star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o SuperGrosz

Opinie o SuperGrosz

Jak bardzo ekscytująca jest oferta Super Grosz? Czy pożyczone pieniądze łatwo oddać, ponieważ warunki zawarcia umowy są przyjazne klientowi? Do tych kilku wybranych zagadnień postaramy się odnieść w poniższym zestawieniu mocnych i słabych stron tej firmy.

Super Grosz nie jest samodzielnym podmiotem, ponieważ za tą firmą stoi polska spółka Aiqlabs, która funkcjonuje na rynku od 2015 roku. Jak się okazuje, ojczyste pochodzenie to wcale nie tak częsty przypadek. Na polskim podwórku zadomowiło się bardzo dużo firm mających korzenie w krajach bałtyckich (Łotwa, Litwa, Estonia). Wprawdzie pieniądze narodowości nie mają, ale z pewnością dla pewnej grupy osób, skorzystanie z oferty Super Grosza może być kolejnym przejawem patriotyzmu.

PROMOCJA!
5 000
od 1000 zł do 10000 zł
24 mies.
od 4 do 48 mies.
341,09 zł/mies.
3 186,05
RRSO: 67,38%

Czy pożyczanie w Super Grosz jest bezpieczne?

Firma funkcjonuje od 2015 roku, więc z pewnością nie jest weteranem polskiego rynku pożyczkodawców. Jej ogromną słabością jest brak członkostwa w Polskim Związku Instytucji Pożyczkowych, który zrzesza podmioty oferujące np. zobowiązania krótkoterminowe. Choć obecność w tym gronie nie gwarantuje uczciwości, to jednak jest to dla klientów bardzo poważny argument podczas wstępnego rekonesansu.

Na korzyść Super Grosza przemawia za to uznanie branży. W 2018 roku firma otrzymała wyróżnienie Kryształ Jakości na gali Loan Awards. Pożyczkodawcę doceniono za wdrażanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań oraz skrócenie procesu weryfikacji. Udało się to osiągnąć m.in. dzięki pełnej cyfryzacji procedur.

Nic zatem wyraźnie nie wskazuje na to, aby działania polskiej marki miałyby okazać się niebezpieczne. Jak to bywa zazwyczaj, warto jednak dokładnie zapoznać się z każdym zapisem w umowie, wysokością oprocentowania i dodatkowymi kosztami. Podjęte środki ostrożności sprawią, że w trakcie okresu kredytowania będzie można spać spokojnie.

Wady i zalety pożyczki w Super Grosz

Analizując tę ofertę sprawdziliśmy między innymi okres kredytowania, warunki umowy czy przedział kwotowy pożyczki. Oto rezultaty naszej pracy.

Zalety pożyczki w SuperGrosz

  1. Wysoka kwota pożyczki – Na zainteresowanych ofertą Super Grosza czeka aż 10 000 złotych, które można pożyczyć od razu.
  2. Długi okres spłaty – To atut nieco związany z poprzednim podpunktem. Gdy przychodzi potrzeba uregulowania większego zobowiązania, trzeba mieć odpowiednio sporo czasu na zwrot pieniędzy. Tak właśnie jest w tym przypadku, ponieważ istnieje możliwość rozłożenia spłaty aż na 48 rat.
  3. Przejrzystość oferty – Wszystkie informacje są podane na stronie w zrozumiały sposób. Wyraźnie widać dbałość o to, aby klient dysponował pełną wiedzą o pożyczce jeszcze przed złożeniem podpisu.
  4. Imponujący limit dla stałych klient – Kieszeń jest naprawdę głęboka, ponieważ maksymalna kwota zobowiązania to aż 15 tysięcy złotych.
  5. Pożyczka bez konta w banku – To furtka dla tych, którzy nie chcą afiszować się z dodatkowymi pieniędzmi lub po prostu nie posiadają rachunku bankowego. Dzięki podjęciu współpracy z Pocztą Polską i Bankiem Pocztowym, Super Grosz może zweryfikować tożsamość i wypłacić gotówkę za pomocą czeku GIRO.

Więcej o SuperGrosz
baner reklamowy Super Grosz

Wady pożyczki w SuperGrosz

  1. Ograniczenia wiekowe – Super Grosz ustalił wyłącznie dolny limit, który wynosi 21 lat, ale to i tak więcej niż w przypadku niektórych konkurencyjnych podmiotów.
  2. Weryfikacja w bazach dłużników – Działanie standardowe w przypadku firm udzielających pożyczek, lecz mimo wszystko zmniejsza szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku.
  3. Irytująca strona – Po wejściu na witrynę klient jest bombardowany wyskakującymi okienkami, które zachęcają do kontaktu z konsultantem Super Grosza. Można poczytywać to jako bardzo sympatyczny gest ze strony właścicieli portalu, ale złe zaprojektowanie udogodnienia sprawia, że nie sposób zapoznać się z ofertą.
  4. Wysoka kwota minimalna – Oferta Super Grosza jest przeznaczona dla osób o dużych potrzebach finansowych. Minimalna kwota pożyczki wynosi tutaj dopiero 1000 złotych.

Jak pożyczyć w SuperGrosz?

Opinia Sowy Finansowej o Super Groszu

Jak widać, bilans mocnych i słabych stron zdecydowanie przemawia na korzyść Super Grosza. Firma stale się rozwija i stawia na nowe rozwiązania. Wszystko po to, aby usprawnić proces pozyskiwania dodatkowych funduszy przez osoby prywatne. Tylko rosnąca konkurencja na rynku sprawia, że ten pożyczkodawca nie zdążył się wybić na tle rodzimej branży. Niemniej jednak, naszym zdaniem warto zainteresować się ofertą Super Grosza.

PROMOCJA!
5 000
od 1000 zł do 10000 zł
24 mies.
od 4 do 48 mies.
341,09 zł/mies.
3 186,05
RRSO: 67,38%

Ocena: 4.21 (4405 głosów)
avatar
HIT!
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 500 zł do 2000 zł
30 dni
od 7 dni do 30 dni
0
RRSO: 0%

13
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
kolka_234
Gość
kolka_234

Wybrałam wypłatę czekiem i na pozyczke musialam czekać trzy dni. Myslalam, że wypalce pieniadze jeszcze tego samego dnia albo maksymalnie dzien pozniej. Jednak lepiej bylo zrobic przelew, byloby zdecydowanie szybciej!

dama
Gość
dama

Ogromne koszty!! 10 000 zł na trzy lata to ponad 500 zł miesięcznej raty i aż 8 000 zł więcej do spłaty!!

toma
Gość
toma

Super Grosz pozwala także wypłacać pozyczkę w formie czeku GIRO.

Michał
Gość
Michał

Oferta spoko, nie chcieli żadnych zaświadczeń

Marek_34
Gość
Marek_34

Wniosek o pożyczkę złożyłem wczoraj o 15.00 i pieniądze miałem o 18. Całkiem sprawnie to poszło, polecam!

az
Gość
az

trochę mało dają jak na pożyczkę ratalną

Kita_09
Gość
Kita_09

obiecuja szybką wypłatę gotówki a ja czekałam prawie dwa dni!!!

Sabina
Gość
Sabina

ja podobnie, tylko że składałam wniosek w sobotę. Pieniądze były dopiero we wtorek.

Sarka
Gość
Sarka

Fajną promocję teraz mają! Pożyczas 2000 zł na 6 miesięcy a jak oddasz po 1 miesiącu to masz za darmo!!!

darka
Gość
darka

Podoba mi się ich strona – jest przyjazna dla oka i wszystko wyraznie napisane, nie trzeba szukać niewiadomo gdzie.

maria
Gość
maria

Bardzo sobie chwalę mozliwość wypłaty pieniędzy na poczcie. Pokazałam tylko kod sms i odebrałam pożyczke u siebie w urzędzie.

Joanna
Gość
Joanna

to była jednyna firma, w której dawali mi pieniadze na cztery lata

SuperBezGrosza
Gość
SuperBezGrosza

Pierwsza pozyczka według s.grosz wynosi 1000zł,po wypełnieniu połowy ze 100 rubryk pojawił się komunikat,że tylko 500zł,po wypełnieniu całości i zalogowaniu się na moim koncie przez s.grosz-odmowa.Udostępniłem wiele wrażliwych danych osobowych i dostałem odmowę.Ostrzegam i nie polecam superGrosza.Strata czasu…