star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Smart Pożyczka

Smart Pożyczka logo

Do 7 000 zł na 30 dni z opcją refinansowania – oto oferta, jaką znajdziesz w Smart Pożyczka. Oprócz tego, czeka cię kilka miłych niespodzianek. Jakich? Dowiedz się tego z artykułu!

Smart Pożyczka jest w Polsce obecna od ponad 7 lat. Marka należy do Aventus Group, części międzynarodowej grupy z obszaru FinTech – „UAB Aventus Capital”, obecnej już w 12 krajach. Aventus Capital prowadzi działalność także na Litwie, Łotwie, w Czechach, Mołdawii, Rosji, Kazachstanie, na Ukrainie, Białorusi, w Wietnamie, na Sri Lance i Filipinach. Polska jest jednak najważniejszym rynkiem dla tego przedsiębiorcy.

Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Czy pożyczanie w Smart Pożyczka jest bezpieczne?

Poza długą działalnością na rynku pozabankowym, Smart Pożyczka może pochwalić się kilkoma nagrodami i wyróżnieniami oraz przynależnością do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych i Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Te elementy świadczą o stabilności przedsiębiorstwa, a co za tym idzie, bezpieczeństwa klientów.

Wady i zalety pożyczki w Smart Pożyczka

Poniższa lista plusów i minusów korzystania z usług Smart Pożyczka została stworzona na podstawie dokładnej analizy oferty tego pożyczkodawcy. Następnie ofertę porównaliśmy z innymi pożyczkami z sektora pozabankowego.

Zalety pożyczki w Smart Pożyczkabaner smart pożyczka

 • Wysoka kwota pożyczki – w Smart Pożyczce weźmiesz nawet 7 000 zł – to ciekawa oferta w porównaniu do konkurencyjnych firm.
 • Program lojalnościowy – w zamian za kolejne umowy pożyczkowe, dostajesz niższą prowizję i odsetki; niewielu pożyczkodawców może pochwalić się programem lojalnościowym.
 • Pierwsza pożyczka za darmo – promocja jest kierowana do nowych klientów; możesz wziąć do 3 000 zł za pierwszym razem bez ponoszenia kosztów. Warunkiem promocji jest spłata pożyczki w ciągu 30 dni.
 • Blog – firma publikuje na nim informacje handlowe, jak promocje, ale także ciekawostki, z których dowiesz się np. gdzie warto wybrać się na wakacje w tym roku.
 • Media społecznościowe – w branży pożyczek pozabankowych niewiele firm dba o swój wizerunek w mediach społecznościowych; Smart Pożyczka pamięta o regularnych i ciekawych wpisach na Facebooku i Twitterze.
 • Odpowiedzialni społecznie – białostocka firma dba o swoje bliskie otoczenie – współpracuje z Uniwersytetem w Białymstoku oraz wspiera fundacje i stowarzyszenia, które niosą pomoc potrzebującym (Szlachetna Paczka, Wspólna Nadzieja, Fundacja na Rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny).
 • Nagrody i certyfikaty – na stronie pożyczkodawcy znajdziesz informacja o przyznanych wyróżnieniach.
 • Refinansowanie pożyczki oraz przedłużenie terminu spłaty – ten pożyczkodawca zaoferuje ci możliwość tak odroczenia spłaty, jak i wzięcia pożyczki refinansującej.

Jak pożyczyć w Smart Pożyczka?

Wady pożyczki w Smart Pożyczka

 • Certyfikaty – wielu pożyczkodawców, w tym Smart Pożyczka, ma tendencje do „przechwalania się” swoimi świadectwami; certyfikat „Rzetelna Firma” oraz „Instytucja Pożyczkowa Roku” są po pierwsze dość stare, a po drugie mało wartościowe.
 • Limit wiekowy – z usług Smart Pożyczka mogą korzystać osoby, które ukończyły 19 r.ż., ale nie są starsze niż 73 lata.
 • Tylko jedna możliwość weryfikacji konta bankowego – pożyczkodawca wymaga zalogowania do konta bankowego i potwierdzenia rachunku w ten sposób; niektórzy pożyczkobiorcy wolą tradycyjną formę, czyli przelew bankowy na 1 grosz lub 1 złoty.

Więcej o Smart Pożyczka

Opinia o Smart Pożyczka

Jak widzisz, lista plusów jest o wiele dłuższa, niż minusów. Firma Aventus Group z Białegostoku jest jedną z tych, z którymi warto się związać. Oferuje pierwszą pożyczkę gratis, warunki umowy są jasne, a w razie potrzeby skorzystasz z pożyczki refinansującej. Pożyczkodawca dba o swojego klienta – wskazuje na to między innymi przynależność do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, który obliguje przedsiębiorców do postępowania wg wyznaczonych norm etycznych. Najważniejsze jednak jest to, że klienci są zadowoleni z poziomu świadczonych usług. Potwierdzają to przychylne opinie o Smart Pożyczka na portalach, jak np. Sowa Finansowa.

Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%

Ocena: 4.18 (7332 głosy)
avatar
100% online
Pożyczasz 500
od 500 zł do 3000 zł
Okres 30 dni
od 30 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 100 zł do 1500 zł
Okres 30 dni
od 7 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
Pożyczasz 500
od 200 zł do 5000 zł
Okres 30 dni
od 10 dni do 30 dni
Koszt 0
RRSO: 0%
0 0
Article Rating
guest
45 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Jan
Jan
1 rok temu

Szybka decyzja oraz przelew. Warunki spłaty dokładnie takie jak w umowie.

Maciek
Maciek
1 rok temu

Jan, polecam Ci pożyczkę w Szybkiej Gotówce, cały proces wnioskowania o pożyczkę przebiega błyskawicznie szybko, dosłownie w 15 minut można otrzymać gotówkę.

Ada
Ada
1 rok temu

Moim zdaniem bardzo dobra pożyczka

Grucha
Grucha
1 rok temu

Generalnie to strach brać taką pożyczkę pozabankową, bo w dzisiejszych czasach nawet baki naciągają klientów na gwiazdki i podejrzane zapisy w umowach. Jednak moje doświadczenia ze Smart Pożyczka są całkowicie pozytywne, nie stosują nieuczciwych praktyk. Warto tylko nie przekraczać terminu deklarowanej spłaty – po tym terminie za przekroczenie naliczane są karne odsteki.

Olka
Olka
1 rok temu

Świetna firma – rano wysłałam wniosek a teraz patrze już środki na koncie !! Czyli w 4 godziny sprawa załatwiona

Andrzej
Andrzej
1 rok temu

Pozytywne rozpatrzenie wniosku w 20 minut

Bartek
Bartek
1 rok temu

Brałem takie pożyczki kiedy to wchodziło do Polski, parę lat temu. Pierwsza darmowa pożyczka to świetna sprawa. Teraz po paru latach znowu zabrakło gotówki i zdecydowałem się na Smart Pożyczkę, która spełniła moje oczekiwania

Witek
Witek
1 rok temu

Każdy ma swoje potrzeby – bardziej lub mniej przewidywalne. Jeżeli potrzebujecie nagle pieniędzy i wiecie, że za 30 dni będziecie mogli oddać – polecam smart pożyczkę

Jaszczak
Jaszczak
1 rok temu

Wyplacaja pieniadze szybko bez problemow

Olek
Olek
1 rok temu

Pierwsza pożyczka faktycznie jest darmowa bez żadnych dodatkowych kosztów, decyzję miałem na następny dzień po złożeniu

Warga
Warga
1 rok temu

Strona i kalkulator w mojej opinii przejrzyste, bo na niektórych stronach to się nie idzie połapac… Jasne warunki i rozpatrzenie tego samego dnia. A pożyczka jak pożyczka – trzeba spłacić :)

paszczak
paszczak
1 rok temu

dobry kontakt, szybkie pożyczki, polecam

sam
sam
3 lat temu

oferta bez ukrytych haczyków, można im zaufać

agnieszka
agnieszka
3 lat temu

faktycznie pożyczka nie wymaga większego zachodu. Wystarczy wypełnić wniosek o potwierdzić tożsamość. U mnie trwało to jakieś 10 min. a pieniądze dotarły zgodnie z sesjami w banku tego samego dnioa.

W@cław
W@cław
3 lat temu

Moim zdaniem warto

anita
anita
3 lat temu

Dobry wybór jeśli komuś zależy na czasie.

Malwa
Malwa
3 lat temu

Nie ma się czego obawiać! Polecam gorąca wszystkim potrzebującym gotówki!

wajka
wajka
3 lat temu

W trakcie wypełniania wniosku nie można bezpośrednio przejść do bankowości. Aby potwierdzić tożsamość trzeba kopiować i wklejać dane co jest bardzo niewygodne:(

Andrzej
Andrzej
3 lat temu

U mnie podobnie. Dodatkowo, pole do podania numeru telefonu było zdublkowane przez co nie mogłem przejść dalej.

Tosiek_23
Tosiek_23
3 lat temu

Teraz już chyba wszystko działa tak jak powinno, bo ja bez problemu przeszedłem cały wniosek.

mirka
mirka
3 lat temu

Ktoś wie ile wynoszą koszty refinansowania?

Mikser
Mikser
2 lat temu

na stronie piszą, że od 20% do 27% kwoty pożyczki

sebek
sebek
3 lat temu

nie sprawdzają biku i łatwo pożyczaja kasę

Zen
Zen
2 lat temu

Biku może nie, ale inne rejestry tak więc przy negatywnych wpisach może wcale nie być tak łatwo. No ale wszystko zależy do wysokości zadłużenia i aktualnych możliwości finansowych

Mikser
Mikser
2 lat temu

Zwykle jednak częściej wpisują Cię do BIK niż do innych rejestrów więc dobrze, że bez bik:)

angela
angela
3 lat temu

Bycie stałym klientem w Smart Pożyczka się opłaca. Na kolejną chwilówkę dostałam 15% zniżki, co wyszło mnie taniej niż w innych firmach.

Mietko
Mietko
3 lat temu

Bardzo dobra oferta, jasne warunki, uczciwie i bez problemu. Polecam!!

ewelina
ewelina
3 lat temu

Na drugą pożyczkę dają 5% rabatu jeśli pierwszą klient spłaci w terminie.

tomson
tomson
3 lat temu

Usługa refinansowania dostępna dla każdego, wsytarczy tylko przelać opłatę za refinansowanie na ich konto i to wszystko.

mario
mario
3 lat temu

Krótki wniosek, bez pytań o pracodawcę.

Karina_zet
Karina_zet
3 lat temu

Pożyczyłam 500 zł bez problemu. Polecam!

anja
anja
2 lat temu

Również polecam! U mnie pożyczka 1000 zł też bez problemu

maliwna
maliwna
3 lat temu

Smart Pożyczka ma tylko jedno konto bankowe – w pko.

Ritosława
Ritosława
3 lat temu

Wniosek jest krótki, ale ma pewien mankament. Otóż, numer konta bankowego trzeba wpisać ręcznie! Nie można go w żaden sposób skopiować i wkleić, co dla mnie osobiście jest problemem – zwłaszcza jak próbuj to zrobić na telefonie.

zwiecha345
zwiecha345
3 lat temu

Darmowa pożyczka na prostych zasadach. Wystaczy oddać w terminie i po kłopocie;)

Magla
Magla
3 lat temu

Dwa dni temu napisałam wiadomość przez formularz kontaktowy, ale do tej pory bez odpowiedzi!!

Alicja
Alicja
2 lat temu

wnioski rozpatrują całą dobę, ale pieniądze i tak wypłacą dopiero rano!

Tomek
Tomek
1 rok temu

Alicja, zachęcam ci do złożenia wniosku w Szybkiej Gotówce, tam można zaciągnąć pożyczkę i w nocy, i nad ranem, i w weekend – kiedy jest potrzebna? błyskawicznie robią te przelewy.

Jarosław
Jarosław
1 rok temu

Alicja, jeżeli zależy Ci na szybkości i dobrej ofercie, to skorzystaj z usług Szybkiej Gotówki. ja jestem ich stałym klientem od kilku lat, i nie mam żadnego powodu dla narzekania.

Berrnard
Berrnard
2 lat temu

Nie podoba mi się ich strona – jakas taka mało czytelna

Tyśko
Tyśko
2 lat temu

Pożyczka na min. 10 dni ale spokojnie można spłacić wcześniej jak ktoś da radę.

Gajka
Gajka
2 lat temu

Decyzja przyszła szybko, ale na wypłatę musiałam czekać dwa dni. Myslałam, że wypłacają pieniądze w weekendy, ale jednak nie.

majki
majki
2 lat temu

Pierwsza firma, w której pożyczyłam pieniądze. do 2 000 zł faktycznie jest za darmo i szybko.

Marta
Marta
2 lat temu

Prawie dwa lata byłam klientką w tej firmie. Zawsze spłacałam na czas… Teraz postanowiłam zakończyć korzystanie z ich usług i złożyłam oświadczenie o odstąpieniu od umowy pożyczki. I zaczęli robić problemy. Na zwrot pożyczki miałam czas do 30 dni od daty złożenia oświadczenia. Minęły dwa tygodnie od złożenia oswiadczenia i zaczęli nękać ponagleniami, na tydzień przed ostatnim dniem terminu wymagalności dostałam już monit z groźbą, że jeśli natychmiast nie spłacę, trafię na czarną listę i do internetowej giełdy długów… Pisałam do nich maile, że jako konsument przysługuje mi takie prawo itp, a oni w odpowiedzi przesyłali zawsze takiego samego „gotowca” jakby wysłanego z automatu. Dodatkowo naliczają odsetki karne po odstąpieniu od umowy, co nie jest zgodne z prawem. Cieszę się, że już kończę z nimi współpracę.

on34
on34
6 lat temu

Moja opinia na temat smarta jest pozytywna. Choć nie korzystałem z innych firm, więc nie mam porównania z autopsji

45
0
()
x