musisz zaznaczyć jedynie pierwszą i ostatnią z nich. A kiedy już to zrobisz, wystarczy kliknąć żółty przycisk “Przejdź dalej”.

7. Wprowadź kod sms

Na numer telefonu, który podałeś we wniosku pożyczkodawca prześle specjalny kod. Wpisz go w pole, które pojawi się na kolejnej stronie formularza pożyczkowego. Po poprawnym wprowadzeniu kodu, będziesz mógł wybrać sposób weryfikacji i wypłaty ewentualnej pożyczki.

8. Zweryfikuj swoją tożsamość

W Super Grosz możesz dokonać weryfikacji na trzy sposoby:

 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego
 • za pomocą aplikacji GroszConnect
 • odbierając pożyczkę w postaci czeku GIRO

Wybierając weryfikację za pomocą przelewu, będziesz musiał przelać na konto pożyczkodawcy 1 grosz. Wszystkie dane potrzebne do zrealizowania tej transakcji otrzymasz od pożyczkodawcy.

Jeśli wybierzesz opcję weryfikacji za pomocą aplikacji GroszConnect, pożyczkodawca poprosi cię o wskazanie banku, w którym posiadasz konto. Następnie, uruchomi się wspomniana aplikacja, a ty zobaczysz stronę służącą do logowania się w twojej bankowości. Wystarczy, że zalogujesz się na swój rachunek, a aplikacja pobierze niezbędne do weryfikacji dane.

Trzecia opcja – wypłata w formie czeku GIRO – nie wymaga posiadania rachunku bankowego. Wybierając to rozwiązanie pieniądze wypłacisz na poczcie, a pracownik placówki potwierdzi twoją tożsamość na podstawie dowodu osobistego.

9. Oczekuj na decyzję pożyczkodawcy

Kiedy zatwierdzisz wybraną przez siebie formę weryfikacji i wypłaty gotówki, pożyczkodawca przejdzie do rozpatrzenia złożonego przez ciebie wniosku. Zwykle trwa to do kilkunastu minut. O decyzji Super Grosz zostaniesz powiadomiony drogą elektroniczną. Jeśli będzie ona pozytywna automatycznie nastąpi wypłata gotówki na twoje konto.

Pożyczasz 5 000
od 1000 zł do 15000 zł
Okres 24 mies.
od 4 do 50 mies.
Rata 347,70 zł/mies.
Koszt 3 344,90
RRSO: 71,16%

Czy pożyczanie w Super Grosz jest bezpieczne?

Firma funkcjonuje od 2015 roku, więc z pewnością nie jest weteranem polskiego rynku pożyczkodawców. Jej ogromną słabością jest brak członkostwa w Polskim Związku Instytucji Pożyczkowych, który zrzesza podmioty oferujące np. zobowiązania krótkoterminowe. Choć obecność w tym gronie nie gwarantuje uczciwości, to jednak jest to dla klientów bardzo poważny argument podczas wstępnego rekonesansu.

Na korzyść Super Grosza przemawia za to uznanie branży. W 2018 roku firma otrzymała wyróżnienie Kryształ Jakości na gali Loan Awards. Pożyczkodawcę doceniono za wdrażanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań oraz skrócenie procesu weryfikacji. Udało się to osiągnąć m.in. dzięki pełnej cyfryzacji procedur.

Nic zatem wyraźnie nie wskazuje na to, aby działania polskiej marki miałyby okazać się niebezpieczne. Jak to bywa zazwyczaj, warto jednak dokładnie zapoznać się z każdym zapisem w umowie, wysokością oprocentowania i dodatkowymi kosztami. Podjęte środki ostrożności sprawią, że w trakcie okresu kredytowania będzie można spać spokojnie.

Wady i zalety pożyczki w Super Grosz

Analizując tę ofertę sprawdziliśmy między innymi okres kredytowania, warunki umowy czy przedział kwotowy pożyczki. Oto rezultaty naszej pracy.

Zalety pożyczki w SuperGrosz

 1. Wysoka kwota pożyczki – Na zainteresowanych ofertą Super Grosza czeka aż 10 000 złotych, które można pożyczyć od razu.
 2. Długi okres spłaty – To atut nieco związany z poprzednim podpunktem. Gdy przychodzi potrzeba uregulowania większego zobowiązania, trzeba mieć odpowiednio sporo czasu na zwrot pieniędzy. Tak właśnie jest w tym przypadku, ponieważ istnieje możliwość rozłożenia spłaty aż na 48 rat.
 3. Przejrzystość oferty – Wszystkie informacje są podane na stronie w zrozumiały sposób. Wyraźnie widać dbałość o to, aby klient dysponował pełną wiedzą o pożyczce jeszcze przed złożeniem podpisu.
 4. Imponujący limit dla stałych klient – Kieszeń jest naprawdę głęboka, ponieważ maksymalna kwota zobowiązania to aż 15 tysięcy złotych.
 5. Pożyczka bez konta w banku – To furtka dla tych, którzy nie chcą afiszować się z dodatkowymi pieniędzmi lub po prostu nie posiadają rachunku bankowego. Dzięki podjęciu współpracy z Pocztą Polską i Bankiem Pocztowym, Super Grosz może zweryfikować tożsamość i wypłacić gotówkę za pomocą czeku GIRO.

Wady pożyczki w SuperGrosz

 1. Ograniczenia wiekowe – Super Grosz ustalił wyłącznie dolny limit, który wynosi 21 lat, ale to i tak więcej niż w przypadku niektórych konkurencyjnych podmiotów.
 2. Weryfikacja w bazach dłużników – Działanie standardowe w przypadku firm udzielających pożyczek, lecz mimo wszystko zmniejsza szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku.
 3. Irytująca strona – Po wejściu na witrynę klient jest bombardowany wyskakującymi okienkami, które zachęcają do kontaktu z konsultantem Super Grosza. Można poczytywać to jako bardzo sympatyczny gest ze strony właścicieli portalu, ale złe zaprojektowanie udogodnienia sprawia, że nie sposób zapoznać się z ofertą.
 4. Wysoka kwota minimalna – Oferta Super Grosza jest przeznaczona dla osób o dużych potrzebach finansowych. Minimalna kwota pożyczki wynosi tutaj dopiero 1000 złotych.

Opinia Sowy Finansowej o Super Groszu

Jak widać, bilans mocnych i słabych stron zdecydowanie przemawia na korzyść Super Grosza. Firma stale się rozwija i stawia na nowe rozwiązania. Wszystko po to, aby usprawnić proces pozyskiwania dodatkowych funduszy przez osoby prywatne. Tylko rosnąca konkurencja na rynku sprawia, że ten pożyczkodawca nie zdążył się wybić na tle rodzimej branży. Niemniej jednak, naszym zdaniem warto zainteresować się ofertą Super Grosza.

Pożyczasz 5 000
od 1000 zł do 15000 zł
Okres 24 mies.
od 4 do 50 mies.
Rata 347,70 zł/mies.
Koszt 3 344,90
RRSO: 71,16%

Ocena: 4.18 (7098 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 14 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
40 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Dawid
Dawid
1 miesiąc temu

Ta firma to są złodzieje i oszuści. Przez przypadek wysłałem do nich przelew dwa razy i ciągle brak odpowiedzi z ich strony. Gdy dzwonię, aby się upomnieć, to mówią, że nie mają żadnej nadpłaty. Ciągnie się już to drugi miesiąc. Już nigdy nie skorzystam z usług tej firmy!!!

Mariusz
Mariusz
7 miesięcy temu

Nie bierzcie tych chwilowej a super grosz to już przesada oddajecie jeszcze raz tyle co pozyczacie to jest zlodziejstwo

Judyta
Judyta
1 rok temu

Nie polecam nikomu tej firmy oszukują na każdym kroku. Prowizja z kosmosu. Spłaca się trzy razy więcej niz sie pozycza. Po splaconej wczesniej pozyczce przed terminem nie mozna się doprosic o zwrot nadplaconej kwoty za kazdym razem jest jakis problem ciagnie sie to 6 miesiąc. Pracuja tam ludzie niedouczeni, ktorzy nie potrafia nawet pomoc klientowi kazda rozmowa konczy sie tym samym ze ktos sie odezwie po tym cisza. Najgorsza firma pozyczkowa! Odradzam

Marek
Marek
1 rok temu

Absolutnie nie polecam

Izabella
Izabella
1 rok temu

Najgorsza firma jaka może być, weryfikacja gorsza niż w bankach. Przy dwóch spłaconych kredytach w terminie dzwonią do pracodawcy. Od pół roku nie mogę się doprosić zwrotu nadpłaty za wcześniej spłacony kredyt co chwilę coś wymyślają a pani z działu z którą pisałam e-mail nie ma zielonego pojęcia o swoje j pracy. Już nie mówiąc o prowizji i odsetkach jakie biorą.

klak
klak
2 lat temu

3 dni dzwonie i nic

tom
tom
2 lat temu

nie mozna się z nimi skontaktować -parodia

Kris
Kris
2 lat temu

Dużo pytają o dane drażliwe, z kim żyje , gdzie żyje jak nazywa się przełożony …
Do czego te nade są im potrzebne … W sumie do dzisiaj nie uzyskałem odpowiedzi

Osobiście nie polecam

Cris
Cris
2 lat temu

Kontakt z firmą ograniczony, o wszystko trzeba się upominać a tylko straszą firma windykacyjna Choć sami mają problemy z zaksięgowanie wpłaty. System nie księguje wpłat , a zaraz straszą firma windykacyjna .

Nie polecam

ola
ola
2 lat temu

Dobre promocje dla stałych klientów. Warto tu pożyczać!

Władek
Władek
2 lat temu

Super Grosz to jedyna firma w której spotkałem się z możliwością pożyczenia pieniędzy jeszcze przed spłatą pożyczki. Oczywiście trzeba do tego spełnić okreslone warunki, ale dobrze, że na coś takiego w ogole pozwalają.

Aśka_1
Aśka_1
2 lat temu

1000zł na dziewięc rat kosztował mnie ponad 155 zł. Dla jednych dużo dla innych mało, ale wazne że się udało cokolwiek pożyczyć

zasana
zasana
2 lat temu

Może być, aczkolwiek zanim dostaniesz kase trzeba wypelnić długi i nudny formularz.

Arson345
Arson345
2 lat temu

Pożyczka została wypłacona w dniu w którym wysłałem wniosek. Polecam

daraaa
daraaa
2 lat temu

zazdroszcze..ja czekalam na dezcyzje dwa dni a i kase dostałam dopiero po trzech dniach. wiec nie zawsze jest tak rozowo jak u ciebie

anjala
anjala
2 lat temu

Wypłata pożyczki na poczcie to super sprawa!! Mam z mężem wspólne konto i nigdzie z tego powodu nie chcieli mi dać pożyczki. W Super Groszu dało się odebrać pieniądze na poczcie – wystarczy mieć dowód osobisty i tyle!

kasztelan
kasztelan
2 lat temu

Dobra pożyczka nie ma się czego obawiać!

jacek_89
jacek_89
2 lat temu

ja jestem bardzo zadowolony!!! Decyzja i pieniądze były po dwóch godzinach

maryśka
maryśka
2 lat temu

skorzystałam z opcji wcześniejszej spłaty pożyczki i zapłaciłam mniej niż zakładałam. Polecam!

Monia
Monia
2 lat temu

Tylko problem maja z księgowanie wplat

Daniel
Daniel
2 lat temu

Witam, a czy zwrot pani dostała za wcześniejszą spłatę

zadowolony
zadowolony
2 lat temu

Polecam! Brak wymagan co do zaświadczeń, wszystko szybko i bez formalności!!

matka
matka
2 lat temu

Chciałam pożyczkę z niską ratą, gdzies do 100 zł miesięcznie maks. W Super groszu miałam ratę 70 zł. Polecam!

Weronika
Weronika
2 lat temu

Wbrew zapisom własnej umowy o możliwości spłaty zarówno częściowej jak i całkowitej otrzymałam taką informację: „Informujemy, iż w przypadku dokonania nadpłaty na pożyczce, która nie zamyka pożyczki w całości, kwota wpłaty zostaje zaksięgowana kolejno na poszczególne raty zgodnie z harmonogramem rat. Informujemy, iż nie przeliczamy ponownie harmonogramu. (…) Jednocześnie informujemy, iż § 6 Umowy pozyczki ratalnej odnosi się do wcześniejszej całkowitej spłaty pozyczki.”

Wcześniejsza częściowa spłata kapitału to wcześniejsza częściowa spłata kapitału a nie wcześniejsza spłata przyszłych rat i w takiej sytuacji należy koszty rozliczyć – ale w tej firmie chyba brakuje wyedukowanej kadry i prawnika skoro własnej umowy nie rozumieją…

Wiktor
Wiktor
2 lat temu

Pożyczałam już w 5 innych firmach i ta jest zdecydowanie najlepsza!!!! Krótko, bez ceregieli i nierealnych wymagań. Jeśli masz zdolność, wypłacą kasę od ręki!!!!

zaneta
zaneta
2 lat temu

Warto jeszcze dodać, że przy pożyczce na 36 rat mają fajną promocję – rrso 55% zamiast 78%.

Dalia
Dalia
2 lat temu

Zanim cokolwiek zrobisz na ich stroni, musisz pozamykać masę reklam!!!! Nie polecam wniskować na smartfonie, szkoda nerwów!!!

kolka_234
kolka_234
2 lat temu

Wybrałam wypłatę czekiem i na pozyczke musialam czekać trzy dni. Myslalam, że wypalce pieniadze jeszcze tego samego dnia albo maksymalnie dzien pozniej. Jednak lepiej bylo zrobic przelew, byloby zdecydowanie szybciej!

toma
toma
2 lat temu

Super Grosz pozwala także wypłacać pozyczkę w formie czeku GIRO.

dama
dama
2 lat temu

Ogromne koszty!! 10 000 zł na trzy lata to ponad 500 zł miesięcznej raty i aż 8 000 zł więcej do spłaty!!

Joanna
Joanna
2 lat temu

to była jednyna firma, w której dawali mi pieniadze na cztery lata

maria
maria
2 lat temu

Bardzo sobie chwalę mozliwość wypłaty pieniędzy na poczcie. Pokazałam tylko kod sms i odebrałam pożyczke u siebie w urzędzie.

Michał
Michał
2 lat temu

Oferta spoko, nie chcieli żadnych zaświadczeń

Marek_34
Marek_34
2 lat temu

Wniosek o pożyczkę złożyłem wczoraj o 15.00 i pieniądze miałem o 18. Całkiem sprawnie to poszło, polecam!

az
az
2 lat temu

trochę mało dają jak na pożyczkę ratalną

Kita_09
Kita_09
2 lat temu

obiecuja szybką wypłatę gotówki a ja czekałam prawie dwa dni!!!

Sabina
Sabina
2 lat temu

ja podobnie, tylko że składałam wniosek w sobotę. Pieniądze były dopiero we wtorek.

Sarka
Sarka
2 lat temu

Fajną promocję teraz mają! Pożyczas 2000 zł na 6 miesięcy a jak oddasz po 1 miesiącu to masz za darmo!!!

darka
darka
2 lat temu

Podoba mi się ich strona – jest przyjazna dla oka i wszystko wyraznie napisane, nie trzeba szukać niewiadomo gdzie.

SuperBezGrosza
SuperBezGrosza
5 lat temu

Pierwsza pozyczka według s.grosz wynosi 1000zł,po wypełnieniu połowy ze 100 rubryk pojawił się komunikat,że tylko 500zł,po wypełnieniu całości i zalogowaniu się na moim koncie przez s.grosz-odmowa.Udostępniłem wiele wrażliwych danych osobowych i dostałem odmowę.Ostrzegam i nie polecam superGrosza.Strata czasu…