star-full star-empty star-half balance money calendar file check star-full star-empty star-half balance money calendar file check

Opinie o Ratkomat

Firma pożyczkowa

Zastanawiasz się nad pożyczką w Ratkomat i potrzebujesz pomocy w podjęciu ostatecznej decyzji? Sprawdź, co o tej firmie mówią jej klienci! Poznaj wady i zalety pożyczek w Ratkomat, a także sprawdź, kiedy korzystanie z usług tej instytucji będzie najlepszym wyjściem.

Weź pożyczkę w Ratkomat

Pożyczka w Ratkomat  – kiedy się opłaca?

Po wsparcie finansowe do Ratkomat na pewno opłaca się przyjść wtedy, gdy potrzebujemy pożyczki na dłuższy okres. Firma ta pozwala pożyczyć pieniądze nawet na 24 miesiące! Oczywiście, taka pożyczka zwracana jest w ratach, zgodnie z ustalonym przez pożyczkodawcę harmonogramem. W każdej chwili możesz jednak poprosić o zmianę dnia płatności raty i dostosować datę do swoich możliwości finansowych. Jeśli zatem szukasz naprawdę elastycznej pożyczki, ta firma będzie znakomitym wyborem.

Maksymalna kwota pożyczki w Ratkomat to 10 000 zł. Taką kwotę może otrzymać każda osoba składająca wniosek o pożyczkę, a więc zarówno nowy i jak i stały klient firmy. Co więcej, jeśli okaże się, że kwota ta będzie niewystarczająca, możesz złożyć wniosek o kolejną pożyczkę. Ratkomat pozwala bowiem, aby klient miał jednocześnie aktywne dwie pożyczki. Do tej firmy opłaca się więc przyjść wtedy, gdy potrzebujesz naprawdę dużego wsparcia finansowego.

Ratkomat to marka przyjazna zarówno osobom dopiero rozpoczynającym życie na własny rachunek, jak i seniorom. Pożyczkę w tej firmie może bowiem zdobyć już dwudziestolatek. Górna granica wieku wynosi natomiast 80 lat. W większości firm pożyczkowych możemy spotkać się z ograniczeniem wieku pożyczkobiorcy do 65 lub 70 lat. W Ratkomat szansę na pożyczkę mają także osoby starsze – wystarczy, że posiadają odpowiednią zdolność kredytową.

Oferta Ratkomatu to świetne rozwiązanie także dla tych, którzy szukają pożyczki bez konta bankowego. W tej firmie pieniądze mogą zostać wypłacone na poczcie (czek GIRO). Ratkomat nie wymaga także wykonania przelewu weryfikacyjnego potwierdzającego konto bankowe klienta.

Więcej o Ratkomat

Sprawdź inne pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego

Wady i zalety pożyczki w Ratkomat

Pomóż nam uzupełniać tę listę! Opisz nam swoje doświadczenia z Ratkomat w komentarzach na dole strony. Wszystkie opinie i historie klientów są przez nas czytane i brane pod uwagę w wystawianiu ostatecznej opinii o Ratkomat.

Zalety pożyczek w Ratkomatbaner reklamowy ratkomat

 • Długi okres korzystania z pożyczki. Pożyczkę można otrzymać nawet na dwa lata.
 • Wysoka kwota pożyczki. Każdy klient ma szansę pożyczyć nawet 10 000 zł.
 • Szerokie kryterium wiekowe pożyczkobiorców. Ratkomat udziela pożyczek osobom w wieku od 20 do 80 lat.
 • Pomoc w przypadku problemów z terminową spłatą. Firma zapewnia, że postara się znaleźć najlepsze rozwiązanie w zaistniałej sytuacji.
 • Możliwość posiadania dwóch pożyczek jednocześnie. Ratkomat pozwala na zaciągnięcie kolejnego zobowiązania finansowego jeszcze przed spłatą aktualnej pożyczki.
 • Różne formy wypłaty pożyczki. Gotówka może zostać wypłacona przelewem lub za pomocą czeku GIRO
 • Brak konieczności wykonania przelewu weryfikacyjnego. W Ratkomat nie musisz potwierdzać swoich danych za pomocą przelewu 1 grosza ze swojego rachunku bankowego.
 • Opcja zmiany harmonogramu spłaty. W każdej chwili możesz skontaktować się z pożyczkodawcą i poprosić o zmianę terminu płatności comiesięcznej raty pożyczki.
 • Umowa podpisywana w obecności kuriera. Zanim podpiszesz umowę, możesz na spokojnie zapoznać się z jej treścią – pożyczkodawca wysyła dokument do wglądu mailem.
 • Koszty pożyczek. Część konkurencji pożyczki o identycznych parametrach jak Ratkomat oferuje dużo drożej.
 • Możliwość wnioskowania o pożyczkę całą dobę. Wnioski można składać siedem dni w tygodniu.
 • Brak kontroli pożyczkobiorcy w BIK. Ratkomat sprawdza jedynie bazy BIG oraz ZBP.

Weź pożyczkę w Ratkomat

Wady pożyczek w Ratkomat

 • Konieczność uiszczenia opłaty przygotowawczej i administracyjnej. Ich wysokość zależy od kwoty pożyczki oraz okresu na jaki pożyczamy pieniądze.
 • Wypłata gotówki do jednego dnia roboczego. Przelew następuje dopiero po otrzymaniu podpisanego przez klienta egzemplarza umowy.
 • Negatywna historia w bazach dłużników powoduje odrzucenie wniosku o pożyczkę. Ratkomat udziela pożyczek wyłącznie osobom nie posiadającym zaległości w spłacie innych zobowiązań finansowych.
 • Konieczność posiadania stałych dochodów. Z usług Ratkomatu mogą skorzystać wyłącznie osoby otrzymujące regularne i udokumentowane wynagrodzenie.

Zobacz, jak wziąć pożyczkę w Ratkomat

Opinie o pożyczkach w Ratkomat

…czyli co o firmie mówią sami klienci

Sowa Finansowa tę część serwisu oddaje w ręce klientów Ratkomat. Staramy się nie interweniować w treści pozostawianych przez was komentarzy – ograniczamy jedynie przeginanie z tzw. hejtowaniem, spamem i przesadną „łaciną” :) Mamy świadomość, że opinia prawdziwych klientów Ratkomat ma bardzo duże znaczenie dla każdego, kto zastanawia się nad chwilówką w tej firmie. Liczymy zatem na twoją wylewność i szczerość. Powiedz co myślisz, jakie masz doświadczenia i daj dobrą radę innym.

Podziel się swoją opinią o marce Ratkomat i napisz jakie masz doświadczenia z pożyczaniem w tej firmie. Wiele osób czeka na twoją opinię.

Umieszczane przez klientów opinie o Ratkomat stanowią jedno z kryteriów oceny tej firmy w naszej porównywarce.

 

Ocena: 4.14 (716 głosów)
avatar
HIT!
1 000
od 100 zł do 3000 zł
30 dni
od 5 dni do 45 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 500 zł do 2000 zł
30 dni
od 7 dni do 30 dni
0
RRSO: 0%
1 000
od 200 zł do 3000 zł
30 dni
od 1 dnia do 30 dni
0
RRSO: 0%

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
Adam
Gość
Adam

Polecam pożyczkę w serwisie ratkomat