star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Jak wziąć pożyczkę w Super Grosz?

Jak wziąć pożyczkę w Super Grosz?

Pożyczka w Super Grosz jest prawdopodobnie tym, czego szukasz. Aby pożyczyć pieniądze w tej firmie musisz najpierw złożyć odpowiedni wniosek. W niniejszym artykule pokażemy ci jak przejść cały proces wnioskowania krok po kroku.

Jak zapewne już wiesz, Super Grosz to marka, która pożyczek udziela wyłącznie online. Z tego względu cały proces wnioskowania o finansowanie odbywa się przez internet, a wymagany do pożyczki wniosek ma charakter wirtualny. Aby rozpocząć procedurę ubiegania się o gotówkę w Super Grosz, kliknij w link poniżej i przejdź na stronę pożyczkodawcy.

Weź pożyczkę w Super Grosz

Następnie postępuj według poniższych wskazówek.

1. Określ parametry swojej pożyczki

Pierwszy krok w procesie ubiegania się o pożyczkę w Super Grosz polega na wskazaniu kwoty o jaką się ubiegasz oraz czasu, którego potrzebujesz na spłatę zobowiązania. Odpowiednie parametry ustawisz za pomocą suwaków widocznych na stronie głównej. Obok suwaków znajdziesz natomiast podsumowanie swojego wyboru. W tym miejscu pożyczkodawca prezentuje jak prezentują się koszty wybranej przez ciebie pożyczki. Znajdziesz tam więc informacje o wysokości prowizji, RRSO i odsetek.

Pierwsza strona formularza w Super Grosz

Klikając w przycisk “Zobacz terminy” umieszczony pod wspomnianym podsumowaniem, uzyskasz wgląd do harmonogramu spłaty twojej pożyczki. Super Grosz zamieścił w nim dokładna informację o wysokości rat twojego zobowiązania oraz szczegółowe terminy ich płatności.

Przycisk “Zobacz dokumenty” przekierowuje natomiast do Formularza Informacyjnego, w którym znajdziesz bardzo szczegółowe informacje dotyczące pożyczki, którą planujesz zaciągnąć.

Jeżeli nadal chcesz pożyczyć pieniądze na warunkach oferowanych przez Super Grosz, kliknij w pomarańczowy przycisk “Weź pożyczkę”.

2. Utwórz konto na stronie pożyczkodawcy

Po kliknięciu we wspomniany przycisk zostaniesz przeniesiony do właściwego formularza pożyczkowego. W pierwszej kolejności będziesz musiał założyć indywidualne konto na stronie pożyczkodawcy. System poprosi cię zatem o dwukrotne podanie adresu mailowego oraz stworzenie hasła, którym zamierzasz logować się do swojego profilu. Hasło musi składać się z co najmniej 8 znaków.

Druga strona formularza w Super Grosz

3. Podaj swoje dane osobowe

Kolejny zestaw pytań w formularzu dotyczy twoich personaliów. W tym miejscu wpisujesz zatem swoje imię i nazwisko, pesel, a także serię oraz numer dowodu osobistego. Dodatkowo, pożyczkodawca poprosi cię także o podanie numeru telefonu komórkowego, pod którym można się z tobą kontaktować.

Trzecia strona formularza w Super Grosz

4.Uzupełnij dane adresowe

Dalsze pola wniosku pożyczkowego odnoszą się do twojego adresu. Pożyczkodawca nie określa, czy ma to być adres zameldowania czy zamieszkania. Sam możesz zatem zadecydować, który z nich podasz – a podać należy takie dane jak ulica, numer domu/mieszkania, kod pocztowy oraz miejscowość.

Czwarta strona formularza w Super Grosz

5. Naszkicuj swoją sytuację życiową

W tej sekcji pól pożyczkodawca zapyta o twój stan cywilny, liczbę osób na utrzymaniu, status zawodowy oraz miesięczny dochód na rękę. W przypadku pola odnoszącego się do posiadanego przez ciebie statusu zawodowego, możesz odpowiedź wybrać z rozwijanej listy. Jeśli zadeklarujesz, że swoje dochody otrzymujesz na podstawie jakiejkolwiek umowy, system wyświetli dodatkowe pytania dotyczące twojego pracodawcy. W takiej sytuacji będziesz zatem musiał wskazać nazwę pracodawcy, jego adres oraz numer telefonu.

Piąta strona formularza w Super Grosz

Co ciekawe, w ramach pola “status zawodowy” możesz też wybrać takie opcje jak np. długoterminowy urlop czy dochód nieudokumentowany. 

6. Wyraź potrzebne zgody

Wniosek pożyczkowy w Super Grosz kończy się koniecznością wyrażenia odpowiednich zgód. A na co dokładnie musisz ową zgodę wyrazić? Otóż, pożyczkodawca będzie chciał żebyś:

  • oświadczył, że znasz i akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez Super Grosz,
  • wyraził zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez pożyczkodawcę,
  • wyraził zgodę na przesyłanie przez firmę informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • wyraził zgodę na udostępnianie twoich danych osobowych innym podmiotom w celach marketingowych,
  • udzielił firmie zgody na sprawdzenie twojej historii w BIK, weryfikację w biurach informacji gospodarczej oraz sprawdzenie twoich danych dzięki Platformie Wymiany Informacji Pożyczkowej.

Szósta strona formularza w Super Grosz

Oczywiście, nie wszystkie z powyższych zgód są obowiązkowe. Aby przejść do dalszego etapu wnioskowania, musisz zaznaczyć jedynie pierwszą i ostatnią z nich. A kiedy już to zrobisz, wystarczy kliknąć żółty przycisk “Przejdź dalej”.

7. Wprowadź kod sms

Na numer telefonu, który podałeś we wniosku pożyczkodawca prześle specjalny kod. Wpisz go w pole, które pojawi się na kolejnej stronie formularza pożyczkowego. Po poprawnym wprowadzeniu kodu, będziesz mógł wybrać sposób weryfikacji i wypłaty ewentualnej pożyczki.

8. Zweryfikuj swoją tożsamość

W Super Grosz możesz dokonać weryfikacji na trzy sposoby:

  • za pomocą przelewu weryfikacyjnego
  • za pomocą aplikacji GroszConnect
  • odbierając pożyczkę w postaci czeku GIRO

Wybierając weryfikację za pomocą przelewu, będziesz musiał przelać na konto pożyczkodawcy 1 grosz. Wszystkie dane potrzebne do zrealizowania tej transakcji otrzymasz od pożyczkodawcy.

Jeśli wybierzesz opcję weryfikacji za pomocą aplikacji GroszConnect, pożyczkodawca poprosi cię o wskazanie banku, w którym posiadasz konto. Następnie, uruchomi się wspomniana aplikacja, a ty zobaczysz stronę służącą do logowania się w twojej bankowości. Wystarczy, że zalogujesz się na swój rachunek, a aplikacja pobierze niezbędne do weryfikacji dane.

Trzecia opcja – wypłata w formie czeku GIRO – nie wymaga posiadania rachunku bankowego. Wybierając to rozwiązanie pieniądze wypłacisz na poczcie, a pracownik placówki potwierdzi twoją tożsamość na podstawie dowodu osobistego.

Więcej o Super Grosz

9. Oczekuj na decyzję pożyczkodawcy

Kiedy zatwierdzisz wybraną przez siebie formę weryfikacji i wypłaty gotówki, pożyczkodawca przejdzie do rozpatrzenia złożonego przez ciebie wniosku. Zwykle trwa to do kilkunastu minut. O decyzji Super Grosz zostaniesz powiadomiony drogą elektroniczną. Jeśli będzie ona pozytywna automatycznie nastąpi wypłata gotówki na twoje konto.

Zobacz, co o firmie Super Grosz mówią dotychczasowi klienci

Weź pożyczkę w Super Grosz

Ocena: 4.24 (21 głosów)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy