star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

SMS Kredyt – pożyczaj na raty do 5000 zł

Firma pożyczkowa

SMS Kredyt to znana polska firma pozabankowa specjalizująca się w pożyczkach ratalnych. Cieszy się popularnością wśród pożyczkodawców – ze względu na jasne i rzetelne warunki i atrakcyjną ofertę. SMS Kredyt udziela pożyczek zarówno stacjonarnie, jak i online. Przyjrzeliśmy się tej firmie oraz ofercie pożyczek na raty dostępnych przez internet.

Ta oferta na naszej stronie jest obecnie nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pożyczek ratalnych oraz chwilówek.

Weź pożyczkę w SMS Kredyt

Podstawowe informacje na temat firmy

Dane adresowe:

SMS KREDYT SP. Z O.O

Św. Mikołaja 8-11

50-125 Wrocław

Dane kontaktowe:

tel.: 71 719 33 03

fax: 71 719 33 79

e-mail: smskredyt@smskredyt.pl

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek

08.00-18.00

Pozostałe informacje:

NIP: 8971731029

REGON: 020558301

KRS: 0000426286

Historia firmy SMS Kredyt

SMS Kredyt jest firmą z polskim kapitałem działającą już od 10 lat na naszym rynku finansowym. Udziela tylko pożyczek ratalnych, za to robi to na trzy sposoby. Można pożyczać stacjonarnie w placówkach firmy lub w firmach współpracujących z SMS Kredyt. Dostępna jest też pożyczka online, telefonicznie lub za pomocą SMS-a – jak zresztą sama nazwa wskazuje. SMS Kredyt otrzymał Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy.

Warunki pożyczania w SMS Kredyt

Tak jak każda inna firma pożyczka, również i SMS Kredyt udziela pożyczki na określonych zasadach. Nie są one specjalnie restrykcyjne, jednak warto zapoznać się z nimi jeszcze przed złożeniem wniosku – aby sprawdzić, czy w ogóle mamy szansę na otrzymanie gotówki. Zatem jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pożyczkę w SMS Kredyt?

Dla kogo SMS Kredyt, czyli kto może pożyczyć w tej firmie

Pożyczkobiorca idealny według SMS Kredyt musi spełnić kilka warunków, które jednak w porównaniu z wymaganiami banków czy chociażby innych firm pożyczkowych nie są specjalnie restrykcyjne. Zatem o pożyczkę w SMS Kredyt mogą wnioskować osoby:

  • w wieku od 20 do 80 lat,
  • posiadające numer PESEL,
  • wykazujące stałe źródło dochodu,
  • wyróżniające się pozytywną historią kredytową w bazach kredytowych,
  • stale zamieszkałe na terenie Polski.

Otrzymanie pożyczki w tej firmie wiąże się również ze spełnianiem warunków odnośnie akceptowalnej przez pożyczkodawcę zdolności kredytowej.

Weź pożyczkę w SMS Kredyt

Parametry i koszty pożyczki w SMS Kredyt

Parametry pożyczki w SMS Kredyt różnią się w zależności od tego, w jaki sposób wnioskuje się o gotówkę. Składając wniosek online, można otrzymać od 1000 zł do maksymalnie 5000 zł na okres od 3 do 30 miesięcy. Telefonicznie i stacjonarnie można wnioskować o gotówkę w wysokości 15 000 zł. Są to oczywiście pożyczki płatne – ich koszt zależy od kwoty oraz okresu kredytowego. Przykładowo, koszt pożyczki dla kwoty 2000 zł na 24 miesiące to 1700 zł, co daje RRSO na poziomie 106,89%. Szacowany koszt swojej pożyczki można sprawdzić w kalkulatorze znajdującym się na stronie SMS Kredyt.

Dodatkowe informacje na temat SMS Kredyt

Po złożeniu wniosku firma kontaktuje się z pożyczkobiorcą telefonicznie – w celu weryfikacji danych i kontynuacji składania wniosku – od razu zostanie się też poinformowanym o decyzji. Umowa do podpisania jest wysłana do klienta kurierem. SMS Kredyt pozwala na wybór sposobu odbioru gotówki: można zdecydować się na przelew na konto (najszybsza opcja, do 15 minut do maksymalnie jednego dnia roboczego, w zależności od tego, w jakim banku posiada się konto), odbiór w placówce Poczty Polskiej lub odbiór w placówce banku Pekao S.A. SMS Kredyt weryfikuje swoich klientów w BIK, KRD i BIG.

Opinie o SMS Kredyt

To, co o danej firmie mówią jej klienci stanowi ważne źródło informacji, dla tych którzy dopiero zastanawiają się nad pożyczką w SMS Kredyt. Stąd też pomysł na nasz artykuł o opiniach na teraz SMS Kredyt, który powstał w oparciu o faktyczne doświadczenia pożyczkobiorców tej firmy. Sprawdź, co sądzą o SMS Kredyt inni, zobacz czy wnioskowania o pożyczkę tam się opłaca oraz jakie mocne i słabe strony ma oferta tej firmy.

Opinie o SMS Kredyt

Korzystałeś z pożyczki w SMS Kredyt? Podziel się swoją opinią z innymi!

Weź pożyczkę w SMS Kredyt

Ocena: 4.01 (94 głosy)
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
avatar
guest
0 komentarzy