star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Smart Pożyczka

firma pożyczkowa

Do 7 000 zł na 30 dni z opcją refinansowania – oto oferta, jaką znajdziesz w Smart Pożyczka. Oprócz tego, czeka cię kilka miłych niespodzianek. Jakich? Dowiedz się tego z artykułu!

Smart Pożyczka jest w Polsce obecna od ponad 7 lat. Marka należy do Aventus Group, części międzynarodowej grupy z obszaru FinTech – „UAB Aventus Capital”, obecnej już w 12 krajach. Aventus Capital prowadzi działalność także na Litwie, Łotwie, w Czechach, Mołdawii, Rosji, Kazachstanie, na Ukrainie, Białorusi, w Wietnamie, na Sri Lance i Filipinach. Polska jest jednak najważniejszym rynkiem dla tego przedsiębiorcy.

Pożyczasz 500
od 200 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Czy pożyczanie w Smart Pożyczka jest bezpieczne?

Poza długą działalnością na rynku pozabankowym, Smart Pożyczka może pochwalić się kilkoma nagrodami i wyróżnieniami oraz przynależnością do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych i Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Te elementy świadczą o stabilności przedsiębiorstwa, a co za tym idzie, bezpieczeństwa klientów.

Wady i zalety pożyczki w Smart Pożyczka

Poniższa lista plusów i minusów korzystania z usług Smart Pożyczka została stworzona na podstawie dokładnej analizy oferty tego pożyczkodawcy. Następnie ofertę porównaliśmy z innymi pożyczkami z sektora pozabankowego.

Zalety pożyczki w Smart Pożyczkabaner smart pożyczka

 • Wysoka kwota pożyczki – w Smart Pożyczce weźmiesz nawet 7 000 zł – to ciekawa oferta w porównaniu do konkurencyjnych firm.
 • Program lojalnościowy – w zamian za kolejne umowy pożyczkowe, dostajesz niższą prowizję i odsetki; niewielu pożyczkodawców może pochwalić się programem lojalnościowym.
 • Pierwsza pożyczka za darmo – promocja jest kierowana do nowych klientów; możesz wziąć do 3 000 zł za pierwszym razem bez ponoszenia kosztów. Warunkiem promocji jest spłata pożyczki w ciągu 30 dni.
 • Blog – firma publikuje na nim informacje handlowe, jak promocje, ale także ciekawostki, z których dowiesz się np. gdzie warto wybrać się na wakacje w tym roku.
 • Media społecznościowe – w branży pożyczek pozabankowych niewiele firm dba o swój wizerunek w mediach społecznościowych; Smart Pożyczka pamięta o regularnych i ciekawych wpisach na Facebooku i Twitterze.
 • Odpowiedzialni społecznie – białostocka firma dba o swoje bliskie otoczenie – współpracuje z Uniwersytetem w Białymstoku oraz wspiera fundacje i stowarzyszenia, które niosą pomoc potrzebującym (Szlachetna Paczka, Wspólna Nadzieja, Fundacja na Rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny).
 • Nagrody i certyfikaty – na stronie pożyczkodawcy znajdziesz informacja o przyznanych wyróżnieniach.
 • Refinansowanie pożyczki oraz przedłużenie terminu spłaty – ten pożyczkodawca zaoferuje ci możliwość tak odroczenia spłaty, jak i wzięcia pożyczki refinansującej.

Jak pożyczyć w Smart Pożyczka?

Wady pożyczki w Smart Pożyczka

 • Certyfikaty – wielu pożyczkodawców, w tym Smart Pożyczka, ma tendencje do „przechwalania się” swoimi świadectwami; certyfikat „Rzetelna Firma” oraz „Instytucja Pożyczkowa Roku” są po pierwsze dość stare, a po drugie mało wartościowe.
 • Limit wiekowy – z usług Smart Pożyczka mogą korzystać osoby, które ukończyły 19 r.ż., ale nie są starsze niż 73 lata.
 • Tylko jedna możliwość weryfikacji konta bankowego – pożyczkodawca wymaga zalogowania do konta bankowego i potwierdzenia rachunku w ten sposób; niektórzy pożyczkobiorcy wolą tradycyjną formę, czyli przelew bankowy na 1 grosz lub 1 złoty.

Więcej o Smart Pożyczka

Opinia o Smart Pożyczka

Jak widzisz, lista plusów jest o wiele dłuższa, niż minusów. Firma Aventus Group z Białegostoku jest jedną z tych, z którymi warto się związać. Oferuje pierwszą pożyczkę gratis, warunki umowy są jasne, a w razie potrzeby skorzystasz z pożyczki refinansującej. Pożyczkodawca dba o swojego klienta – wskazuje na to między innymi przynależność do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, który obliguje przedsiębiorców do postępowania wg wyznaczonych norm etycznych. Najważniejsze jednak jest to, że klienci są zadowoleni z poziomu świadczonych usług. Potwierdzają to przychylne opinie o Smart Pożyczka na portalach, jak np. Sowa Finansowa.

Pożyczasz 500
od 200 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Ocena: 4.19 (6473 głosy)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

45
Dodaj komentarz

avatar
36 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
Jan
Gość
Jan

Szybka decyzja oraz przelew. Warunki spłaty dokładnie takie jak w umowie.

Maciek
Gość
Maciek

Jan, polecam Ci pożyczkę w Szybkiej Gotówce, cały proces wnioskowania o pożyczkę przebiega błyskawicznie szybko, dosłownie w 15 minut można otrzymać gotówkę.

Ada
Gość
Ada

Moim zdaniem bardzo dobra pożyczka

Grucha
Gość
Grucha

Generalnie to strach brać taką pożyczkę pozabankową, bo w dzisiejszych czasach nawet baki naciągają klientów na gwiazdki i podejrzane zapisy w umowach. Jednak moje doświadczenia ze Smart Pożyczka są całkowicie pozytywne, nie stosują nieuczciwych praktyk. Warto tylko nie przekraczać terminu deklarowanej spłaty – po tym terminie za przekroczenie naliczane są karne odsteki.

Olka
Gość
Olka

Świetna firma – rano wysłałam wniosek a teraz patrze już środki na koncie !! Czyli w 4 godziny sprawa załatwiona

Andrzej
Gość
Andrzej

Pozytywne rozpatrzenie wniosku w 20 minut

Bartek
Gość
Bartek

Brałem takie pożyczki kiedy to wchodziło do Polski, parę lat temu. Pierwsza darmowa pożyczka to świetna sprawa. Teraz po paru latach znowu zabrakło gotówki i zdecydowałem się na Smart Pożyczkę, która spełniła moje oczekiwania

Witek
Gość
Witek

Każdy ma swoje potrzeby – bardziej lub mniej przewidywalne. Jeżeli potrzebujecie nagle pieniędzy i wiecie, że za 30 dni będziecie mogli oddać – polecam smart pożyczkę

Jaszczak
Gość
Jaszczak

Wyplacaja pieniadze szybko bez problemow

Olek
Gość
Olek

Pierwsza pożyczka faktycznie jest darmowa bez żadnych dodatkowych kosztów, decyzję miałem na następny dzień po złożeniu

Warga
Gość
Warga

Strona i kalkulator w mojej opinii przejrzyste, bo na niektórych stronach to się nie idzie połapac… Jasne warunki i rozpatrzenie tego samego dnia. A pożyczka jak pożyczka – trzeba spłacić :)

paszczak
Gość
paszczak

dobry kontakt, szybkie pożyczki, polecam

Tyśko
Gość
Tyśko

Pożyczka na min. 10 dni ale spokojnie można spłacić wcześniej jak ktoś da radę.

Gajka
Gość
Gajka

Decyzja przyszła szybko, ale na wypłatę musiałam czekać dwa dni. Myslałam, że wypłacają pieniądze w weekendy, ale jednak nie.

majki
Gość
majki

Pierwsza firma, w której pożyczyłam pieniądze. do 2 000 zł faktycznie jest za darmo i szybko.

Berrnard
Gość
Berrnard

Nie podoba mi się ich strona – jakas taka mało czytelna

Marta
Gość
Marta

Prawie dwa lata byłam klientką w tej firmie. Zawsze spłacałam na czas… Teraz postanowiłam zakończyć korzystanie z ich usług i złożyłam oświadczenie o odstąpieniu od umowy pożyczki. I zaczęli robić problemy. Na zwrot pożyczki miałam czas do 30 dni od daty złożenia oświadczenia. Minęły dwa tygodnie od złożenia oswiadczenia i zaczęli nękać ponagleniami, na tydzień przed ostatnim dniem terminu wymagalności dostałam już monit z groźbą, że jeśli natychmiast nie spłacę, trafię na czarną listę i do internetowej giełdy długów… Pisałam do nich maile, że jako konsument przysługuje mi takie prawo itp, a oni w odpowiedzi przesyłali zawsze takiego samego „gotowca”… Czytaj więcej »

Alicja
Gość
Alicja

wnioski rozpatrują całą dobę, ale pieniądze i tak wypłacą dopiero rano!

Tomek
Gość
Tomek

Alicja, zachęcam ci do złożenia wniosku w Szybkiej Gotówce, tam można zaciągnąć pożyczkę i w nocy, i nad ranem, i w weekend – kiedy jest potrzebna? błyskawicznie robią te przelewy.

Jarosław
Gość
Jarosław

Alicja, jeżeli zależy Ci na szybkości i dobrej ofercie, to skorzystaj z usług Szybkiej Gotówki. ja jestem ich stałym klientem od kilku lat, i nie mam żadnego powodu dla narzekania.

Magla
Gość
Magla

Dwa dni temu napisałam wiadomość przez formularz kontaktowy, ale do tej pory bez odpowiedzi!!

sam
Gość
sam

oferta bez ukrytych haczyków, można im zaufać

agnieszka
Gość
agnieszka

faktycznie pożyczka nie wymaga większego zachodu. Wystarczy wypełnić wniosek o potwierdzić tożsamość. U mnie trwało to jakieś 10 min. a pieniądze dotarły zgodnie z sesjami w banku tego samego dnioa.

W@cław
Gość
W@cław

Moim zdaniem warto

zwiecha345
Gość
zwiecha345

Darmowa pożyczka na prostych zasadach. Wystaczy oddać w terminie i po kłopocie;)

Ritosława
Gość
Ritosława

Wniosek jest krótki, ale ma pewien mankament. Otóż, numer konta bankowego trzeba wpisać ręcznie! Nie można go w żaden sposób skopiować i wkleić, co dla mnie osobiście jest problemem – zwłaszcza jak próbuj to zrobić na telefonie.

anita
Gość
anita

Dobry wybór jeśli komuś zależy na czasie.

Malwa
Gość
Malwa

Nie ma się czego obawiać! Polecam gorąca wszystkim potrzebującym gotówki!

maliwna
Gość
maliwna

Smart Pożyczka ma tylko jedno konto bankowe – w pko.

mirka
Gość
mirka

Ktoś wie ile wynoszą koszty refinansowania?

Mikser
Gość
Mikser

na stronie piszą, że od 20% do 27% kwoty pożyczki

sebek
Gość
sebek

nie sprawdzają biku i łatwo pożyczaja kasę

Zen
Gość
Zen

Biku może nie, ale inne rejestry tak więc przy negatywnych wpisach może wcale nie być tak łatwo. No ale wszystko zależy do wysokości zadłużenia i aktualnych możliwości finansowych

Mikser
Gość
Mikser

Zwykle jednak częściej wpisują Cię do BIK niż do innych rejestrów więc dobrze, że bez bik:)

Karina_zet
Gość
Karina_zet

Pożyczyłam 500 zł bez problemu. Polecam!

anja
Gość
anja

Również polecam! U mnie pożyczka 1000 zł też bez problemu

ewelina
Gość
ewelina

Na drugą pożyczkę dają 5% rabatu jeśli pierwszą klient spłaci w terminie.

angela
Gość
angela

Bycie stałym klientem w Smart Pożyczka się opłaca. Na kolejną chwilówkę dostałam 15% zniżki, co wyszło mnie taniej niż w innych firmach.

Mietko
Gość
Mietko

Bardzo dobra oferta, jasne warunki, uczciwie i bez problemu. Polecam!!

tomson
Gość
tomson

Usługa refinansowania dostępna dla każdego, wsytarczy tylko przelać opłatę za refinansowanie na ich konto i to wszystko.

mario
Gość
mario

Krótki wniosek, bez pytań o pracodawcę.

wajka
Gość
wajka

W trakcie wypełniania wniosku nie można bezpośrednio przejść do bankowości. Aby potwierdzić tożsamość trzeba kopiować i wklejać dane co jest bardzo niewygodne:(

Andrzej
Gość
Andrzej

U mnie podobnie. Dodatkowo, pole do podania numeru telefonu było zdublkowane przez co nie mogłem przejść dalej.

Tosiek_23
Gość
Tosiek_23

Teraz już chyba wszystko działa tak jak powinno, bo ja bez problemu przeszedłem cały wniosek.

on34
Gość
on34

Moja opinia na temat smarta jest pozytywna. Choć nie korzystałem z innych firm, więc nie mam porównania z autopsji